Grimm Rozhovor s Davidem Giuntolim a Davidem Greenwaltem o čtvrté řadě

Rozhovor s Davidem Giuntolim a Davidem Greenwaltem o čtvrté řadě

Rozhovor s Davidem Giuntolim a Davidem Greenwaltem o čtvrté řadě

Vrátí se Trubel ve čtvrté řadě? Jak to bude s Wuem? A co klíče, kdy se konečně dozvíme něco víc? David Giuntoli a David Greenwalt odpovídají na otázky ohledně čtvrté řady


4 0
18.5.2014

David Giuntoli, představitel Nicka a David Greenwalt výkonný producent seriálu Grimm poskytli rozhovor serveru tvline.com. My vám přinášíme jeho překlad.

Takže Nick se vyspal s Adalind a ani o tom nevěděl?
Giuntoli: Je to jediný způsob, jak můžete podvést toho, koho milujete – mít někoho jiného v těle své milé. Adalind se dostala do těla Juliette a vyspala se se mnou a já ani nepoznal rozdíl – určitě v tom nějaký být musel a myslím, že se to Nickovi líbilo.


Během třetí řady se ze super Grimma na začátku stal Grimm bez schopností. Můžete nám říct nějaké bližší informace o tom odgrimmování Nicka?
Greenwalt: Říkali jsme si, že v určité chvíli by bylo pro Nicka dobré, aby přišel o své schopnosti, a pak jsme si řekli, že by to mohl být dobrý způsob, jak ukončit tuhle řadu a když na to David přišel, byl z toho celkem nadšený. Věděli jsme, že Adalind má v sobě Nickovu krev a tak jsme si položili otázku, co dalšího by mohla mít v sobě, když na sebe vezme vzhled Juliette? Tohle nemohl udělat nikdo jiný než Adalind a pak jsme se trochu rozhádali – celé nám to přišlo vtipné a také jako fraška.

Trochu doufám, že se nám Adalind ještě jako Juliette ukáže. Bylo vtipné pozorovat Bitsie Tulloch, jak hraje Juliette očima Adalind.
Greenwalt: Tohle nejde dělat dvě až tři epizody za sebou. Potřebovali jsme Adalind dostat na cestu do Evropy, kde si myslí, že je její dítě. A hádejte co? Nick je bez svých schopností a Trubel se stane jeho očima a ušima ve wesenském světě.

Znamená to, že se Trubel vrátí ve čtvrté řadě?
Greenwalt: Zcela jistě se vrátí na polovinu sezóny, možná i na celou.

Můžete nám říct, jak velká část Nicka je ráda, že již není Grimmem a jak velká část chce jeho schopnosti zpět?
Giuntoli: Řekl bych, že je to tak půl na půl. Pro osobní život je to dobré, ale o wesenském světě toho ví již opravdu hodně.

Juliette zatím byla hodně chápavá ohledně toho, co se kolem ní dělo, ale v této epizodě se zdá, že míra přetekla. Bude se snažit, aby se Nick již znovu nestal Grimmem?
Greenwalt:Tak to bude její první pohled na věc, ale musíte si uvědomit, že pokud Nick není Grimmem, tak je jen polovičním člověkem. Existuje způsob, jak se stát znovu Grimmem, je to velmi složité a trochu legrační. Nakonec dojdou k dohodě, ale bude to chvíli trvat.

Protilátka se rozbila během šarvátky na svatbě. Přestane ta protilátka po čase účinkovat? Když Nick najde zbytek a vypije ho, bude opět v pořádku?
Greenwalt: Ano, ta protilátka funguje jen omezenou dobu. Nejprve musí najít ten sklad a následně pomocí Rosalee, Monroa a ještě jedné postavy, která bude mít jakýsi vztah s kapitánem, vyřešit, jak udělat protilátku.

Jak to teď bude s Monroem a Rosalee, když jsou svoji?
Greenwalt: Mají v plánu líbánky, ale jejich plány se teď kvůli Nickovi trochu změní a pokusí se mu pomoc. Mezi Weseny je mnoho lidí, kteří nemají rádi křížení druhů, a čeká je setkání s jedním takovým člověkem, což bude jedna z velkých záležitostí první poloviny čtvrté řady.

V závěru epizody viděl Wu jednu z kreseb, která mu připomněla Aswanga. Když jsme spolu mluvili naposledy, říkal jste, že to s Wuem ještě není ukončeno.
Greenwalt: Budou se muset rozhodnout, zda Wua seznámí se světem Wesenů anebo ne. Wu teď bude přemýšlet o tom, zda je to skutečné.
Giuntoli: Myslím si, že pro seriál bude lepší, když Wu nic vědět nebude. Když se to dozví i Wu, tak to bude vědět každý. Jasně je tu celý policejní okrsek, který nic neví, ale to fanoušky nezajímá. Wu reprezentuje druhou stranu a když o to přijdeme, celý příběh se změní.

Nick má teď další klíč a část mapy Černého lesa, můžeme se těšit, že se další řada bude tomuhle příběhu více věnovat?
Greenwalt: Můžete se těšit na třetí klíč, víme, že čtyři má Královská rodina a Nick bude mít tři. Dali jsme si slib, že v páté řadě dáme všechny klíče dohromady a zjistíme, co skrývají.

Více se toho do rozhovoru nevešlo. Jak se třetí řada líbila vám? A co říkáte na chystané události v našem oblíbeném seriálu?

Diskuze /31

tigy

Tak najviac sa mi pozdávala veta: „Dali jsme si slib, že v PÁTÉ řadě dáme všechny klíče dohromady a zjistíme, co skrývají“ :D

#2 JS #3 teenwolfes
18.5.2014 | 13:27:34
JS

#1 tigy: Jj, aj ja pozerám, že spomínajú piatu sériu. :D Hm, „pomocí Rosalee, Monroa a ještě jedné postavy, která bude mít jakýsi vztah s kapitánem, vyřešit, jak udělat protilátku.“ Kapitánova matka? 8o Trochu ma mrzí, že nespomenuli, či to Renard prežije. Aspoň náznak. :(

#5 1Bobesh1 #23 wampera
18.5.2014 | 13:33:56
teenwolfes

Tak treba uz planuji dalsi radu.#1 tigy:

18.5.2014 | 13:38:15
Grimmster

Doufám že se Nickovi podaří získat své schopnosti.Myslím si že ano jelikož na těch jeho schopnostech je založen celý seriál. Renard to musí přežít jinak to udělám jako Sheldon Cooper :D.

18.5.2014 | 14:44:24
1Bobesh1

#2 JS: Tak ono naznačit, zda Renard přežije či ne by naprosto zničilo tenhle cliffhanger. Proč by to tam dávali, když by den po odvysílání vyšel rozhovor, kdy by bylo napsáno, že Renard přežije.

Osobně si myslím, že jeho přežití je více než jasné, leda by chtěl představitel Renarda značně zvýšit honorář ( :D ), několik epizod si poleží, ale pak z něj bude opět čipera. Pro děj je to hlavní postava, to už bych spíš věřil, že zabijí Juliette či Trubel.

Wuovi bych asi taky pravdu neříkal – k čemu? Jen ať si láme hlavu. Jen bych z něj nedělal blázna.

Předpokládám, že Nick své schopnosti získá někdy okolo poloviny sezóny a jsem celkem zvědav, jak to tvůrci uchopí – tohle je dost ožehavé a mohlo by to seriál i potopit.

Jsem rád, že tvůrci mají s klíči jasno a doufám, že svůj slib dodrží a alespoň ve finále páté řady budeme mít všech sedm klíčů pohromadě, šestou by mohli věnovat výletu do Německa.

Jediné co bych za tuhle řadu tvůrcům vytknul je Zuri – Hankova wesenská terapeutka – škoda, že ji alespoň na několik epizod nepřibrali do týmu.

A ještě poslední poznámka – doufám, že nám v seriálu ukážou toho jednorožce, kterého Trubel nalistovala během finále v knížce :)

#7 JS
admin
18.5.2014 | 14:48:44
Liss93

Já doufám, že aby na pátou řadu došlo, tak si 4. sérii musí udržet tempo těch předchozích. A taky myslím, že tajemnou osobou blízkou kapitánovi bude jeho matka. Na výrobu Grimm lektvaru budou potřebovat nějakou Hexenbiest, to Rosalee sama nezvládne.

18.5.2014 | 14:55:15
JS

#5 1Bobesh1: Keď to je taký sadistický cliffhanger. :) Ale díky za tvoju úvahu, som rada, že si to nemyslím sama. Ešte aby si to mysleli aj scenáristi. :D Na návrat Nickových schopností som tiež veľmi zvedavá.

18.5.2014 | 16:23:52
Ann Taylor

S Wuem jsou to přesně má slova.

redaktor
18.5.2014 | 17:16:12
Fifinka89

Moc se těším… :)

18.5.2014 | 17:59:16
Czarlie

Spíš by mi zajímalo, jestli se mu vrátí schopnosti aspoň v polovině série, to mi totiž přijde takový o ničem, říkal jsem si že když už má i nějaký ty schopnosti navíc, jako že byl pod vodou hodně dlouho a nic se mu nestalo, nebo že slyšel někoho přebíjet zásobník a to že se nespotil ani když bežel, tak že to bude mít i vliv na ten Adalinin lektvar. Jo jasně, nemůžete z něj udělat nesmrtelného, ale aspoň větší sílu mu dát, třeba aby byl něčím výjmečný než ostatní předchůdci. Nechci aby z toho udělali nějakou fantas-magorii, ale trošku poupravit by to mohli, ví se aspoň kdy můžeme čekat 4.řadu ?

#11 Liss93
18.5.2014 | 18:52:48
Liss93

#10 Czarlie: Taky mě zklamalo, že se tam zapomnělo na jeho „zombie“ schopnosti. Tak snad se k tomu vrátí při obnovení Grimm schopností (jako, že to třeba zjednoduší proces nabývání nebo tak něco)

18.5.2014 | 20:45:39
faithinka

PÁTÁ ŘADA! :D To je největší lahoda pro duši i pro srdce! :D

19.5.2014 | 14:03:02
Nikitera

Nick se vyspal s Adalind a „celé nám to přišlo vtipné a také jako fraška“… :D „Existuje způsob, jak se stát znovu Grimmem, je to velmi složité a trochu legrační…“ Tak si říkám, jestli se s tou Adalind nebude muset vyspat ještě jednou… :P

#14 Ann Taylor
19.5.2014 | 18:01:27
Ann Taylor

#13 Nikitera: No nebo s Juliette v podobě Adalind :D

redaktor
19.5.2014 | 19:36:39
teenwolfes

Newite kdy bude dalsí serie?

#17 1Bobesh1
19.5.2014 | 19:44:19
bety

Nevrátí se Sean Renard ve čtvrté řadě?

#17 1Bobesh1
19.5.2014 | 22:58:37
1Bobesh1

No to jsou otázky, jako by se to tu na webu nepsali #15 teenwolfes: 4. řada by mohla začít někdy v říjnu a zatím žádná informace #16 bety: zatím žádná informace ohledně Seana nepadla, ale proč by se neměl vrátit?

admin
20.5.2014 | 9:35:27
Nivie

:D Prý: Adalind se dostala do těla Juliette a vyspala se se mnou … a myslím, že se to Nickovi líbilo.

Ten Nick – to je ale prevít :P. David Giuntoli by už asi rád točil intimní scény s jinou partnerkou.

20.5.2014 | 16:07:05
JS

Napadá ma, ak spôsob, ako sa stať znovu Grimmom bude „trochu legrační“, možno si Nick bude tiež musieť bafnúť z klobúka. :D

20.5.2014 | 23:15:14
lukas14

tak polka serie cislo 4 bude o tom ako Trubel bude chodit vsade s nicok a hovorit mu to je wessen toto nie je a nick bude lsitovat v knihach a hladat spoosb ako ich zabit alebo dostat!!! potom pride druha polka serie kde sa dozvieme ako ziska shcopnosti a ku konci serie ich aj nejakym legracnim sposobom ziska! a pride 5 seria a mozno sa dostaneme ku klucom a cele by som to ukoncil 6 seriou a najdenim pokladu!!!!

21.5.2014 | 12:03:32
stragen

sounds good..treti rada vyborna…uz tesim se na ctvrtou radu a pozitivni je, ze je uz ted slyset o pate rade..jen tak dal :)

21.5.2014 | 19:41:01
Zuzka71

V úterý jsem viděla poslední přeložený díl-tj.jak přišel Nick o své schopnosti. Nemohla jsem kvůli tomu vůbec spát. Dost se mi dostal tento seriál pod kůži, i když na filmy nejsem. Včera jsem se rozhodla, že to zkusím najít, jestli náhodou nebude další serie. Moc mě potěšili tyhle stránky a hl. že bude POKRAČOVÁNÍ. Moc díky překladatelům i tvůrcům těchto stránek a všem – i divákům, přeju jen fajn kvalitní filmy:-).

22.5.2014 | 10:01:21
wampera

#2 JS: rikam si ze bud maminka nebo se konecne dozvime tajemstvi Renardova snubniho prstenu XD

#24 JS
23.5.2014 | 11:29:30
JS

#23 wampera: Tiež ma napadlo, či ten snubák vysvetlia. A či vysvetlia tie fotky z prvej série (v jeho kancelárii aj v byte), na ktorých bol fotený s nejakým dieťaťom. 8)

23.5.2014 | 11:38:52
Elizabet+

No, jelikož mám tento seriál velmi ráda potěšilo mne,že bude i 5 řada,ale teď jen doufám,že Nick své schopnosti získá brzy nerada bych ho viděla jako slepce,který je odkázán na svého psa a tím psem by se stala Trubel to bych je raději viděla jako rovnocenné partnery ve zbrani,to už nebude Nick jak ho známe bude jako Henk jen polda bez jeho schopností to bude NUDA

#26 1Bobesh1 #28 Grimmster
25.5.2014 | 2:51:32
1Bobesh1

#25 Elizabet+: Že tvůrci mluví o páté řadě neznamená, že pátá řada opravdu bude ;)

admin
25.5.2014 | 12:30:21
Blasut

já teda doufám, že Nick ty schopnosti získá brzo a Trubel zase odtáhne, ta mě tak štve, takovej nevychovanej fracek – cpe se jako prase, do všeho se vrhá po hlavě a vůbec nepřemejšlí, ta teda Nickovi fakt pomůže :D

překladatel
26.5.2014 | 21:14:08
Grimmster

#25 Elizabet+: Na Nickových schopnostech je založený celý seriál (ty schopnosti určo dostane spátky)

28.5.2014 | 20:33:13
VONDRUS1

Řekl bych že se Nickovi vrátí schopnosti v polovině řady, protože tam píšou že tam Trubel bude jistě do poloviny série.

12.6.2014 | 15:55:43
BloodyBaby

Ja tiez dufam, ze sa mu vrátia skôr, to bude omnoho zaujímavejšie keď budú nejaky cas bojovať spolu, ako rovnocenni partneri .. a potom môže ísť :-D inak, tak moc som sa tešila na nebezpečného nicka so sekerkou, jak na titulke, koniec tretej série a nikde nic, no určite to s ním nevZdávam a teším sa na ďalšiu sériu :)

22.6.2014 | 16:41:46
rosalin15

já doufám že se kapitán vrátí

27.7.2014 | 0:48:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Reklama

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy