Hanna
90/100 - 47×

Hanna

Hanna je mladá dívka, která byla už odmala vychovávána v divočině svým otcem, jenž ji tak chtěl připravit na drsný život. O Hannu se však brzy začne zajímat vláda, a proto se jim Hanna musí postavit.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Yasmin Monet Prince (Clara Mahan), Joel Kinnaman (Erik Heller), Esme Creed-Miles (Hanna Petrescu), Dermot Mulroney (John Carmichael), Mireille Enos (Marissa Wiegler), Áine Rose Daly (Sandy Phillips)

Tvůrce seriálu David Farr sdílel informace o třetí řadě

Tvůrce seriálu David Farr sdílel informace o třetí řadě

Amazon Prime Video okamžitě prodloužil seriál o další řadu ještě před premiérou řady druhé. Lze taky předpokládat, že stejně jako první a druhá řada, bude mít třetí stejný počet epizod, tedy osm. Tvůrce seriálu, výkonný producent a scénárista David Farr se rozpovídal o nadcházející řa­dě.

4 0
2.2.2021

Fanoušci začali přemýšlet, kdy bude třetí série venku. Tvůrce seriálu, výkonný producent a scénárista David Farr se v rozpovídal o nadcházející řadě v rozhovoru pro Express:

Jsem naprosto nadšený, že mohu dát Hanně třetí sezónu. Když jsme se vydali na tuto cestu, měl jsem v mysli drama, které by vykopalo Hanninu minulost. Pozdvihnout ji zcela novými způsoby a odpověděť na základní otázku, kam by vlastně patřila. Jsem Amazonu a NBCU opravdu vděčný, že jsme schopni v této vizi pokračovat. Jsem také hluboce zavázán herečkám Esme Creed-Miles a Mireille Enos za jejich pokračující odhodlání a obrovský talent, když vezmeme Hannu a Marissu do nového a neprozkoumaného terénu. Bude to vzrušující třetí dějství.


Druhá řada má 93% na Rotten Tomatoes od kritiků a dostala tři nominace na 1st Critics' Choice Super Awards za nejlepší akční seriál a za nejlepší herečky v akční sérii, konkrétně za Esme a Mireille. Produkce třetí řady začala na konci října, takže pokud se začne natáčet brzy, můžeme očekávat třetí sérii nejdříve na podzim tohoto roku.

Těšíte se na třetí řadu?

Foto: Amazon Prime

Diskuze /5

me2t009

Dobrý seriál, těším se

23.2.2021 | 10:11:01
Evan

Taky se těším :-) navíc se to natáčí i u nás…

#5 Strong
9.3.2021 | 22:25:47
DC Expert

Já bych chtěl i čtvrtou sérii.

20.3.2021 | 15:36:30
Strong

Doufam ze do konce roku bude :)

31.5.2021 | 20:17:05
Strong

#2 Evan: jo fakt?? a kde??

31.5.2021 | 20:17:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E06: Do Not Sleep

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Hannu

Nepřehlédněte

Třetí řadu má Hanna jistou

Třetí řadu má Hanna jistou

Sice se premiéry druhé řady dočkáme již 3. července, ale streamovací stanice Amazon Prime seriálu věří, a proto skoro v tichosti odklepnula i řadu třetí. Jste rádi, že budeme Hannu vídat i nadále?

Reklama

Nejoblíbenější epizody

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama