Hacks (Stále v kurzu)
85/100 - 4×

Hacks(Stále v kurzu)

Deborah Vance je úspěšnou komičkou. Studio po ní teď chce, aby začala spolupracovat s pětadvacítkou. Argumentuje tím, že se díky tomu udrží déle v kurzu a osloví širší publikum.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | HBO Max | 25 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Jean Smart (Deborah Vance), Hannah Einbinder (Ava Daniels), Carl Clemons-Hopkins (Marcus), Paul W. Downs (Jimmy LuSaque), Megan Stalter (Kayla), Kaitlin Olson (DJ Vance Jr.), Christopher McDonald (Marty Ghilain)

V druhé řadě se Deborah Vanceová vydává na turné

V druhé řadě se Deborah Vanceová vydává na turné

Hacks se po roce vrací s druhou sezónou. Série od HBO Max s Jean Smart v hlavní roli má premiéru téměř přesně o rok později 12. května 2022. Před očekávaným návratem sdílela platforma první ukázku k nadcházejícím osmi novým epizodám.

2 0
8.5.2022

Upoutávka začínající písní Eltona Johna The Bitch Is Back nabízí hlubší pohled na to, co nás ve druhé sérii čeká. Deborah Vance a Ava pokračují ve spolupráci, když společně vyráží se svým standup výstupem na turné po celé zemi. A stejně jako první série, i tato slibuje, že přinese jedinečnou směs drsného vtipu a spousty emocí.

„Myslím, že to bude stejně dobré jako první řada, ne-li lepší, protože druhé série bývají děsivé. Zejména pokud je to hit sezóny.“

Jak herečka Jean Smart ve vyjádření řekla, první řada byla opravdu velmi úspěšná. Nejen, co se sledovanosti týká, ale i ocenění. Získala 15 nominací na Emmy a vyhrála tři za nejlepší herečku (Smart), psaní (Lucia Aniello, Paul W. Downs a Jen Statsky) a nejlepší komediální seriál.

Do seriálu se vrací všichni z původního obsazení včetně Christophera McDonalda v roli Martyho Ghilaina, Kaitlin Olson jako Debořinu dceru DJ, Poppy Liu jako Kiki, Rose Abdoo v roli Josefiny, Mark Indelicato jako Damien, Meg Stalter jako Kayla, Angela E. Gibbs v roli Marcusovi matky Robin a Lorenza Izzo jako Ruby.

Druhou řadu, ale doplní i další hvězdná jména. Například se můžeme těšit na Laurie Metcalf, která podle traileru bude mít v seriálu jednu z větších rolí. Dále se pak v show objeví Martha Kelly, Ming-Na Wen, Margaret Cho a Devon Sawa.

Druhá série má premiéru 12. května na HBO Max.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama