Hanna S01E06: Mother

S01E06: Mother

S01E06: Mother

Vztah mezi Sophie a Hannou se začíná měnit nad jejich společným zájmem o Antona. Marissa se ve spádu těchto událostí dostane do do domu Sophie a předstírá, že je Hannina matka.

cz sk
29.3.2019
51 minut

Foto: Amazon PrimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict ale že je mi lito že se Hanna musela rozloučit se Sophii byla to asi jeji jedina kamaradka a musim řict že Marrisa a Hanna jako matka a dcera byly perfektni a Erik jim dobře zdrhl a honička a odlet v helikopteře byl perfektni.

6.9.2020 | 13:25:50
choudys

Vyšetřovaný Erik, Merissa v přesvědčení, že Hannu zlomí. Chytrá holka, nedá se a ještě jim to všechno zkomplikuje, Erik na svobodě spolu s Hannou. Dobře nakopnutý díl směrem k finále, neposerte to ! A Sawyere, těš se!

27.4.2019 | 0:54:29

Hanna
91/100 - 38×

Hanna

Hanna je mladá dívka, která byla už odmala vychovávána v divočině svým otcem, jenž ji tak chtěl připravit na drsný život. O Hannu se však brzy začne zajímat vláda, a proto se jim Hanna musí postavit.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Yasmin Monet Prince (Clara Mahan), Joel Kinnaman (Erik Heller), Esme Creed-Miles (Hanna Petrescu), Dermot Mulroney (John Carmichael), Mireille Enos (Marissa Wiegler), Áine Rose Daly (Sandy Phillips)

Stav překladu

Epizoda S02E08: The List

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @saurix

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Hannu

Nepřehlédněte

Třetí řadu má Hanna jistou

Třetí řadu má Hanna jistou

Sice se premiéry druhé řady dočkáme již 3. července, ale streamovací stanice Amazon Prime seriálu věří, a proto skoro v tichosti odklepnula i řadu třetí. Jste rádi, že budeme Hannu vídat i nadále?

Reklama

Nejoblíbenější epizody

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka