Grimm S06E03: Oh Captain, My Captain

S06E03: Oh Captain, My Captain

S06E03: Oh Captain, My Captain

Ve snaze zastavit kapitána Renarda, vymyslí Nick plán, jak Renarda dostat. Adalind a Monroe udělají vše, aby plán vyšel. Mezitím Eve a Rosalee dělají vše proto, aby stihly připravit lektvar včas.

cz sk
20.1.2017
4 230 000
42 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
wrong

Keď vidím tie dementné grimasy Grifina a Wua, tak sa mi chce grcať. Už nech ten seriál konečne skončí. Už mu chýba nie len logika, ale čo i len jedna sympatická postava.

27.2.2017 | 21:03:34
Darth Shi'mon

Ihned po shlédnutí jsem hodnotil 100% s odstupem ale musím hodnocení snížit. Příběh mi připadal zbytečně uspěchaný a nelogický: ,,domluvíme se a budem se tvářit že se vůbec nic nestalo, vůbec jsme se nechtěli navzájem zabít" Herecké výkony většiny herců nebyly přesvědčivé, jediný kdo v tom hrál dobře byl Sasha Roiz, jeho výkon byl excelentní. Na konci mě potěšila Diana, která hodila s Nickem přes půl baráku. Vzhledem k tomu,že Dráp byl po grimmovsku zameten pod koberec, tak do dalších dílu se těšim jen na rozvoj Renardových halucinací. Že by nějáké magické svědomí?!

26.1.2017 | 15:49:35
R.-TedyS

Asi zatím nejlepší díl . Jen tak mimo co když Eve schválně řekla Nickovi aby tam nechal ten klacek aby oživila Maisnera ? Nebo to může být někdo jiný…

25.1.2017 | 14:49:20
mesendy

za mna pecka diel, Renard (ten herec) je super, a to ako si Nick/Renard nacvicoval sebavedomie, velmi podarene :)

24.1.2017 | 14:34:44
Liss93

Nejlepší scény s přeměněným Nickem :D A Diana všechno vyřešila, už jsem si totiž říkala, že by v řešení došli ke klacíku a mohli jsme být tak kde jsme byli. A ten konec… No :D

24.1.2017 | 0:57:59
petram

Luxusní díl :D Ale zajímalo by mě, jak oživili Meisnera? Každopádně je to divný :D. Ale jsem ráda. Diana je asi hodně naštvaná že to nebyl táta ale Nick, jsem zvědavá, kdy proti němu půjde :D Jen tak dál, tahle série má slušně našlápnuto, škoda že to takhle nešlo od začátku, pak by třeba nemusel končit ;-/

23.1.2017 | 19:29:37
LilThessy

Tak z toho konce mám velkou radost a doufáááám že je to real! A Dianka? pořád nějak věřím že je to hodná holčička která teprve čeká na plné využití svého potenciálu a to v dobrém)) Ten pohled nebyl úplně cool, ale ta její moc je top)

23.1.2017 | 14:50:04
KollbY

ten konec .. asi prelud .. a s dianu budou problemy :D

22.1.2017 | 18:49:26
Mixša.94

Tenhle díl jsem si užila naplno. Hlavně ten pohled od Diany, když se dozvěděla, že je to Nick a ne její otec. Už to vypadá, že Nicka bude nenávidět. :D A měl Renard halušky nebo byl opravdu živý a zdravý?

redaktor
22.1.2017 | 18:35:19
VampKošilka

Já se sama sobě začínám divit, ale asi začínám mít v oblibě tu dvojkombinaci Eve a Juliette, ačkoliv vůbec nechápu proč, i tak jí ale s Nickem nechci, pro něj jen Adalind, o jejichž scény bylo v tomto díle postaráno. :D Nicknard bojovka…já nevěděla, zda to mám brát vážně, nebo se smát, ale Sasha to zvládl opravdu na jedničku, Nicka jsem v něm viděla, stejně jako předvedl v minulé sérii Eve. Monroe a Rosalie mě s jejich překvapenými a udivenými výrazy fakt neberou a nějak jim to nevěřím, hlavně herečka je v té roli né moc přesvědčivá. Nicméně to byl nadupaný díl, nemám si na co stěžovat, fakt mě mrzí, že to končí, protože tohle bych možná i označila za nejlepší sérii(prozatím). Nechci se s Grimmem loučit.:(

22.1.2017 | 17:37:15
1

Grimm
95/100 - 788×

Grimm

Potomek rodu Grimmů bojuje proti mýtickým přízrakům. Myslíte si, že příběhy o perníkové chaloupce a Rampelníkovi jsou jen pohádky? Seriál Grimm vás vyvede z omylu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Krimi
hrají
David Giuntoli (Nick Burkhardt), Sasha Roiz (Sean Renard), Russell Hornsby (Hank Griffin), Silas Weir Mitchell (Monroe), Bree Turner (Rosalee Calvertová), Claire Coffee (Adalind Schadeová), Elizabeth Tulloch (Juliette Silvertonová), Jacqueline Toboni (Theresa Trubel Rubelová), Reggie Lee (Drew Wu), James Frain (Eric Renard), Danny Bruno (Bud Wurstner), Mary Elizabeth Mastrantonio (Kelly Burkhardt), Nico Evers-Swindell (Kenneth), Philip Anthony-Rodriguez (Marcus Rispoli), Louise Lombard (Elizabeth Lascellesová)

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Reklama

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Reklama

Nejoblíbenější postavy