Hanna S01E07: Road

S01E07: Road

S01E07: Road

Erik si uvědomuje, že Hanna nepřijme nic jiného, než skutečnou pravdu, takže jí vezme do Rumunska, aby se mohla dozvědět více o svém původu.

cz sk
29.3.2019
49 minut

Foto: Amazon PrimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict ale že Erikova matka je fakt mrcha když praskne sveho vlastniho syna ale aspon Marissa jednala spravně a Hanna u biologickeho otce to byla fakt perfektni scena jak s nim zametla a to jak vyřidila tu jednotku tak to bylo fakt stylovy a doufam že Sawyera zabijou.

6.9.2020 | 14:33:45
choudys

Erik s Hannou cestují do místa znovuzrozeného projektu Utrax, Merissa utekla Sawyerovi z lopaty, Erik zanechává Hannu s tatíčkem. A ten konec dílu je špica. Hanna válí :)

Sawyera zabije Merissa nebo to přenechá Hanně? Doufám že ten zmrd z toho nevyvázne a nesejme postřelenýho Erika

28.4.2019 | 0:27:25

Hanna
91/100 - 38×

Hanna

Hanna je mladá dívka, která byla už odmala vychovávána v divočině svým otcem, jenž ji tak chtěl připravit na drsný život. O Hannu se však brzy začne zajímat vláda, a proto se jim Hanna musí postavit.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Yasmin Monet Prince (Clara Mahan), Joel Kinnaman (Erik Heller), Esme Creed-Miles (Hanna Petrescu), Dermot Mulroney (John Carmichael), Mireille Enos (Marissa Wiegler), Áine Rose Daly (Sandy Phillips)

Stav překladu

Epizoda S02E08: The List

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @saurix

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Hannu

Nepřehlédněte

Třetí řadu má Hanna jistou

Třetí řadu má Hanna jistou

Sice se premiéry druhé řady dočkáme již 3. července, ale streamovací stanice Amazon Prime seriálu věří, a proto skoro v tichosti odklepnula i řadu třetí. Jste rádi, že budeme Hannu vídat i nadále?

Reklama

Nejoblíbenější epizody

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka