Grimm Titulky k epizodě: PTZD

Titulky k epizodě: PTZD

Titulky k epizodě: PTZD

Titulky ke druhé epizodě jsou hotové a připravené ke stažení. Vy tak můžete konečně zjistit, jestli se Monroeovi a ostatním podaří zastavit Nicka předtím než udělá nějakou hloupost. Titulky si pro vás připravili: Maty, ScaryX, Gongis a Blasut, korekcí se jako vždy ujal Nameless1. Po zhlédnutí epizody budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám epizoda líbila a rozhodně nezapomeňte poděkovat překladatelům za jejich práci a to nejlépe tím, že ohodnotíte epizodu.

Není více překvapující
narodit se dvakrát nežli jednou;
vše v přírodě je vzkříšení.

2 0
2.11.2013

Diskuze /3

Marketka

Moc hezký díl. S tou Adalind to na můj vkus už dost natahujou, už jsem dost dlouho zvědavá, jak s novými silami naloží. Velmi se těším na mama Renardovou. A nijak zvlášť nevěřím, že by se s Ericem Renardem vypořádali tak rychle. Takže jestli se někde objeví, nebude to tak velké překvapení.

#2 Ann Taylor
webmaster
2.11.2013 | 19:55:58
Ann Taylor

#1 Marketka: Taky nevěřím, že by byl Eric doopravdy mrtvý. A s Adalind to pro mě není natažené, ale už nudné. Ovšem Seanova matka? Na tu jsem zvědavá.

redaktor
3.11.2013 | 8:55:46
1Bobesh1

Já měl za to, že Eric by se měl objevit i ve druhé řadě.. Tak uvidíme. Škoda, že tu scénu se smrtí Erica neukázali v realu, ale jen přes zprávy. Na mamku jsem zvědavej. Záměry Renarda jsou čím dál tím jasné a moc se neliší od těch bratrových, chce přimět Nicka, aby pracoval pro něj… Natahování Adalind mi nějak moc nevadí, máme před sebou celou řadu, však ona se nám ještě předvede :)

admin
3.11.2013 | 9:41:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: The End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verzi:

  • Grimm.S06E13.HDTV­.x264-SVA

Titulky k šesté řadě pro vás připravuje překladatelský tým ve složení: @Nameless1, @ScaryX, @Maty9, @Gongis, @Blasut, @baru_e94, @Lucifrid a @1Bobesh1. Přečas na WEB-DL od @kisch.

Diskuze k seriálu

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy