Hackerville
60/100 - 6×

Hackerville

Jedna německá banka je napadena hackerským útokem, a proto se vyšetřovatelka Lisa Metz vydá do rodného Rumunska, kam vedou stopy. Kromě samotného případu se tu bude muset vypořádat i s temnou minulostí vlastní rodiny.

Německo | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | HBO Europe | 60 minut
žánr
Drama, Krimi

S01E01: Drei Neunen

S01E01: Drei Neunen

Poté, co německá banka napadne, Lisa Metzová, policistka pro kyberkriminalitu se sídlem ve Frankfurtu, vystopuje hack zpět do Temešváru, Rumunska, do rodného města, které před 20 lety zanechala.

cz sk
4.11.2018
56 minut

Lisa je poslána do Temešváru, aby ji prozkoumala, a je spárována se surovým místním policajtem Adamem Sandorem, stejně jako policejní nálet na hnízdo podvodníků odhaluje překvapivé spojení mezi pověřeným scammerem, Dragosem a bankovním hackem. Mezitím upadne Cezar, Dragosův šéf, šel hlavou k hlavě s realitním magnátem Luminitou.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama