Grimm Tvůrci seriálu hovoří o podzimním překvapení

Tvůrci seriálu hovoří o podzimním překvapení

Tvůrci seriálu hovoří o podzimním překvapení

Tvůrci Grimma si pro nás v podzimním finále připravili pořádné překvapení. Pojďme se dozvědět něco více o Eve. Článek obsahuje spoilery.


26 1
13.12.2015

Grimm opět dokazuje, že se nikdy nesmíme loučit s mrtvými postavami. Nikdy totiž nevíme, odkud a kdy na nás opět vyskočí. Je tomu tak i v případě Juliette, která se v podzimním finále páté řady vrátila. Respektive vrátila se jen herečka Bitsie Tulloch. Nehraje teď totiž Juliette, ale Eve – super silnou Hexenbiest, kterou Val používá k boji proti Černým drápům.

Ohledně úmrtí Juliette jsme u nás na webu měli hned několik anket. Začalo to ještě před finále čtvrté řady, kdy jsme tipovali, kdo z postav zemře.
Juliette se umístila na druhém místě za Kelly s 24 % vašich hlasů. Po překvapivé smrti v závěru jsme si položili otázku. Chcete, aby byla Juliette během páté řady oživena? Na tu většina našich fanoušků odpověděla ne. 338 fanoušků si přálo, aby se Juliette již nevracela. Pouze 108 ji chtělo zpátky.
Protože nám to nedalo, tak jsme si před začátkem páté řady položili ještě jednu otázku: Kdy bude podle Vás Juliette oživena? Většina hlasujících se řídila spíše svými antipatiemi k postavě Juliette a hlasovala pro možnost nikdy. Hned druhou nejčastější odpovědí, byla možnost v zimním finále páté řady, k čemuž teď vlastně i došlo.


Magazín TVLIne po podzimním finále hned vyzpovídal oba tvůrce seriálu a rovnou i herečku. Co prozradili?

TVLine: Jak dlouho jste věděli, že se Juliette vrátí?
Greenwalt: Dlouho, ale abych držel své slovo. Juliette je mrtvá. Sice se vrací zpět, ale už to není Juliette. Je to nová postava. Eve. Neprošla vymýváním mozku, ale prošla si neuvěřitelně tvrdým tréninkem, kde ji zlomili. Je to vlastně taková super Hexenbiest Valu proti Černým drápům.

V sedmé epizodě ji čeká velká scéna s Nickem. Je naprosto jinou osobou, která nemá s Juliette nic společného. Pro ni je Juliette mrtvá.

TVLine: Ví Eve, kdo je Nick?
Greenwalt: Ví, kdo Nick je. Ví, co se stalo a celé se to vysvětlí. Co se stalo tu noc, kdy ji Trubel střelila.

TVLine: Bitsie, bylo těžké držet v tajnosti vaši novou roli?
Bitsie Tulloch: Byla jsem velmi strategická. Technicky jsem byla mimo jen čtyři epizody (pozn.: Tulloch se objevila v první epizodě, kdy se Nickovi zdálo o jejím pohřbu), ale zdálo se mi, že je to delší, protože od finále jsem věděla, k čemu dojde. To, že jsem nemohla na Comic-Con mě moc netěšilo, je tam vždycky spousta srandy. Ale musela jsem se vážně snažit. Všichni si mysleli, že zůstávám v Portlandu, protože David Giuntoli (Nick) je můj přítel a chci být s ním. Ve skutečnosti jsem zůstávala v Portlandu, protože jsem byla pořád v seriálu.

TVLine: Věděla o tom Trubel?
Greenwalt: Nebyla si 100 % jistá tím, co se stalo, ale věděla, že tím, čím vystřelila po Juliette nebyl jed, který se běžně dává do šipek.

TVLine: Eve mi přišla pěkně dramatická.
Bitsie Tulloch: Když je Eve venku na misi, nemůže narazit na někoho, s kým Juliette pracovala, všichni si myslí, že je mrtvá. Přes léto jsem začala sledovat Alias, protože jsem si říkala, teď budu muset být inkognito. Byla to vážně sranda. Vždycky když jde ven nosí přiléhavou kůži a paruku. Také nás čeká nová zajímavá lokace, která bude divákům představena v sedmé a osmé epizodě.

TVLine: Překvapilo mě, že se Nick a Adalind nesblížili ještě více.
Greenwalt: Jejich vztah bude pokračovat po svém bez Juliette/Eve. Mají spolu dítě.
Kouf: Je to mnoho dalších komplikovaných věcí, které ovlivní, jak se bude jejich vztah vyvíjet.

TVLine: Jak bude reagovat Nick, až na to přijde?
Bitsie Tulloch: Nickova reakce bude velmi divoká. Monroe bude reagovat úplně jinak než kapitán. Nemohu prozradit nic víc. Vtipné je, že s její postavou je spojený každý.

TVLine: Jak moc se budeme s Eve vídat?
Greenwalt: Uvidíte ji v každé epizodě.
Kouf: Ale ne nutně jako součást týmu.

Co říkáte na návrat Bitsie Tulloch do seriálu vy? Můžeme se těšit na novou zabijáckou Hexenbiest, která sice ví, kdo je Nick, ale nic k němu necítí.

Foto: NBC

Diskuze /44

uisaL

mno, když už se musela vrátit, tak doufám, že se bude od Nicka držet dál, a že si po čase k němu nevypěstuje city, a že se k sobě nevrátí, i když to už nebude Juliett, ale Eve… ta blond paruka a černý obleček jí sluší, ale že bych byla v sedmém nebi, že je zase zpět, to tedy ne… jsem zvědavá na tuhle její stránku, kdy bojuje proti tzv. Černým drápům, ale jak jsem již napsala, že bych z ní nějak moc byla nadšená… to ne…

#8 Jirka 007
13.12.2015 | 10:21:43
Porschi

Ani nevíte jak mě potěšilo, že David a Bitsie spolu doopravdy chodí! Od první série jejich postavy miluju dohromady a jsem ráda, že když už spolu nejsou v seriálu tak alespoň v reálném životě :D

13.12.2015 | 12:03:41
lopee

Super silnoá Hexenbiest… přesně v to jsem doufal, že by měla být hned od chvíle, kdy se jí stala. Jsem rád, že to tvůrci vidí podobně. Tedy oni to tak museli vidět už od samého počátku :-D. Juliette do toho seriálu podle mého patří. Jsem rád, že ten seriál má pořád čím překvapit. Těším se na jaro.

13.12.2015 | 13:20:09
Kathryn01

Já nevím, měla jsem hodně ráda starou Juliette, a ji když se z ní stala Hexenbiest. Jakmile se ale připojila ke královským, u mě skončila. Když „umřela“, jasně, šokovalo mě to, protože jsem stále doufala, že třeba svoje super hexenbiest schopnosti potlačí a bude zase stará, dobrá Jul, tahle kombinace „vymitá“ Eve, nebo Juliette se mi ale vůbec nelíbí. I když to je někdo jiný, je mi to jednoduše proti srsti. Navíc se teď Nick sbližuje s Adalind a my ji poznáváme z druhé strany, takže mě návrat Eve/Jul moc nepotěšil. Já osobně fandím budoucnosti Nilind (Nick+Adalind ;-D) a jakákoliv naděje pro Jul/Eve se mi příčí =D

#7 24ron 24
13.12.2015 | 13:26:47
Atenecka

Greenwalt: Uvidíte ji v každé epizodě. Tak tohle mě vážně nepotěšilo, dokonce naštvalo, od první série jsem doufala, že jí někdo odkrouhne… Je jako plíseň zas se vrátila zpátky… Upřimně řečeno, já sem si spíš myslela, že nenašla novou roli a proto zůstává v Portlandu… Ach jo.

#6 VONDRUS1
13.12.2015 | 14:08:04
VONDRUS1

#5 Atenecka: Naprosto souhlasím

13.12.2015 | 15:12:29
24ron 24

#4 Kathryn01: Naprosto súhlasím lebo aj ja som fanúšik Nilind!! ;)

13.12.2015 | 15:15:38
Jirka 007

#1 uisaL: Jsem moc rad ze se Juliet vratila a doufam ze se k Nickovy vrati

13.12.2015 | 16:02:57
VampKošilka

Když už, tak ať je jako individuální osobnost a nepěstuje si k Nickovi žádné city. Poslední co bych chtěla je nějaká přehlídka tokání mezi těma dvěma, vždyť ti dva nemají vůbec, ale vůbec žádnou chemii. Nedivím se, že většina skáče po možnosti, aby byl Adalind, tam to jiskří jako o závod. Je sranda, že Bitsie a David jsou spolu navzdory tomu, že mezi nimi může být jiskra asi jenom, když držejí v ruce zapálené prskavky. Tedy aspoň na place, v reálu je to nejspíš jinak, ale to je mi vlastně buřt. Jako na tu Eve se netěším, Bitsie na to, že absolvovala Harvard, má jen bezduché ksichty a vůbec se mi to její herectví nelíbí, i když na comic conu působí fajn, mile a přirozeně, ale radši uvítám jí, než Dumbiette.:-) Myslím, že nějak vztah Adalind a Nicka neohrozí, pokud mají tvůrci rozum a nechtějí Nickovi zapálit lejtka za ženskou, co nechala jeho mámě useknout hlavu.:-)

#10 VampKošilka
13.12.2015 | 16:56:20
VampKošilka

#9 VampKošilka: No vzhledem k tomu, že má Eve vzpomínky Jul, tak jí tu zradu Kelly započítavám, ovšem uvidíme, jak se projeví. Myslím, že to bude mnohem větší mrcha, než hex Jul nebo hex Adalind.

13.12.2015 | 16:59:58
janay

Jsem zklamaná. Bitsie je jako herečka lehce toporná. Proměna z Juls na Eve je příliš. Vůbec mě to nenadchlo. Rozhovory a upoutávky vždy ukážou pár vteřin akce a slibují napětí a ve finále, jak již se to stalo v minulých řadách, je nějaká akce pouze na konci a to pár minut. A vůbec bych se nedivila, kdyby je autoři opět svedli k sobě. Však Grimm je pomalu jak nějaká telenovela. Všichni se všema. Jen si vzpomeňte na ty milostné pletky. První díly a první dvě epizody byly super. Poslední dobou (4 a 5) mě moc nebaví a kvalita dost upadá. Nevím, jestli se po vánoční pauze k seroši opět vrátím. :-(

#19 markytanka
13.12.2015 | 17:55:27
ExFerraristka

já myslím, že právě konec a začátek 5 série byli hodně dobrý, né-li nejlepší. Finiále 4 řady mě donutilo na premiéru Grimma se těšit ještě víc, jak na svůj nejoblíbenější seriál Castle.

13.12.2015 | 18:06:56
pupik206

Mě vůbec Ju nevadí že se vrátila nebo Eve,ale co ten účes a barva vlasů,to je něco otřesného,to mě spíš děsí na toto koukat v každé epizodě…

#14 JS #18 markytanka
13.12.2015 | 19:17:52
JS

#13 pupik206: Možno ju scenáristi chcú dať dokopy s kapitánom, ten je na blondýnky. :)

13.12.2015 | 19:28:53
HanyH

ok… jsem jedinej, kdo ji podle xichtu nepoznal? :D …kdo, to je jsem si „uvědomil“ až když Nick řekl „Juliette?“ ty blond vlasy jsou matoucí a navíc jsem fakt nepočítal s jejím návratem :D

13.12.2015 | 21:35:41
Marcus Flavius

Postavu Jul rád nemám, tohle je pro mě zklamání, čekal sem že to bude třeba Diana.

#17 markytanka
13.12.2015 | 23:07:08
markytanka

#16 Marcus Flavius: musim rict ze presne to napadlo meho manzela ze to bude diana… Julliet byla pro mne zkamaní nejak doufam v ,,telenovelu,, mezi Adelid a Nickem. Mě se na tu šilhavku fakt špatně díva

13.12.2015 | 23:11:40
markytanka

#13 pupik206: no šilhavka a jeste k tomu s hroznym lookem

13.12.2015 | 23:12:39
markytanka

#11 janay: no nevim jak dalece jste na tom :) ale sveho času bych rekla že je to jako v normalním životě … taky všichni se všema :D ......

13.12.2015 | 23:14:32
markytanka

No nic tak hezke svatky ,,uvidime,, se v lednu :)

13.12.2015 | 23:16:46
Methius

mně její postava zas tak nevadila, ale ta herečka prostě neumí hrát…vždycky když nahodí ten face jakoby ji měl někdo každou chvilku sežrat se mi to chce vypnout…

#22 markytanka
13.12.2015 | 23:18:41
markytanka

#21 Methius: no to se mi take nelibi proste celkove je na zlatou malinu

13.12.2015 | 23:45:40
24ron 24

No ak som správne pochopil ten rozhovor, tak to má len paruku aj v prome na ďalšiu epku som videl ako má znovu tmavé vlasy. keď v tom článkus pomínajú, že ju nikto nemôže spoznať a že sledovala Alias, kde mala Sydney či jak volala v každej časti paruku, tak som to nejak tak pochopil že to má len paruku :P

14.12.2015 | 1:46:24
Cinkitoo

Taky jsem čekala Dianu. Když Trubel tak záhadně řekla, že Diana bude v pořádku, navíc rychle roste, předpokládala jsem, že se objeví v Meisnerově týmu. Když pak Meisner vešel do kobky a byly vidět hladké blond vlasy, očekávala jsem Adalindinu mámu, protože, jak už píšu v jiném vlákně, Grimm funguje jako Pretty little liars. Juliette mě konečně začala bavit, když se stala Hexenbiest, a hned zase přestala, když se stala Hexenbitch. Od někoho s jejími kořeny a jménem Bitsie bych očekávala trochu šťávy, ale ona je jako kámen, bez výrazu, bez emocí. Že chodí s Nickem, mě ani moc nepřekvapuje, jsou to takový studený čumáci. Za to s Adalind to je jiná, Claire je kouzelná a člověk by jí i tu useknutou hlavu odpustil.

#25 JS
14.12.2015 | 10:14:35
JS

#24 Cinkitoo: Adalindina matka už nežije. A oživovanie by bolo asi dosť ťažké, keď ju nedávno rozporcovali do toho fujtajbl zaubertranku na potlačenie hexenbiestskych schopností. :)

14.12.2015 | 10:38:54
VampKošilka

Jinak s tou parukou jí to vůbec nesluší, ani ten kabát. Bitsie je jako tyčka, proto ji to podle mě moc nelichotí. Nejlíp vypada s těmi zrzavými vlasy. Ač mi samotná Bitsie nevadí, tak ona jen vypadá, že nějaké herectví umí, jinak když jde na akci, tak to vypadá hodně zle. Když hrála tu ultrabad hexenbitch, tak jen čuměla jako nadloubaná a hýbala pusou. Ale taková herečka Trubel, o které jsem si zpočátku myslela, že hrát vůbec neumí, tak mě každý díl přesvědčovala o opaku.

#27 Marcus Flavius
14.12.2015 | 10:57:38
Marcus Flavius

#26 VampKošilka: Mě se třeba Trubel jako žena nelibí, moc krátké vlasy, ale její role je super a jsem rád, že je zpátky, ta její motorka ,kdo by takovou nechtěl že jo :D

#28 VampKošilka
14.12.2015 | 12:57:23
VampKošilka

#27 Marcus Flavius: Trubel je podle mě hezká, ale nepůsobí moc žensky no, nejen ty vlasy, ale i oblečení a povaha. Ale já jí mam taky ráda, je podle mě lepší Grimm než Nick.

#31 alexsmith
14.12.2015 | 13:28:53
Extra.girl

Super-biest, postavu jako takovou hodnotím kladně. Zajímavě může okořenit děj a průběh války. Ovšem Super-biest v podání Bitsie, to je dost hořké kafe. Tak hroznou herečku jsem dlouho neviděla. A je to velká škoda, protože taková postava si zaslouží kvalitní podání a ne jen něco co vypadá hezky…

14.12.2015 | 21:46:29
anwiel

Na konci poslední epizody jsem jen protočila oči v sloup. Byla jsem jednou z těch, co jí zpátky nechtěli a vážně jsem byla ráda, když jsem si myslela, že je mrtvá… Navíc, taková postava by si určitě zasloužila jinou herečku, než zrovna jí.

14.12.2015 | 22:50:03
alexsmith

#28 VampKošilka: S Trubel souhlas, je mnohem lepší grimm než Nick, je chytrá, drsná, přesně tak si představuju správného grimma. Co se týče Nicka, poslední dobou se musím často chytat za hlavu. Řekla bych, že zdaleka není tak chytrý jako Trubel a jde to na něm vidět čím dál víc.

Bitsie jako herečku mám ráda, má svůj styl, který mě zrovna sedí. Třeba v tom díle, kdy hrála Adalind (po tom, co vypila ten mnoholičný lektvar a vyspala se s Nickem), připadalo mi, že má úplně mimiku a pohyby Claire (Adalind), což mi přišlo jako super herecký výkon. Naopak (když zas měnili Nicka zpátky na grimma) mi to u Claire nepřipadalo.

Co mi ale vadí, je postava Juliette. Když už jednou umřela, měla být mrtvá. To, že z ní teď bude Eve je prostě divné. Chápu, že do děje se jim supersilná hexenbiest hodí, ale i tak. Teď už jen čekám, že zase rozjedou ten trapný milostný trojúhelník Juliette-Nick-Adalind.

#33 VampKošilka
15.12.2015 | 11:41:47
Becka

Já osobně jsem ráda, že je Juliette zpět! Její postava je mi sympatická už od první série :D

15.12.2015 | 17:43:20
VampKošilka

#31 alexsmith: Yep, Trubel taky je hodně vynalézavá a umí použít i jiný arzenál, než pistoli. Nick měl plno hraček v přívěsu, ale používal je ojediněle.Taky se nebojí jit do boje tělo na tělo. Nick ve většině případů jen mácha tou svojí pistolkou a křičí „Stůj!“ no prostě cop, pěsti a kopance používá jen v případě nouze. Nic proti němu nemám, ale Trubel je ten ideál Grimma.

15.12.2015 | 18:30:16
Hoot77

Nick byl vždycky trochu „vyjukanej“. To Trubel má to správný jméno a navíc motorku koupenou od Batmana. :-D

16.12.2015 | 0:01:05
azazel

Nick je polda a chova se jako polda…dlouho hral podle pravidel. Je to polda tak se tak musi chovat.Trubel je bozi,te je jedno koho a jak ho zabije,je to jina povaha,roky si myslela ze je cvok kdyz videla ty stvury,to s clovekem zamava..musela zabijet aby prezila..Jinak s Juls strasne zklamání,meli ju necham mrtvou…v jeji roli by byla fakt bozi Diana. Nejsem zastance Nika a Adalind spis se mi libi jak to jiskri mezi ni a Meisnerem :D

#37 alexsmith
16.12.2015 | 13:19:39
VampKošilka

Jinak, když se tu mluví o tom milostném trojúhelníku Jul/Eve&Nick&A­dalind. Jsem jediná, komu se Jul líbila s Renardem? Přišlo mi, že ti dva mají tu správnou jiskru a dynamiku a i vzhledově k sobě sedli.

#37 alexsmith
16.12.2015 | 15:10:06
alexsmith

#36 VampKošilka: Juls s Renardem se k sobě hodili. Oba jsou navenek takové chladné postavy, ale když byli spolu, jiskřilo to. Navíc jejich dějová linka se prolíná už docela dlouho. Akorát mám teď poslední dobou dojem, že kapitánovi už nedávají v seriálu tolik prostoru, jako dřív..

#35 azazel: Jak už tu bylo zmíněno, taky mi přijde, že pokud se Adalind momentálně někdo líbí, spíš než Nick to bude Meisner. S Nickem je podle mě z praktických důvodů.

#39 JS
16.12.2015 | 15:55:52
Liss93

Já z návratu Juls moc nadšená nejsem, doufala jsem, že ji doopravdy Trubel zabila. A taky jsem doufala, že mají v záloze spíš Dianu. Stejně je otázka kde je. Naposledy jsme ji viděli s Maisnerem, tak by mě zajímalo kam ji ukryl. A jak tu mluvíte o těch párech, tak v díle mi přišlo, že Trubel kouká na Nicka tak trochu jinak, než jako „sestra Grimmka“. Jasně, jako pár by vypadali divně, ale rozhodně lepší, než kdyby k Nickovi cpali zpátky Juls. Adalind je momentálně moje nejoblíbenější postava, tak snad ještě pár dílů zůstane taková.

#39 JS #40 alexsmith
16.12.2015 | 18:10:56
JS

#37 alexsmith: Súhlas, s kapitánom by jej to sedelo lepšie. :)
#38 Liss93: Myslím, že Meisner hovoril kapitánovi, že ju teraz má odpor, nie on sám.

16.12.2015 | 18:40:58
alexsmith

#38 Liss93: Taky mě napadlo to s Trubel a Nickem, ale zase to už by byla úplná lovestory..:)

A co se týče Adalind, moc nevím, co si o ní teď myslet. Udělali z ní druhou Juls. Bez nějakých zvláštních schopností, jen sedí doma a dělá Nickovi iluzi rodiny. Nevím, asi to tak má Nick rád… Během minulého dílu mě dokonce napadlo, co by se asi stalo, kdyby Adalind umřela. A výsledek mojí úvahy bylo, že by se nestalo vůbec nic. Nick by tam chvíli naštvaně běhal, jako když „umřela“ Juls, ale jinak tam nemá teď v podstatě žádnou zajímavou roli. Což se nikdy dřív nestalo, Adalind byla vždycky klíčová postava. No a teď mě nějak přestává bavit…

16.12.2015 | 20:30:02
azazel

je strasna skoda ze kapitan ma tak malo prostoru..ma velky potencial a vubec ho nevyuzivaji..dily kde beha s Nikem si uzivam…

#42 JS
16.12.2015 | 22:00:01
JS

#41 azazel: jj, aj nechali plávať veľa línií s ním – napríklad že našiel príves, že mu Sebastian dal ten tajomný usb kľúč asi s menami spolupracovníkov kráľovských… Škoda, bola som zvedavá.

17.12.2015 | 17:30:28
Lady Kath

Nejhorší překvapení z Grimma alespoň at nechá Nicka s Adalind být a už vůbec at si nezačne s Nickem. :(

8.1.2016 | 22:35:55
WolverineCzE

to by mne jak to dopadne kdyz jsou si bliz ted Nick a Adalind a kdyby se probudila Juliet v Eve tak by zase zemrela

29.1.2016 | 16:21:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Reklama

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy