Grimm Aktualizace postav

Aktualizace postav

Aktualizace postav

Seznam postav se rozrůstá o nové zajímavé postavy, co říkáte na Trubel? Nick to s ní nebude mít jednoduché.


4 1
26.4.2014

Začneme pěkně od nejnovějšího přírůstku, v devatenácté epizodě se nám představila Trubel.

Theresa Trubel Rubelová

Therese je Grimm a je jí 21 let. Pro její smůlu naprosto netuší, co Grimm a Wesen je a tak zabíjí Weseny na počkání. Jediné co o Grimmovi ví je, že ji tak oslovují její oběti před tím, než je zabije. Nick si ji tedy vezme pod svá křídla a pokusí se jí seznámit se světem Grimm.Viktor Albert Wilhelm George Beckendorf

Princ Viktor je bratrancem Seana Renarda, dostal se do čela Královské rodiny, když byl zabit Eric a jeho hlavním úkolem bylo zjistit, kdo Erica zabil. Následně se snažil o získání dítěte Adalind.Marcus Ruspoli

Po zabití Danilova se dostává do čela Verratu nový vůdce. Princ Viktor pověřuje vedením Verratu Ruspoliho, jehož hlavním úkolem je dostat Adalindino dítě.Martin Meisner

Člen Odporu pomáhající Adalind dostat se z Rakouska, po úspěšné misi se po něm slehla zem, každopádně by měl být naživu.
Diana

Dcera Adalind a Seana Renarda, má královskou krev a má mnoho zvláštních darů. Například ovládá telekinezi. V současné době se ji hlídá Nickova matka Kelly, která ji odvezla neznámo kam.Která z nově zařazených postav je vám nejmilejší a co Kelly bude dělat s Dianou? Podaří se Victorovi poštvat Adalind proti Nickovi a Renardovi?

Diskuze /16

Ann Taylor

No doufám, že Dianu nebude Kelly vychovávat jako Grimma, ale stejně mám pocit, že Adalind nebo Sean nakonec zasáhnou. Trubel vůbec ráda nemám, ani trošku, naopak Victora jako skvělého zloducha a prince mám. A Martin Maisner? K tomu se ani nemá smysl vyjadřovat, jsem zapsaná na zkoušku, kde mě bude zkoušet jakýsi Martin Maisner, jehož jsem v životě neviděla :D

#3 Liss93
redaktor
27.4.2014 | 8:55:07
JS

Trubel mi zatiaľ nevadí, ale som zvedavá, či zistia, kto boli jej rodičia. Aby to nebol potomok tety Marie. :D Dúfam, že Diana sa vráti k rodičom, kvôli tomuto v podstate únosu mi je Kelly nesympatická, a to som ju predtým vcelku mohla. :( Meisner rules! :D

27.4.2014 | 14:03:25
Liss93

#1 Ann Taylor: Ty máš teda kliku, řekni mu nějaké novinky z Portlandu a budeš mít za A :D

Na Trubel mám neutrální názor, asi to neměla v životě jednoduchý, o to víc, když se jí začla jí před očima zjevovat „monstra“. Řekla bych, že Nicka ještě do nějakých problémů dostane. Adalind je zoufalá a udělá taky nějakou hloupost. No ale konečně jsme viděli pantaťku krále! :D

27.4.2014 | 18:15:22
Chikina

Trubel je zajímavá postava. Rozhodně ukazuje další spektrum chování do kterýho může Grimm spadnout, zvlášť když chudák neměla nikoho kdo by jí vysvětlil co se děje a jestli to někomu řekla, tak jí akorát zavřeli do ústavu. Už dlouho jsem doufala, že Nick potká dalšího Grimma (kromě člena jeho rodiny). Zajímalo by mě jestli je ten černý kůň co měla na batohu nějak důležitý. Napadá mě, že by v něm mohl být schovaný další klíč, ale to je možná blbost :D

27.4.2014 | 19:45:26
Cheera

Dúfam že sa Meisner v budúcnosti vráti :D

27.4.2014 | 22:50:26
herriete Lébl.

Aktualizace je supr,Maisner je bezkonkurencni postava :),akorat mi tu chybí chudák Sebastian,toho jsem oplakala,který měl velkou roli v tomto serialu. Trubel mi nevadi,je to taková vítaná změna. Uvidíme jak se to celé vyvine .

28.4.2014 | 8:41:14
hyndas

Pro mě osobně je Maisner mnohem sympatičtější než Renard. Doufám, že se do seriálu brzy vrátí. :) Diana je skvělá. Škoda, že nemluví. :) A Viktor? No, Eric byl Eric… ale Viktor je suprovej padouch. A to nejhorší nakonec: Trubel!!! Postava, ze které jsem nejvíce sklamaný. Nemá šťávu.. je taková „neslaná nemastná“. Upřímně doufám, že je brzy nějakej wesen zabije (a je mi jedno jaký), protože se obávám, že to, co Nick budoval několik sérii.. může být ve chvilince v tahu – a proboha ať nikdo z Nickových přátel nezemře!! Mimochodem, tímto dílem se mi Nick ukázal jako docela trouba.. nebo jsem jediný, komu příjde divné, že všem přátelům (Monroe, Hank, Rossalie, Juliette…) ukázal karavan až po několika dílech, a Trubel asi po pěti minutách?!?!

P.S.: už známe Nickovu matku a Renardova otce, rodinu Monroea a Rossalie. Nickova otce už nepoznáme a Julliete do toho tahat nebudeme (pokud její rodiče nejsou weseni) Takže doufám, že při příští aktualizaci postav se dozvíme něco i Renardově matce ;-)

#8 Liss93 #9 Ivein249
28.4.2014 | 12:49:35
Liss93

#7 hyndas: Že vzal Nick Trubel do přívesu je pochopitelné- musel ji přesvědčit, že jí říká pravdu o wesenech a Grimmech. Jak jinak by uvěřila? U ostatních to tak nehořelo, protože nevraždili lidi.

28.4.2014 | 16:03:27
Ivein249

#7 hyndas: Podle mě se Nick neukázal jako trouba. Nick Touble ten karavan ukázal protože mu Monroe řekl že Touble je Grimm. U Jultiete se bál že si bude myslet že je magor a Monroe nebo Rossalie jsou prostě weseni a nevěděl jestli jim může tolik věřit. Aspoň podle mě to tak je :)

28.4.2014 | 16:07:36
JS

Podľa mňa to mohol vyriešiť aj inak – ukázať jej len knihy. Že je Grimm? A? Kde má istotu, že jej môže veriť? Že nie je Grimm pracujúci pre kráľovské rodiny a celú tú vec „nič o sebe neviem“ len nepredstiera? Bolo to núdzové riešenie, ale blbé. :) Inak pri Renardovi začínam mať nepríjemný pocit – od druhej série sa usilujú čo môžu ukáať, že nie je ten hlavný darebák, ako pôsobil v prvej sérii. Ale teraz už je to celé v stave, až mám pocit, že mu mäkne mozog. A bohužiaľ sa to rozširuje aj na ostatných, hlavne na Nicka. Čo presne všetci čakali, že Adalind urobí, keď jej malú zoberú? Už by mohli vedieť, že je vynaliezavá, a to má teraz svoje schopnosti späť. 8)

28.4.2014 | 19:03:48
tigy

Tiež si myslím, že zobrať jej malú bolo to najhoršie riešenie. Nickova matka síce Adalind vravela, že ona sama sa tiež vzdala toho najcennejšieho, čiže Nicka, ale to ako argument neobstojí, pretože sa tak sama rozhodla a nikto jej ho neukradol… Podľa mňa mali odísť všetky tri spolu a nech si ich kráľovská rodina hľadá, kde chce… získali by trochu času aspoň.

#16 Nikitera
28.4.2014 | 19:21:28
Grimm Joseph Terry Evagnion

a na Ruspoliho se všichni v*serete co? :D každopádně mi Meisner i Sebastian budou chybět, Diana a Kelly – kdo ví co z toho vzejde, to že Adalind pravděpodobně Renardovi vezme schopnosti pomocí krve Nicka kterou má v sobě z ní dělá zoufalou krávu a vzhled je u ní asi jediné +. A Trubel? Vždy jsem věděl že Nick potká jiného Grimma ale takhle jsem si to nepředstavoval. Představoval jsem si ošlehaného sympaťáka který o všem ví a ví co dělá a který by toho uměl víc než Nick a Nick by se od něj učil.

#13 JS
3.5.2014 | 14:07:22
JS

#12 Grimm Joseph Terry Evagnion: No neviem, podľa ukážky to vyzerá, že Renard príde o viac, než len o svoju wesenskú polovicu. Ale je fascinujúce, ako hexenbiestkam sériu od série pridávajú na sile – keď na úteku s malou vedela Adalind prinútiť toho chlapa z Verratu, aby sa zastrelil, vyvstáva logický problém, prečo niečo také nepoužila pri súboji s Nickom? Prečo jej matka neurobila niečo podobné v súboji s Kelly? A prečo aspoň časť takých síl nemá aj Renard? Zatiaľ totiž nemám pocit, že by mu jeho schopnosti na niečo boli, okrem občasného zastrašovania a možno trochu väčšej fyzickej sily. :)

#14 Ivein249
3.5.2014 | 14:40:07
Ivein249

#13 JS: Protože to byla ta malá a taky zjevně adalind pomáhala

#15 JS
3.5.2014 | 14:55:20
JS

#14 Ivein249: A preto Adalind potom v aute povedala, že vyšla z cviku? 8o

3.5.2014 | 15:09:15
Nikitera

#11 tigy: Přesně to je i můj názor!

11.5.2014 | 4:32:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Reklama

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy