Grimm Musai

Musai

Musai

Wesenka představující múzu se objevila v epizodě Kiss of the Muse.


14 3
10.1.2014

Bio

Po woze se barva vlasů Musai změní na červenou a její kůže je leskle modrozelená. Oči Musai jsou modré a to včetně bělma. Musai má velké špičaté uši podobající se elfím. Rty Musai vylučují jakousi psychotropní látku, takže polibek Musai způsobuje euforii a pro opačné pohlaví je tato látka návyková, políbená osoba je Musai posedlá, což vede, až k šílenství a destruktivnímu chování, nakonec to vždy vyústí smrtí. Polibek Musai má na Grimma mnohem větší účinky než na normálního člověka. Často se účinky polibku Musai mylně zaměňují s kouzly Hexenbiest.

Musai se před ostatními vůbec nesnaží skrýt její vliv nad muži, také nemá žádný pocit viny, když muž má destruktivní chování či blázní posedlostí. Věří totiž, že žít krátký umělecky úspěšný život je mnohem lepší, než žít dlouho a ničeho nedosáhnout. Mají nadšení pro umění, proto většinou chodí s nějakým umělcem s nevyužitým potenciálem. Tvrdí se, že cítí nevyužitý potenciál, což je přitahuje. Zaměřují se jen na jednu oběť, po dokončení díla se však okamžitě zaměří na někoho dalšího. Vztah mezi Musai a obětí je tak silný, že oběť je pro Musai ochotná zabíjet. Stejně jako ostatní Weseni i Musai má strach z Grimma, pokud se však Grimm dostane pod její moc nemajá problém s jejich manipulací.


Polibek Musai je možné vyléčit jen polibkem z lásky.

Z Nickovy knihy

Polibek Musai navodí euforii a je návykový stejně jako jakákoliv droga. Všechny vztahy Musai vždy končí šílenstvím a smrtí.

Musai je známa jako velký zdroj inspirace pro talentované jednotlivce a umělce. Polibek Musai zvyšuje umělcovy schopnosti. Jejich vliv si však vybírá svou daň.

Předchozí Wesen: Glühenvolk
Další Wesen: Volcanalis

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Reklama

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy