Hanna Epizody - Sezóna 2

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: Safe

  S02E01: Safe

  Zatímco Hanna ukryje Claru v rozlehlých lesích v severním Rumunsku, zbývající rekrutky jsou převezeny do vzdělávacího zařízení nazvaného Meadows, kde jim budou přiděleny nové identity. Marissa se pustí do hledání Clary tím, že vystupuje jako její matka na internetu a láká ji do hotelu v Bukurešti, kde je přepadena a zajata Utraxem. Hanna je následuje a znovu se sejde s Marissou.

  3.7.2020
  50 minut
 • S02E02: The Trial

  S02E02: The Trial

  Marissa a Hanna se vracejí do Paříže, zatímco Clara je představena v lomu na Meadows. Její vzpurná povaha však způsobuje problémy, a Terri má za úkol přesvědčit ji, aby se znovu připojila k programu. Při sledování Carly najde Hanna farmaceutickou společnost, která stojí za lékařskými implantáty Utraxu a účastní se drogové studie, kde zjistí, že drogy jsou určeny pro rekrutky na Meadows.

  3.7.2020
  50 minut
 • S02E03: To The Meadows

  S02E03: To The Meadows

  Hanna se vrací do Passway a následuje Dumonta a drogy z města. Uvědomuje si, že ji dovedou k Meadows. Marissa zjistí, že Sonia je v Belgii a zastihne Hannu právě včas, čímž Soniu během toho zabije. Hanna dorazí na Meadows a je připravená zachránit Claru. Je ale šokována, když zjistí, že Terriiny plány dostat se do hlavy Claře zafungovaly.

  3.7.2020
  50 minut
 • S02E04: Welcome Mia

  S02E04: Welcome Mia

  Marissa se připojí k Hanně na Meadows a ujistí ji, že je na její straně, uspořádáním únikového plánu na ten samý večer. Hanna přesvědčí Claru, aby se k nim připojila, ale rodinná komunita Meadows se pro ni ukáže jako kámen úrazu. Zradí Hannu a navrátí sílu zpět do Carmichaelových rukou. Mezitím agent CIA Mannion najde Meadows, ale po Hanně či Marisse žádné stopy.

  3.7.2020
  50 minut
 • S02E05: A Way To Grieve

  S02E05: A Way To Grieve

  Marissa je uvězněna na Meadows, zatímco Hanna je povzbuzována, aby přijala svou novou identitu jako Mia Wolff. To však vyžaduje truchlení pro Erika, které se Terri snaží zrychlit. Marissa uteče a přesvědčí Hannu, aby odešla. Při tom se jim dostane do cesty právě Clara. Clara postřelí Marissu a řekne Carmichaelovi, že to udělala Hanna, aby zabránila Marisse ji unést. Hanna je přijata zpět do Meadows.

  3.7.2020
  50 minut
 • S02E06: You're With Us Now

  S02E06: You're With Us Now

  Hanna a Jules jsou poslány na svou první misi – zabít novináře v Londýně, který se chce setkat s vojenským právníkem, jenž chce odhalit tajemství Utraxu – zatímco Sandy a Clara odlétají do Barcelony, aby získali důkazy. Hanna se pokouší ustoupit a spojit síly s Mannionem ve snaze zachránit Nicolovi život, ale Jules a Leo jsou o krok napřed. Důsledky jsou katastrofální.

  3.7.2020
  50 minut
 • S02E07: Tacitus

  S02E07: Tacitus

  Hanna přijíždí do Barcelony s úmyslem zachránit Geldera a přesvědčit Claru, aby opustila Utrax. Hanna řekne Claře jméno a místo její matky, čím jí nechá v přemýšlení. Sandy má důvěru v Gelderově dceři Kat a je naštvaná, když Clara ustoupí od zabití. Zabije Geldera, zatímco Hanna a Clara uniknou s Kat. Marissa má za úkol najít Hannu díky kolegovi Manniona, Granta.

  3.7.2020
  50 minut
 • S02E08: The List

  S02E08: The List

  Po Gelderově vraždě dorazí Carmichael do Barcelony, zatímco Hanna, Clara a Kat se schovávají v kopcovité vile. Hanna se vrací do hotelu a získává Gelderův cílový seznam. Marissa ji s tím pomůže, když následuje Carmichaela do vily a vydírá ho, aby postavil před soud své bývalé nadřízené Ultraxu. Hanna dovolí Claře se sejít se svou matkou, než se vrátí za Marissou, aby jí pomohla zničit Utrax.

  3.7.2020
  50 minut

Stav překladu

Epizoda S02E08: The List

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @saurix

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Hannu

Nepřehlédněte

Třetí řadu má Hanna jistou

Třetí řadu má Hanna jistou

Sice se premiéry druhé řady dočkáme již 3. července, ale streamovací stanice Amazon Prime seriálu věří, a proto skoro v tichosti odklepnula i řadu třetí. Jste rádi, že budeme Hannu vídat i nadále?

Reklama

Nejoblíbenější epizody

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka