Grey's Anatomy (Chirurgové) Sydney Heron

Sydney Heron

Sydney Heron

Specializace: rezident chirurgie
Přezdívky: Perky Puppet
Zajímavosti: léčí láskou, čte si horoskopy, zaskakovala za Dr. Baileyovou

Sezóny 3
2006 - 2008

Energická Dr. Sydney Heronová do nemocnice nastoupila ve druhé řadě jako náhrada za Mirandu Baileyovou, která byla v té době na mateřské dovolené. Sydney nám byla představena jako zručný obecný chirurg s nesmírně živou povahou, díky čemuž ji konkrétně Cristina nemohla vystát. Jednou si Cristina dokonce myslela, že svým za všech okolností veselým jednáním Sydney ohrožuje život svého pacienta a doslova ho přivede do hrobu. Důvod své občas až přehnané čipernosti Sydney svěřila Izzie. Řekla jí, že taková začala být až poté, co jí vlastním přičiněním zemřel pacient a ona se z toho nervově zhroutila.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
martin1m2

Priznajte sa, komu nešla na nervy? :D Svojou úžasnou veselou všeobjímajúcou, všepohlcujúcou prítomnosťou fakt privádzala do hrobu :D

6.5.2017 | 19:00:52

Stav překladu

Epizoda S16E04: It's Raining Men

cz30%
Odhadované dokončení zítra 8:00

Překlad:
@KevSpa, @Lucifrid, @iqtiqe, @Laisobel
Odborný poradce: Cathleen

Sedí na verze: SVA, AVS, ION10, AMRAP, METCON, BAMBOOZLE, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Spin-off Grey's Anatomy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás