Grimm
95/100 - 807×

Grimm

Potomek rodu Grimmů bojuje proti mýtickým přízrakům. Myslíte si, že příběhy o perníkové chaloupce a Rampelníkovi jsou jen pohádky? Seriál Grimm vás vyvede z omylu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Krimi
hrají
David Giuntoli (Nick Burkhardt), Sasha Roiz (Sean Renard), Russell Hornsby (Hank Griffin), Silas Weir Mitchell (Monroe), Bree Turner (Rosalee Calvertová), Claire Coffee (Adalind Schadeová), Elizabeth Tulloch (Juliette Silvertonová), Jacqueline Toboni (Theresa Trubel Rubelová), Reggie Lee (Drew Wu), James Frain (Eric Renard), Danny Bruno (Bud Wurstner), Mary Elizabeth Mastrantonio (Kelly Burkhardt), Nico Evers-Swindell (Kenneth), Philip Anthony-Rodriguez (Marcus Rispoli), Louise Lombard (Elizabeth Lascellesová)

Juliette Silvertonová

Juliette Silvertonová

Nickova přítelkyně

Sezóny 6
2011 - 2017

Snoubenka Nicka Burkharta, před kterou se Nick snaží utajit detaily o svém nově nabytém zaměstnání. Postavu ztvárnila herečka Bitsie Tulloch.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Juliette jsem nazačátku ráda měla, ale co se stala hexenbiest (omlouvám se, jestli to píšu blbě), tak jsem jí nesnášela. Ale co se stala Evou, tak až tak hrozná nebyla, ale až tak k srdci mi nepřirostla. :)

28.2.2021 | 13:13:41
Necris

normální ženská co se to snaží nějak pobrat, bohužel scénáristi jí to neulehčují, to s přeměnou na čarodejnici je blbost na entou když předtím ukáží jak je pro Adelind obtížné dostat zpět své schopnosti.

10.8.2019 | 0:11:41
Ruthren

Otravná, sobecká a nesympatická fuchtle. :-)

2.8.2019 | 15:22:49
S.T.A.L.K.E.R.

Už od začátku mi byla tak nějak jedno. Je to hlavně tou herečkou, která se mi ani chvilku nelíbila. Po spálení přívěsu jsem toužil po její smrti. Anabáze s Evou byla zajímavá, ale mohli nějak vyřešit tu její psychickou a citovou stránku na konci.

18.4.2019 | 12:39:44
PaníPerňásková

Ne, nemám jí rád, nene. :D

26.4.2017 | 19:52:31
Fenk

je uplně normální nechapu co proti ní každý má..

26.3.2017 | 18:09:33
KaraSnowAllen

Zvedla jsem jí hodnocení, protože mi nějak vlezla do sympatií. Herečka neumí hrát, to všichni víme. Postava se mi v poslední sérii docela zalíbila, v první jsem jí neřešila, v druhé s ní začali docela provokovat, ve třetí jsem jí nesnášela, ve čtvrté se to ještě navýšilo, v páté mě otravovala snaha tvůrců jí tam za každou cenu udržet a v šesté se nějak stáhla a je docela sympatická, spíše mi jí je líto, než že bych jí měla nějak ráda. Pokud skončí s Nickem, tak se naštvu, protože ten už jedině s Adalind. Já už jí snesu, protože si nevynucuje pozornost, nemoralizuje a je prostě taková rozumnější a není pokrytec, což by mohla být a všude roztrubovat to, že se do všeho namočila nevinně, že nic z toho, co udělala není její vina atd.

26.3.2017 | 11:10:37
LenulkaSRO

I když je Hexenbeast tak ji pořád nesnáším, přijde mně taková divná.

12.3.2017 | 20:04:21
vašti

Bože, to je pinda…

3.2.2017 | 21:10:04
VampKošilka

Stále mě fascinuje, jak špatná herečka může být a to, jak to postava dokáže být ještě horší. U téhle postavy se snad absolutně nic nepovedlo, tragédie na entou. Jindy by mi byla u zadního líce, ale štve mě, že nám jí tvůrci neustále podsouvají a když chcípne, tak vlastně nechcípne, jen se vrátí s vymytým mozkem, který se jí pak stejně restartuje jen tím, že dostane na budku. Tahle postava jen zabýrá zbytečně moc místa na papíře a krade drahocenné minuty jinak skvělého seriálu. :D

7.1.2017 | 23:18:39

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Reklama

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama