Halt and Catch Fire (Halt and Catch Fire - PC Rebelové) Diskuze: Titulky

Diskuze: Titulky

Své postřehy k českým titulkům či díky za ně můžete psát sem.

EMtech

Zdravim a moc děkuji za titulky, skvělá práce. Nicméně mám dotaz. Našel by se ještě nějakej zkušenej borec, kdo by s titulkama k tomuto super serialu pomohl? Ono čekat více jak dva týdny, když se neví kdy budou je více než nepříjemné. Zvažuji tedy jestli nepřerušit a nezačít koukat zase až bude natitulkovaná celá serie. Chápu že je na to lukascoolarik sám. Každopádně tenhle seriál stojí za pozornost a titulky. Proto se ptám, je tu možnost že by mu s tím někdo pomohl..? Děkuji za info..

#2 lukascoolarik
7.10.2016 | 15:41:25
lukascoolarik

#1 EMtech: Na začátku třetí série se mi někdo ozval, ale pak se po něm slehla zem – navíc to byl úplný nováček, takže bych s tím měl dvakrát tolik práce. Co se týče toho čekání, naprosto chápu, že je to otrava. Ještě větší otrava pak je, když to tak trvá a ani se neví, kdy to bude – to proto, že ani já sám to nevím. Momentálně jsem druhým týdnem na pracovní stáži v Irsku a protože se z toho snažím těžit maximum a protože většinu dne pracuju, tak na titulky mám čas jenom příležitostně.

Trochu víc konkrétněji, zatím mám hotovo 50 % sedmého dílu (hrubý překlad komplet, časování a korekce zatím nemám). Tento týden nějak přelouskám třetí díl čtvrté série B99 (taky jen překlad) a příští týden opět jen překlad osmého dílu. Ještě konkrétněji, doma budu 24. října a ještě den den se pokusím vydat ten sedmý díl, následující den pak dokončím osmičku. Pak se vrhnu do restů u B99, opět přiložím ruku k dílu u Blindspotu a Blacklistu a hned potom (asi následující týden) se vrhnu do devátého a desátého dílu Halt – dokončení zatím neodhadnu, ale dávám si tajnou deadline na první listopadový týden, což samozřejmě nemusím dodržet.

Lepší zprávu bohužel přinést nemůžu, tak aspoň víš, jak dlouho se to plus mínus potáhne. Souhlasím, že tenhle seriálový klenot si zaslouží pozornost, ale bohužel jí tolik nemá, tudíž to není priorita číslo jedna. Titulky každopádně budou, o to bych se nebál. :-)

webmaster
11.10.2016 | 9:15:19
farez01

zdravim, tak 3 seria za nami, chcel by som sa velmi podakovat tvorcom titulkov za ich namahu a skvelu pracu. dakujem

16.11.2016 | 16:30:13
jindrich999

Opravte prosím odkazy, ve složce k druhému dílu čtvrté řady jsou ve skutečnosti titulky k prvnímu dílu. Díky. Registroval jsem se jen kvůli tomu. https://www.edna.cz/…ise/titulky/#…

#5 lukascoolarik
18.9.2017 | 22:15:55
lukascoolarik

#4 jindrich999: První a druhý díl jsou spojené. Verze SVA a AVS jsem proto nahrál i jako druhý díl.

webmaster
19.9.2017 | 15:18:16


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

10 důvodů

Proč byste měli sledovat Halt and Catch Fire?

Proč byste měli sledovat Halt and Catch Fire?

Co kdybychom vám řekli, že existuje jeden výborný seriál od stanice, která stojí za hity jako Breaking Bad a Mad Men? Co kdybychom vám řekli, že kritici si jej nemohou dostatečně vynachválit? A co kdybychom vám řekli, že ho i přesto téměř nikdo nezná? Představujeme vám Halt and Catch Fire.

Reklama

Reklama

Síťujeme