Grimm Koho uvidíme ve třetí řadě?

Koho uvidíme ve třetí řadě?

Koho uvidíme ve třetí řadě?

Byli oznámeni tři hvězdní hosté a vrátí se nám jedna z postav. Kdo to asi tak bude?


2 0
24.1.2014

Nejprve si představme hvězdné hosty.

Prvním z nich bude Anna Dudek, kterou zcela jistě velká spousta seriálových fanoušků bude znát ze seriálu House M.D., kde ztvárnila Amber Volakis. Anna Dudek se v seriálu Grimm objeví v patnácté epizodě, ve které si zahraje profesorku Veru Gares, mladou profesorku archeologie, která se nemůže dočkat, až začne prozkoumávat přes tři tisíce let starý sarkofág.


Druhým oznámeným hvězdným hostem je herec Keith David, kterého můžete v současné době vídat v seriálu Enlisted, kde hraje postavu Codyho Wallace. Keith David se objeví v šestnácté epizodě, kde ztvární postavu cirkusového ředitele.

Třetím hvězdným hostem bude Sam Witwer, hvězda seriálu Being Human, kde hraje Aidana Waitea. Svůj hlas také propůjčil v seriálu The Clone Wars postavě Darth Maula. Sam Witwer se objeví také v šestnácté epizodě. Kde si zahraje Maximilliana, který je hlavní atrakcí a každým svým představením je stále blíže ke ztrátě své lidskosti.

A teď již k návratu jedné z postav. Když se nad tím zamyslíte, tak není moc o čem přemýšlet, protože v seriálu se zas tolik postav nevyskytuje. Stanice NBC oznámila, že se ve třetí řadě opět ukáže Mary Elizabeth Mastrantonio neboli Kelly Burkhardt – Nickova matka. Ta by se měla objevit v několika jarních epizodách.

Těšíte se na návrat Nickovy matky? Myslíte si, že si budou s Juliette rozumět?

Diskuze /6

Liss93

Z Amber jsem nadšená a návratu mamky Grimmky samozřejmě také :)

24.1.2014 | 12:46:23
Ann Taylor

Tak z návratku Kelly moc nadšená nejsem, nějak mi nepadla do oka a zatím mi naprosto vyhovuje, že se drží stranou.

redaktor
24.1.2014 | 14:51:48
Frundor

Tak na díl s Beingem Humenem se těším :-D Hlavně teda na ten jeho hlas. :-D Jinak na Kelly se taky moc těším, tak nějak doufám, že by se její postav mohla konečně někdy „odtajnit“. Teda co má vlastně v plánu a tak… Podle mě je to jedna z důležitých záporných postav… A co my víme, kdo všechno pracoval (pracuje?) pro Erika? :-D A hlavně, co udělal s těma zlatejma mincema? Opravdu je zničila? :-D

24.1.2014 | 20:26:14
Ryen

Co si budeme nalhávat – na návrat matky Nicka se těším už prakticky od té doby, co z děje odešla :D Postava i herečka mi naprosto sedly a těším se na rozpory mezi jejím a Nickovým přístupem k Wesenům. ;)

25.1.2014 | 1:27:49
Beru1

Samozřejmě moc se těším na návrat Kelly :)

25.1.2014 | 14:38:38
Aliyah

Tak musím přiznat, že se návratu Kelly celkem bojím… může být příjemným zpestřením a může i seriálu uškodit. Uvidíme, jak to dopadne. Nejsem nadšencem „zmrtvýchvstání“ zemřelých postav v seriálech obecně – obvzláště typu „je mrtvá/ne, ona přežila, jen jsi to nevěděl“. Když se z ní vyklubala Nickova matka, byla jsem spíše kritická, ale zachránil to její brzký odchod. Takže s trochou nedůvěry počkám na výsledek :)

23.2.2014 | 16:06:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Reklama

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy