Grimm Herci a tvůrci lákají na finálovou řadu

Herci a tvůrci lákají na finálovou řadu

Herci a tvůrci lákají na finálovou řadu

Tento týden začíná poslední řada Grimma, takže ještě než se dostaneme k první epizodě, pojďme se trochu připravit na to, co nás čeká.


26 0
4.1.2017

Hned na úvod je podstatné říct si to nejdůležitější. Dle slov představitele Monroa je finálová řada pojatá tak, aby zodpověděla co nejvíce položených otázek během předchozích řad a i všechny ty, které se vynoří během finálové řady. Diváci, kteří sledují Grimma od začátku, budou na konci nadšení. To je zcela jistě potěšující zpráva, tak snad si z nás Monroe nedělá srandu.

U všech předchozích řad bývalo zvykem, že poslední dvě epizody jsou propojenější více než ty ostatní. V poslední řadě se můžeme těšit rovnou na trojdílné finále. Neznamená to, že všechny tři epizody budou odvysílané během jednoho večera, ale bude mezi nimi velká spojitost.


První upoutávky profilují kapitána Renarda jako největšího záporáka finálové řady, což by určitě uspokojilo řadu diváků. Tvůrci potvrdili, že ještě před polovinou závěrečné řady budeme mít jasno, kdo je hlavním padouchem. Můžeme tedy diskutovat o tom, zda se tvůrci rozhodnou nechat Renardovi černého Petra, nebo přivedou do seriálu někoho dalšího. Bonaparte byl považován za jednoho ze zakladatelů Černého drápu, který působí po celém světě. Takže zcela jistě má tahle organizace ještě několik es v rukávě.

Herečka Bree Turner potvrdila, že postava Rosalee by během finálové řady neměla porodit. Údajně je to nemožné z časových důvodů, protože 13 finálových epizod se má odehrát v rozmezí šesti týdnů. Zároveň ale dodává, že o její těhotenství zcela nepřijdeme.

Co si máme o poslední větě předchozího odstavce myslet, vysvětluje nejspíš sám Greenwalt, který prohlásil, že nás ve finálové řadě čekají hrátky s časem v podobě časového skoku. V samotném závěru bychom se měli posunout v čase a možná uvidíme Rosalee a Monroa jako spokojené rodiče. To by nahrávalo teorii, která se internetem dost skloňuje. Spin-off seriálu zatím nebyl potvrzen ani vyvrácen. Jedna teorie hovoří o tom, že by spin-off mohl být zaměřený na wesenskou rodinu.

Co se týče vzácného klacíku, tak tomu se ve finálové řadě budeme taky dostatečně věnovat. Nick nám na začátku řady ukáže, že mezi ním a klacíkem je jakési spojení. Bylo by zvláštní, kdyby Nicka nijak neovlivnil, když ho několikrát během finálového souboje minulé řady zachránil.

To bychom měli několik prohlášení o finálové řadě ještě před jejím začátkem. Jak to celé podle vás skončí?

Foto: NBC

Diskuze /7

Tyrgan

Wau no prostě Wau už se nemůžu dočkat až ten díl uvidím:D

4.1.2017 | 20:39:51
Lex Luthor

Jo z Nicka je ted super Grimm Grimma sleduji od začátku takže těším se na finále a doufám, že to důstojně uzavřou

4.1.2017 | 22:27:49
Hero_one

Z Nicka by se mohl stát Grimm, kterého nelze zabít – díky tomu dřevěnému úlomku z čehosi. A pak se záporáci z řad lidí i wessenů můžou snažit jak chtějí, všem nakonec usekne hlavy, tak jak to dělávali jeho předci po staletí :-P

#4 JS
5.1.2017 | 14:23:30
JS

#3 Hero_one: A za pár rokov z neho bude monštrum, aké spomínali v niektorom zo skorších dielov a bude vypaľovať zabitým wesenom ozdobné G.

5.1.2017 | 16:56:53
Ryen

Osobně doufám, že Nick zahodí odznak a jako grimm se pořádně rozjede. Že umí být drsný, víme – a tyhle pasáže jsou vždy moje nejoblíbenější z celého seriálu. Spojení s dřevěným úlomkem by z něj mohlo udělat hrůzostrašného protivníka. ;)

5.1.2017 | 20:42:16
drago111

Spojení s dřívkem by z něj mohlo udělat hrůzostrašného protivníka? Asi ano ale v souvislosti s dřevěným úlomkem mě napadla naprosto hloupá teorie , ale jelikož jde o seriál USA tak se klidně může stát ,že ! spojení dřívka, toho co k dřívku patří a Grimma promění všechny nestvůry na celém světě v lidi,
A ZAZVONIL ZVONEC A POHÁDKY JE KONEC.

5.1.2017 | 22:27:54
PRINC180

Tak se necháme překvapit ,Grimma sleduji od první serie snad z něho bude super Grimm nesmrtelný.

4.3.2017 | 17:17:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Reklama

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy