Hannibal Aktualizace postav

Aktualizace postav

Aktualizace postav

Druhá sezóna je v plném proudu, pojďme si do přehledu postav přidat několik nových tváří.


1 0
23.3.2014

Do přehledu postav jsme přidali několik postav, které si rozhodně zaslouží vaši pozornost a ohodnocení. Nově tak můžete hodnotit následující postavy:

Dr. Frederick Chilton


Doktor Chilton vede léčebnu v Boltimoru, která se specializuje na sériové vrahy. Během první řady přiměl doktora Gideona si myslet, že je Chesapeacký rozparovač a také se mu za to Gideon pěkně pomstil.Nyní má možnost testovat Willa Grahama díky čemuž se dozví hodně zajímavé informace o Hannibalovi.

Dr. Abel Gideon

Byl uvězněn v Boltimoru, kde na něm doktor Chilton dělal své pokusy. Gideon si pak začal myslet, že je Chesapeacký rozparovač. Když se mu podařilo utéci, měl v úmyslu posít se všem terapeutům, kteří ho testovali. Will ho během první řady střelil, když si myslel, že jde zabít Alanu.

Bella Crawfordová

Žena Jacka Crawfora. Navštěvuje Hannibala jako svého terapeuta. Má rakovinu plic a umírá, během druhé řady se pokusila předávkovat morfiem, ale Hannibal ji zachránil. To jak umírá má neblahý vliv na Jacka.

Kade Prurnellová

Kade je z Úřadu generální inspekce, který dohlíží nad FBI. Vyšetřuje Jackovo selhání, že nepoznal, že Will je sériový vrah a psychopat.Miriam Lassová

Miram je velmi nadaná studentka, kterou Jack vytáhl ze třídy rovnou do vyšetřování. Dostala se na stopu Chesapeackého rozparovače, pak však náhle zmizela a všichni jí považují za mrtvou.Nezapomeňte nové postavy ohodnotit v jejich profilech a pokud vám v přehledu některé z postav chybí, rozhodně nám dejte vědět a my ji doplníme.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás