Grimm Weseni z první poloviny druhé série

Weseni z první poloviny druhé série

Weseni z první poloviny druhé série

Jaké nové Weseny jsme viděli v první polovině druhé sezóny?

4 0
5.3.2013

V následujícím článku si krátce připomeneme následující Weseny:


Mauvais Dentes, Kojot, Nuckelavee, Seelengut, Königschlange


Drang-Zorn, Genio innocuo, Balam, Lebensauger, WendigoMauvais Dentes
Je podobně jako šavlozubý tygr chytrý, rychlý a smrtelně nebezpečný. Těchto Wesenů již není mnoho, ale jeden dokáže vyhladit celou vesnici, své oběti trhají na kousky. Mauvaise Denta jsme viděli v první a druhé epizodě, do Portlandu se dostal lodí, měl za úkol zabít Nicka a získat od něj klíč. Naštěstí byl Nick rychlejší!

Kojot
Známí svou ošklivostí a tyranstvím, shlukují se ve skupinách, které připomínají gangy. Nemají rádi, když členové opouštějí skupinu. Člen, který se rozhodne dezertovat, bývá zabit. Provádějí zvláštní rituál zvaný “Aseveracion“, v tomto rituálu začleňují do skupiny své samičky, provádí se za úplňku v době, kdy je samičce sedmnácti let. S kojoty jsme se setkali ve druhém díle, ve kterém chtěli onen rituál provést.

Nuckelavee
Nuckelavee se podobá koni a viděli jsme ho ve třetí a čtvrté epizodě. Do Portlandu byl poslán Erikem Renardem, aby získal Nickův klíč. Nuckelavee jsou fyzicky vytrvalí a rychlí, mají velkou sílu ve svých končetinách.

Seelengut
S Weseny, jenž jsou podobní ovcím, jsme se setkali v páté epizodě. Jde obvykle o velmi klidné a nenásilné bytosti, které mají tendenci shromažďovat se ve velkých skupinách.


Königschlange
Je podobný kobře královské. Jde o velmi nepříjemného a nebezpečného Wesena, co je citlivý na teplo a detekuje i slabé vibrace, takže dokáže snadno zjistit, zda člověk lže, případně jestli je mrtvý, nebo to jen předstírá. Jejich jméno vyvolává strach u ostatních Wesenů. S Königschlange jsme se setkali v šesté epizodě.

Drang-Zorn
Wesen podobný jezevci. K první woge u těchto Wesenů dochází většinou ve věku třinácti let. Jsou známí tím, že se velmi snadno rozzuří a rychle se uchylují k násilí. Dokáží si vytvářet podzemní doupata, ve kterých přežívají. Pokud u těchto Wesenů dojde k woge ještě před třináctým rokem, má to neblahý vliv na jejich sebekontrolu a stávají se ještě agresivnější. Při jejich woge jim zelenají oči. S Drang-Zornem jsme se setkali v sedmé epizodě.

Genio innocuo
Želví Wesen. Jde o velmi vzácného Wesena, který je plachý a samotářský a velmi inteligentní, často to bývají vědci. S těmito Weseny jsme se setkali v osmé epizodě.


Balam
Wesen s rysy Jaguára. Je známý svým obsesivním chováním, zvláště pokud ublížíte jeho rodině, při woge jim oranžoví oči. S Balamem jsme se setkali v deváté epizodě.


Lebensauger
Wesen, který je podobný mihuli. Při přeměně mají velká kulatá ústa s ostrými zuby, bývají považováni za nejodpudivější Weseny. Vzhledem k jejich ošklivosti často trpí krizí identity.


Wendigo
Weseni, kteří připomínají divochy, jejichž hlavním rysem je kanibalismus. Jejich dech je cítit jako spálené maso. Ostatky svých obětí ukládají v blízkosti svého obydlí, například v suterénech.

Který z Wesenů vás zaujal nejvíce?

Diskuze /9

1Bobesh1

Všichni Weseni jsou zajímavý, kdybych měl vybrat toho nej tak to bude Lebensauger! Nejošklivější wesen vůbec :D Škoda, že jsme ho neviděli pořádně..

admin
8.3.2013 | 9:06:14
Cheera

Prosím vás neviete ako sa volá úvodná znelka 2. série?

10.3.2013 | 14:39:38
14.3.2013 | 16:27:11
Ivein249

Kdybych já měla být wesen tak mě by teda nevadil Balam. A co vy??? :)

#7 Eve71
26.5.2013 | 21:49:51
monthy001

Wendigo

30.6.2013 | 20:12:07
Tirka

Rozhodně Mauvais Dentes to je podle mě ten nejlepší Wesen co tam kdy byl :)

17.7.2013 | 22:50:40
Eve71

#4 Ivein249: Já nevím, ale asi nějaký kříženec. Možná Blutbada s Balamem nebo s Fuchsbauem. Ale taky by mi nevadilo být Seelengut nebo Musai. : )

22.7.2013 | 12:49:17
klisna 2013

Rozhodně Balam ale taky by mi nevadil Fuchsbau.

22.7.2013 | 16:09:13
cormor

Königschlange

16.5.2016 | 20:27:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Reklama

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Reklama

Nejoblíbenější postavy