Hanna
90/100 - 49×

Hanna

Hanna je mladá dívka, která byla už odmala vychovávána v divočině svým otcem, jenž ji tak chtěl připravit na drsný život. O Hannu se však brzy začne zajímat vláda, a proto se jim Hanna musí postavit.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Yasmin Monet Prince (Clara Mahan), Joel Kinnaman (Erik Heller), Esme Creed-Miles (Hanna Petrescu), Dermot Mulroney (John Carmichael), Mireille Enos (Marissa Wiegler), Áine Rose Daly (Sandy Phillips)

S01E07: Road

S01E07: Road

Erik si uvědomuje, že Hanna nepřijme nic jiného, než skutečnou pravdu, takže jí vezme do Rumunska, aby se mohla dozvědět více o svém původu.

cz sk
29.3.2019
49 minut

Foto: Amazon PrimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Návrat domů má mnoho podob. Eric a Hannah jsou teda originál!

15.7.2021 | 14:41:57
Jiri007

Dobry dil, musim řict ale že Erikova matka je fakt mrcha když praskne sveho vlastniho syna ale aspon Marissa jednala spravně a Hanna u biologickeho otce to byla fakt perfektni scena jak s nim zametla a to jak vyřidila tu jednotku tak to bylo fakt stylovy a doufam že Sawyera zabijou.

redaktor
6.9.2020 | 14:33:45
choudys

Erik s Hannou cestují do místa znovuzrozeného projektu Utrax, Merissa utekla Sawyerovi z lopaty, Erik zanechává Hannu s tatíčkem. A ten konec dílu je špica. Hanna válí :)

Sawyera zabije Merissa nebo to přenechá Hanně? Doufám že ten zmrd z toho nevyvázne a nesejme postřelenýho Erika

28.4.2019 | 0:27:25

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E06: Do Not Sleep

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Hannu

Reklama

Nepřehlédněte

Třetí řadu má Hanna jistou

Třetí řadu má Hanna jistou

Sice se premiéry druhé řady dočkáme již 3. července, ale streamovací stanice Amazon Prime seriálu věří, a proto skoro v tichosti odklepnula i řadu třetí. Jste rádi, že budeme Hannu vídat i nadále?

Nejoblíbenější epizody

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama