Hacks (Stále v kurzu)
85/100 - 4×

Hacks(Stále v kurzu)

Deborah Vance je úspěšnou komičkou. Studio po ní teď chce, aby začala spolupracovat s pětadvacítkou. Argumentuje tím, že se díky tomu udrží déle v kurzu a osloví širší publikum.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | HBO Max | 25 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Jean Smart (Deborah Vance), Hannah Einbinder (Ava Daniels), Carl Clemons-Hopkins (Marcus), Paul W. Downs (Jimmy LuSaque), Megan Stalter (Kayla), Kaitlin Olson (DJ Vance Jr.), Christopher McDonald (Marty Ghilain)

Obsazení druhé série se rozširuje

Obsazení druhé série se rozširuje

Seriál Hacks od HBO Max se již může pochlubit jedním z nejzábavnějších hereckých obsazení v televizi. Ve druhé řadě své obsazení ale posílí o čtyři nová a úspěšná jména – Laurie Metcalf, Martha Kelly a Ming-Na Wen i Margaret Cho.

0 0
31.3.2022

Hacks je jedním z nejlepších seriálů dnešní doby a to z velké části díky dynamickému obsazení a jeho úspěšné první sezóně, která dokonale využila hostující hvězdy. Jean Smart získala několik cen za roli upřímné stárnoucí komičky Deborah Vance, zatímco herečka Hannah Einbinder dokonale ztělesňuje mladou komediální spisovatelku Avu.

Z leva: Laurie Metcalf, Martha Kelly, Ming-Na Wen a Margaret Cho

Konec první série nám nastínil několik zajímavých zápletek: Deborah se chystá na turné s Avou po svém boku, kde poprvé po letech nacvičí nový materiál. Ava se mezitím podělila o drby o Deboře s televizními producenty, kteří doufali, že natočí show, která je Deborou inspirovaná, ta o tom ale nemá tušení.

V rozhovoru pro Variety showrunneři seriálu naznačili, co bychom mohli od nové série očekávat. Lucia Aniello řekla, že show pokračuje s komediálním turné. To znamená, že nové hostující hvězdy mohou hrát kohokoli od komiků přes členy publika až po náhodné cizince, které Ava a Deborah potkávají na cestách.

Druhá série se momentálně ještě stále připravuje, ale očekává se, že bychom se jí ještě letos mohli dočkat.

Foto: CBS, FX, Disney+, margaretcho.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama