Grimm Cracher-Mortel

Cracher-Mortel

Cracher-Mortel

Wesena podobající se rybám z čeledi čtverzubcovití jsme viděli v epizodách The Waking Dead, Goodnight, Sweet Grimm a The Ungrateful Dead.


10 3
24.7.2014

BIO

Když Cracher-Mortel projde wogou jeho hlava se nafoukne a připomíná balón, pokrývají ji krátké hroty. Jejich obličej je snědý a strany jsou zbarvené do zelena. Mají velké černé oči a široká ústa.

Cracher-Mortel má možnost ze svých úst plivat tetrodotoxin. Cracher-Mortel hromadí tuto látku v ústech, čímž se jeho hlava nafukuje. Po vyplivnutí látka okamžitě začne prosakovat do obětí a pozastavuje její nervovou soustavu, oběť vypadá jakoby byla mrtvá, protože dýchání a tlukot srdce oběti jsou nezjistitelný. Oběti tak často bývají prohlášené za mrtvé a jsou pohřbeni zaživa. Oběť se však později opět probírá v zombii stádiu. V tomto stádiu oběti udělají cokoliv, co po nich Cracher-Mortel chce, bez ohledu na to, co to je. Celý zombií proces má čtyři stádia a oběti je možné vyléčit až ve čtvrtém stádiu, problém je však v tom, že oběti ve čtvrtém stádiu jsou značně agresivní a více odolné vůči bolesti.


Látka má zcela jiný efekt na Grimma, celý proces probíhá u Grimmů mnohem rychleji a Cracher-Mortel nad Grimmem nemá žádnou kontrolu, nepomůže mu ani, když na Grimma plivne další dávku, ta se okamžitě vstřebá do kůže bez jakéhokoliv účinku.

Cracher-Mortel jsou fyzicky zdatnější, velice odolní a těžce unavitelní. Nemají problém infikovat zcela neznámé a nevinné osoby. Mají velké vazby k voodoo ceremoniálům. Jsou od přírody inteligentní a mazaní. Jsou velmi klidní a mají sadistický smysl pro humor. Jsou známí tím, že rádi vyvolávají revoluce za pomoci svých zombie, kteří způsobí chaos.

Z Nickova deníku

Sledoval jsem voodoo kněze do Bios Caïman, do nedalekých lesů. Byl jsem najatý korunou, abych zjistil, zda onen kněz je Wesen. Kněz se jmenoval Dutty Boukman, často přezdívaný jako Book Man, protože své otroky učil číst. Když kněz vedl jeden ze svých rituálů, jedna z žen začala tančit s nožem v ruce. Její pohyby mi přišly exotické a svůdce, ale jen do té doby, než nožem podřízla prase a mazala krví všechny kolem sebe, ti pak svorně do jednoho přísahali, že povstanou k boji a zabíjení. Rychle mi došlo, že jsem právě svědkem začínající revoluce a já ještě nebyl schopen určit, zda je Boukman Wesenem, ale byl zde další účastník, který zcela jistě Wesenem byl.

Byl představen jako Baron, ale bylo mu přiřazováno mnoho dalších jmen jako třeba Samedi, Cimetière, La Croix, a Kriminel. Je považován za jednoho z voodoo bohů, který přijímá mrtvé do říše mrtvých. Později jsem byl svědkem, že probudil člověka, který se zdál být mrtvý. Když jsem konečně získal kuráž se mu postavit, zjistil jsem, že jde o Cracher-Mortel, který je schopen plivat jakousi látku.

Byl jsem nucen ustoupit, protože jeho otroci se rychle šířili přes celý ostrov. Dostal jsem se pryč jednou z posledních lodí a viděl jsem, jak se ostrov zmítá v plamenech.

Předchozí Wesen: Lebensauger
Další Wesen: Naiad

Diskuze /1

JS

Fuj, jeden z tých nechutnejších. Ale mohol by sa tam ešte nejaký objaviť, zaujímalo by ma, či tá hnedá farba tváre je typická, alebo spôsobená tým, že išlo o černocha. 8)

25.7.2014 | 18:32:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Reklama

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy