Hanna
90/100 - 49×

Hanna

Hanna je mladá dívka, která byla už odmala vychovávána v divočině svým otcem, jenž ji tak chtěl připravit na drsný život. O Hannu se však brzy začne zajímat vláda, a proto se jim Hanna musí postavit.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Yasmin Monet Prince (Clara Mahan), Joel Kinnaman (Erik Heller), Esme Creed-Miles (Hanna Petrescu), Dermot Mulroney (John Carmichael), Mireille Enos (Marissa Wiegler), Áine Rose Daly (Sandy Phillips)

Marissa Wiegler

Marissa Wiegler

Nemilosrdná a pomstychtivá agentka CIA, která chce zabít Erika Hellera.

Sezóny 1
2019 -

Marissa Wiegler, agentka CIA, a součást programu Ultrax je nasazená, aby chytla Erika Hellera, bývalého agenta CIA, který vyškolil svou dceru Hannu Heller, aby zabila právě Marissu. Jednoho dne se Hanna, která cítí, že je „připravena“ na vnější svět, nechá zajmout Marissinými muži a je odvezena do zařízení v Maroku. Přestože Marissa neví, čeho je Hanna schopna, nebo možná není připravena mluvit s Hannou osobně, pošle k Hanně dvojnici. Krátce nato však Hanna zabije dvojnici a několik dalších před tím, než unikne ze zařízení.

Mireille Enos jako Marissa Wiegler. Foto: Amazon Prime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Marissu jsem měl po Hanně nejradši libilo se mi jak se jeji vztah s Hannou měnil od nenavisti až po lasku jako by Hanna byla jeji dcera.

redaktor
24.12.2021 | 9:43:14

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E06: Do Not Sleep

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Hannu

Reklama

Nepřehlédněte

Třetí řadu má Hanna jistou

Třetí řadu má Hanna jistou

Sice se premiéry druhé řady dočkáme již 3. července, ale streamovací stanice Amazon Prime seriálu věří, a proto skoro v tichosti odklepnula i řadu třetí. Jste rádi, že budeme Hannu vídat i nadále?

Nejoblíbenější epizody

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama