Grimm Dämonfeuer

Dämonfeuer

Dämonfeuer

Wesen podobný drakovi, který je schopný chrlit oheň, patří mezi velmi vzácné Weseny. S Dämonfeuery jsme se setkali v epizodě Plumed Serpent.


14 0
11.8.2013

Bio

Dämonfeueři podstupují při woge velmi extrémní proměnu. Jejich kůže se promění v zelené šupiny, oči získají žlutou barvu a na hlavě jim vyroste koruna z rohů. Muži mají více rohů než ženy a také mají hranatější obličej. I přes tuto velkou přeměnu jim zůstávají lidské rysy – uši a vlasy. Dämonfeueři jsou mnohem silnější než lidé, stejně jako u lidí se výše jejich síly liší pohlavím.

Dämonfeueři se živí převážně lidmi, tato strava však obsahuje spoustu tuků a téměř žádné sacharidy, díky čemuž se Dämonfeuerum tvoří více žaludečních kyselin, což způsobuje časté pálení žáhy, aby se jejich tělo zbavilo žaludečních kyselin, uvolňuje je do plic a Dämonfeueři je vykašlávají.


Dämonfeueři jsou schopni ketózou proměnit tuky na vysoce hořlavé páry acetonu, které následně vypouští. Následně Dämonfeueři páry acetonu zapálí tím, že vykašlou žaludeční kyselinu.

Všichni kdo se Dämonfeurum připletou do cesty, okamžitě zemřou, síla jejich ohně je srovnatelná s napalmem, snadno tak roztaví kov a člověka spálí na popel.

Dämonfeueři jsou velmi majetnický typ, velmi rádi sbírají měď a z krádeže mědi nemají žádné výčitky, udělají cokoliv, aby navýšili svou sbírku.

Dämonfeueři jsou velkými bojovníky a pokud chtějí zemřít se ctí a důstojností, musí padnout v boji. Proto se mnoho z nich stalo vojáky a často jsou válečnými hrdiny. Často také zajímají blízké svých nepřátel, aby je jejich nepřátelé museli najít a postavit se jim v boji na život a na smrt. Děti Dämonfeuerů jsou loajální svým rodičů a žijí s nimi až do jejich smrti. Často si budují své doupě v opuštěných jeskyní.

Podle Monroa je nejlepší proti nim použít kopí, protože střelné zbraně by mohly zapálit jejich výpary.

Z Nickovy knihy

Tento tvor připomínající draka má velmi zuřivý vzhled, ale ještě děsivější tajemnou moc. Je totiž schopný chrlit oheň díky tomu, že změní tuk v aceton.

Také skladují poklad a jsou to velmi majetnická stvoření, sbírají především měď.

Sledovali jsme jednoho Dämonfeuera vysoko do hor, kde jsme objevili jeho hrozivé doupě, které bylo plné ukradených pokladů ze všech okolních vesnic. Před jeskyní bylo velké množství kostí. Pokud bychom nevěděli, co je to za místo, mohli bychom ho považovat za vstup do pekla.

Předchozí Wesen: Mauzhertz
Další Wesen: Hässlich

Diskuze /3

Tirka

Tohoto wesena považuju za jednoho z nejsilnějších :)

15.8.2013 | 11:48:22
Drozd123

Když má Dämonfeuer kila navíc, stačí párkrát vytvořit plameny, a hned je zase hubený.

#3 Tirka
15.8.2013 | 19:11:35
Tirka

To jo no :) #2 Drozd123:

16.8.2013 | 1:04:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: The End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verzi:

  • Grimm.S06E13.HDTV­.x264-SVA

Titulky k šesté řadě pro vás připravuje překladatelský tým ve složení: @Nameless1, @ScaryX, @Maty9, @Gongis, @Blasut, @baru_e94, @Lucifrid a @1Bobesh1. Přečas na WEB-DL od @kisch.

Diskuze k seriálu

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy