Hacks (Stále v kurzu)
85/100 - 4×

Hacks(Stále v kurzu)

Deborah Vance je úspěšnou komičkou. Studio po ní teď chce, aby začala spolupracovat s pětadvacítkou. Argumentuje tím, že se díky tomu udrží déle v kurzu a osloví širší publikum.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | HBO Max | 25 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Jean Smart (Deborah Vance), Hannah Einbinder (Ava Daniels), Carl Clemons-Hopkins (Marcus), Paul W. Downs (Jimmy LuSaque), Megan Stalter (Kayla), Kaitlin Olson (DJ Vance Jr.), Christopher McDonald (Marty Ghilain)

Jean Smart získala podruhé za sebou cenu pro nejlepší komediální herečku

Jean Smart získala podruhé za sebou cenu pro nejlepší komediální herečku

Na předávání cen Emmy získala Jean Smart cenu pro nejlepší herečku v komediálním seriálu za svůj výkon v seriálu od HBO Max Hacks.

0 0
17.9.2022

Smart v této kategorii zvítězila také loni za roli v první sérii Hacks. Během své kariéry získala pět cen Emmy a dalších sedm nominací.

Děkuji, že jste podruhé ocenili tento seriál. Scénáristi se nejenom vyrovnali první sezóně, ale dokonce ji překonali ji.

Foto: NBC

Herečka v děkovné řeči také zmínila své herecké kolegy, na Emmy nominované Hannah Einbinder, Christophera McDonalda a Kaitlin Olson. A podělila se o anekdotu o kolegyni Rachel Brosnahan, nominované na komediální herečku, která jí poslala dárkovou krabici značkových sušenek, z nichž každá měla pět kilo.

Myslela jsem si, že je to tak milé a nóbl… dokud jsem si neuvědomila, že doufá, že se v Hollywoodu nevejdu do jediných šatů.

Mezi dalšími nominovanými v této kategorii byli Quinta Brunson z Abbott Elementary, Kaley Cuoco za The Flight Attendant, Elle Fanning za The Great, Issa Rae za Insecure a Rachel Brosnahan za The Marvelous Mrs. Maisel.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama