Hanna
90/100 - 49×

Hanna

Hanna je mladá dívka, která byla už odmala vychovávána v divočině svým otcem, jenž ji tak chtěl připravit na drsný život. O Hannu se však brzy začne zajímat vláda, a proto se jim Hanna musí postavit.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Yasmin Monet Prince (Clara Mahan), Joel Kinnaman (Erik Heller), Esme Creed-Miles (Hanna Petrescu), Dermot Mulroney (John Carmichael), Mireille Enos (Marissa Wiegler), Áine Rose Daly (Sandy Phillips)

S01E08: Utrax

S01E08: Utrax

Když Erik Hanně odhalí pravdu o Utraxu, je odhodlána jednat. Mezitím se Marissa pokouší zjistit od Sawyera, co se ve skutečnosti děje.

sk
29.3.2019
48 minut

Foto: Amazon PrimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Pro Erica One Way Trip, ale Hannah má novou kámošku a Marissa dost možná otočila, což může být ještě zajímavé. Každopádně druhá řada čeká. Ps. Děvčata jako takoví bio-roboti, no tak to je nářez, když si vezmeme, co se děje tady, kolem a kolem… na druhou stranu, Sonmi také procitla, že ano?!

15.7.2021 | 16:30:57
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Hanna a Erik to tam pěkně zřidili ale je mi lito že Erik zemřel a divim se že neposlechlo vice holek a Marissa byla perfektni kdo vi co ma za lubem a to jak sejmula Sawyera to bylo perfektn.

redaktor
6.9.2020 | 15:39:12
choudys

Nevím proč si Merissa nechávala Sawyera jako rukojmí, to co se jí stalo se dalo čekat. Hanna nakonec dostala podporu od 249/Clary, zbytek naprogramovaných trainees jako ovce směřují na nové místo i s panem doktorem. Merissa jede dál ve svým vyšetřování, jen je škoda že Hanně nepřišel pod ruky Sawyer. Erik věděl jak to skončí a tak má své hezké místečko u Hanněné mamy.

28.4.2019 | 1:38:21
Strong

bude i 2 rada??

10.4.2019 | 11:43:56
Romix01

Dalo se to čekat no, ale i tak je škoda, že umřela nejlepší postava seriálu..

7.4.2019 | 0:05:26
Raiden123

Takže už to nieje len Hanna,ale pridala sa k nej i Klara/249 [?],ktorá bola iná,bola schopná mysliet nezávisle podobne ako Hanna.Celkovo,dosť zaujímavý seriál…

Hmm,na konci Hanna šla domov,do lesov,len to trošku nedáva zmysel,pretože to znamenalo,že istý ľudia vedia kde presne ju majú hľadať.A ešte ak by Hanna bola naozaj tehotná(nepot­vrdené) to by bolo dosť divné … už by s toho bola asi akčná telenovela :-/.AŠkoda toho Erika no.

Ak niekedy bude druhá séria,tak to bude Hanna a spol. proti nejakej armáde pracujúcej pre nejakú korporáciu plnú temných projektov.Ale asi bude druhá séria,keď aktívny status ukazuje pauza,no uvidíme.

Je dosť veľký rozdiel medzi filmom a seriálom,istý čas mal byť i druhý film,ale to už nejdem riešiť to neviem ako dopadlo,raz,že to natočia,inokedy zas nie.

30.3.2019 | 9:17:50

Stav překladu

Epizoda S03E06: Do Not Sleep

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Hannu

Nepřehlédněte

Třetí řadu má Hanna jistou

Třetí řadu má Hanna jistou

Sice se premiéry druhé řady dočkáme již 3. července, ale streamovací stanice Amazon Prime seriálu věří, a proto skoro v tichosti odklepnula i řadu třetí. Jste rádi, že budeme Hannu vídat i nadále?

Reklama

Nejoblíbenější epizody

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama