Grey's Anatomy (Chirurgové) Sesype se Maggie?

Sesype se Maggie?

Sesype se Maggie?

Maggie se vrací zpět do práce, ale otázkou je, zda není příliš brzy. Myslíte si, že se to obejde bez následků, nebo to nedopadne dobře?

9 2
4.4.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Revoemag

Nevím a je mi to jedno. Postava o ničem. Mohla by umřít :-D Jenom nevím jak. Už se střílelo, bouralo, topilo se, letadlo spadlo, autobus srazil, nemoce nepočítám. Tak snad pobodat. :-D

4.4.2017 | 8:23:01
Syreen

A koho to zajímá? Nejprotivnější postava ze všech 13 sezón!

4.4.2017 | 9:27:54
Ivčí

Jako nepřeju jí smrt, protože obecně mi to přijde už dost přehnaný ty smrti, ale nemusela by mít tak moc prostoru.. Alexe a Jo nedořešili, Owen a Amelie wtf, ale budeme řešit teď nějaký kolabsy, případný boje o Riggse apod.. ?!

4.4.2017 | 13:53:32
Laonale

U „nejdojemnější“ epizody jsem neuronila ani slzu… Až tak tu postavu Maggie nemusím.

5.4.2017 | 16:40:33
martin1m2

Ja nechápem prečo všetkým Maggie tak strašne vadí … Niekedy je síce fakt neuveriteľná pinda … A nie je nejak extra zaujímavá, ale ja osobne proti nej nič nemám a neprekáža mi tam … Ale tak mne nezavadza ani Minnicková … Osobne za všetky série sa asi vyskytlo minimum postáv, kt. by mi vyložene prekážali …

7.4.2017 | 14:10:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás