Grimm Hankova terapeutka se vrací

Hankova terapeutka se vrací

Hankova terapeutka se vrací

Tvůrci seriálu nám již delší dobu slibují Hankův románek a vypadá to, že se konečně dočkáme. Nebude však mít tahle dáma postranní úmysly?


13 1
22.4.2016

Již delší dobu čekáme, až tvůrci seriálu vyplní svůj slib. Zatím jsme se dočkali jen malých náznaků a nikdy se Hankův románek neposunul dál. Teď se jedna z jeho známostí vrátí.

Hank nám během třetí řady představil svou terapeutku Zuri, která shodou okolností je Wesenkou – Yaguarate, tento Wesen se podobá jaguárovi.


Teď se Zuri vrátí do děje. Jenomže situace v seriálu úplně jiná. Weseni v organizaci Černý dráp se snaží dostat všechny, kdo jdou proti Wesenům, což znamená Grimma a všechny jeho známé. Bude Zuri nastrčená Černým drápem?

Zuri se vrátí již v sobotní epizodě s názvem Good to the Bone, co si myslíte vy? Vrací se do seriálu bez postranních úmyslů nebo je nastrčená a má jasné úkoly?

Diskuze /3

Liss93

Těžko říct, přišla mi v pohodě, ale u Drápu by klidně být mohla, zase tolik toho o ní nevíme. Jen že má mladšího bratra, za kterého by položila život… Což Dráp může vědět a držet ji tím v šachu… A ona se bude snažit vetřít do party a získat informace, a pokud by se Hank prokecl o „klacíku“, tak bychom mohli očekávat návštěvu u Nicka doma…

#2 JS
22.4.2016 | 21:20:29
JS

#1 Liss93: Presne to ma napadlo, že by ju mohli vydierať cez brata. No uvidíme. :)

22.4.2016 | 22:25:13
janay

Ačkoliv bych Hankovi přála, aby se vrátila jen pro nepřekonatelnou a čistou lásku k němu, kterou musela potlačovat, protože byla vedena k tomu, že Wesseni a lidé k sobě prostě nepatří, ale ona si uvědomila, že bez něj nemůže žít…Jasný, kecičky…Myslím, že je prostě nastrčená a pořádně našim hrdinům ještě zatopí a Hankovi to třeba i zlomí vaz…třeba i doslova :-D:-D Však to její roztěkané chování, nutně se museli vidět, najednou se objeví tam, kde Hank, změnila adresu a má takový krásný dům…při zmínce o bratrovi, jako by „těžce polkla“.....že by dráp? :-D:-D

24.4.2016 | 12:17:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Reklama

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy