Grimm Jedenáct střípků o budoucnosti seriálu

Jedenáct střípků o budoucnosti seriálu

Jedenáct střípků o budoucnosti seriálu

Co mají tvůrci v plánu během čtvrté řady? Na jaké Weseny se můžeme těšit? A co si pro nás připravují do dalších řad?


4 0
22.7.2014

David Greenwalt si pustil pusu na špacír a prozradil nějaké nové informace o další řadě seriálu Grimm. Také se nebál rozpovídat se o řadě páté a dokonce zauvažoval i do vzdálenější budoucnosti.

Čtvrtá řada začne minutu po konci třetí

Nick si na začátku čtvrté řady projde krizí identity a to kvůli tomu, že přišel o své schopnosti. Bude přemýšlet hlavně o tom, pokud je tu možnost, jak získat schopnosti zpět, chci být opět Grimem? Greenwalt také dodává, že návratu schopností se budou v seriálu věnovat déle, než jak tomu bylo se zombie Nickem, kterého jsme si moc neužili.


Hlavním tématem začátku řady bude identita

V první a druhé epizodě nás čeká Wesen, který bere lidem identitu, dokáže ji sebrat doslova komukoliv a Greenwalt ho popisuje jako opravdu děsivého a povedeného Wesena a přirovnává ho k Jamesi Bondovi.

Trubel se v seriálu zdrží

Tvůrci seriálu mají jasno, Trubel bude i ve čtvrté řadě, ale nevědí, jak dlouho se zdrží. Zatím je jasné, že bude alespoň v prvních několika epizodách, zda však vydrží celou řadu není jisté.

Adalind si v Evropě projde peklem

Adalind jsme rozhodně neviděli naposledy, v Evropě ji čeká učiněné peklo. Greenwalt však říká, že Adalind povstane z popela takovým stylem, jaký jsme u ní ještě neviděli.

Seržant Wu se bude muset vyrovnávat se světem Grimm 

Nemůžeme Wua nechat napořád v nevědomí, tak přesně to říká Greenwalt. Jeho příběh by se mohl vrátit zpět k Aswangovi, když si začne myslet, že už rozumí tomu, co se tu děje.

Rosalee a Monroe dostanou své líbánky

I když Rosalee a Monroe budou mít plné ruce práce, aby pomohli Nickovi, jejich kamarádi jsou si moc dobře vědomí, že mají po svatbě a dopřejí jim alespoň krátké líbánky.
Nesmíme zapomínat, že ve čtvrté řadě se Monroe a Rosalee budou muset vypořádat s Wesenem, který neschvaluje křížení druhů.

Hank dostane svůj prostor

Během čtvrté řady čeká Hanka další románek. Greenwalt říká, že by do děje rád přivedl někoho z jeho bývalých lásek. Že by se vrátila Zuri? Také nás čeká epizoda věnovaná Hankovi.

Noví a zvláštnější Weseni

Seriál Grimm nám svou zvláštní cestou letos vysvětlí, proč lidé slýchávají hlasy, díky čemuž si pak myslí si, že se zbláznili. Také nás čeká Wesen inspirovaný Golemem a Wesen, který obětuje lidi. Na Vánoce se dočkáme speciálního Wesena, který je inspirován řeckou mytologií.

Další klíč

Nickovi stačí najít již jen jeden klíč, ostatní pak mají Královské rodiny. Greenwalt věří, že jej Nick najde během čtvrté řady.

Pátá řada odhalí záhadu ohledně klíčů

Během páté řady by nám tvůrci chtěli ukázat, k čemu klíče vůbec jsou a co schovávají. Greenwalt by chtěl dokonce všechno natáčet v Černém lese v Evropě, pokud bude stačit rozpočet seriálu, což by teoreticky i mohl, protože díky čtvrté řadě dosáhne seriál na možnou syndikaci.

Co přijde po páté řadě, bude pro seriál převratné

Co bude po páté řadě? Tak to dnes nevědí ani tvůrci seriálu. Greenwalt prozradil, že má plány na 7 až 8 řad, ale zároveň dodává, že neví, co se v seriálu bude dít po páté řadě. Možná už pak Nick nebude policistou. Možná z něj bude něco víc. Třeba i Trubel dostane svůj vlastní pořad v New Yorku či Filadelfii. Kdo ví?

Více už toho David Greenwalt neprozradil, na co se těšíte nejvíce?

Diskuze /16

ScaryX

Jó Trubel, do toho! Já ti fandím holka. :D Evidentně nás na podzim čeká hodně zábavy. ;-)

webmaster
22.7.2014 | 11:56:58
Amy37

Trubel je skvělá, mohla by tam zůstat napořád :-)

22.7.2014 | 18:16:32
227petr

7 až 8 sérií?? No to je super!! Jsem zvědavý co se stane, až odhalí tajemsví, které ukrývají klíče.

webmaster
22.7.2014 | 19:47:30
hyndas

No.. doufám že Trubel odejde co nejdřív. Prostě mi nějak ta postava do toho seriálu nesedí. A hlavně by mě zajímalo, co Juliette?Jak zareaguje na to, že v podstatě se Nick vyspal s Adelind? … Ano, všichni víme, jak to bylo, ale i tak…

22.7.2014 | 20:41:04
Marketka

Krásný článek, díky!

webmaster
22.7.2014 | 21:51:06
Liss93

Tolik úžasných informací, těším se na Hankovy epizody (se Zuri to vypadalo slibně) a taky na Wua, snad už si chudák nebude procházet tím, čím po Asvangově smrti. Škoda, že tu není zmínka o tom, jak to bude s kapitánem, ale to by prozradili asi příliš.

#7 JS
25.7.2014 | 0:00:42
JS

#6 Liss93: Viď tunajšia diskusia spred mesiaca to kapitán zdá sa prežije. :) Teším sa na Adalindino peklo, aj na Trubel, vcelku mi tam sedí. Dúfam, že Nickova kríza identity nebude trvať dlho. Nejaký Victorov diabolský plán by mu mohol pomôcť v rozhodovaní. :D

25.7.2014 | 18:29:59
*Eldar*

Upřime musim poděkovat tomuhle teamu za překlad. Ty titulky co máte jsou vystižnejší dež ten dabing ted na coolu :D. Dit to je snad horčí jak slovenskej dabing :D. Prostě zatim na vás nemaj. !!! diky

#9 Nameless1
28.7.2014 | 10:58:01
Nameless1

#8 *Eldar*: Děkujeme a těší nás, že se titulky líbí :-)

#10 herriete Lébl.
webmaster
30.7.2014 | 16:41:03
herriete Lébl.

lidi jste nejlepsi,cela 3 serie do dne prelozena,moc vam dekuju :)#9 Nameless1:

4.8.2014 | 0:57:21
blutbaden2001

Už se nemůžu ani dočkat na podzim :-)

24.8.2014 | 20:17:54
ohenra

hej konečně ať už to začne :D už se těšííím :) moc dobrý članek

10.9.2014 | 13:05:41
Jimmy55

Naprostý souhlas že titulky jsou perfektní :) Dobrá práce týme…Moje mamka se dívá na dabing ale není to takový zážitek jak v originále…Až jednou výjde nějaká edice všech řad tak si ji určo koupím :) A Trubel je skvělá postava :D Kéž by zůstala u Nicka a Julie napořád :)

5.10.2014 | 19:53:24
Giros/Matis

Ve Vídni je Adalind držena v zajetí a přijde na to, že je s Nickem spojena mnohem více, než kdykoliv předtím. Že by se dali později dohromady? :o

28.10.2014 | 18:55:45
Beakka

Tiež vďaka za titulky. radšej si film pozriem takto, ako s dabingom. Často totiž kazí herecké výkony.

8.11.2014 | 17:04:53
osel007

Díky za info, 7–8 řad??? :D , jen by mně zajímalo co se to děje s Juliet. Myslíte si že je těhotná??? No… bylo by to celkem zajímavý :D

10.12.2014 | 16:59:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Reklama

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy