Hannibal Bryan Fuller o třetí řadě

Bryan Fuller o třetí řadě

Bryan Fuller o třetí řadě

Bryan Fuller po finálové epizodě druhé řady Hannibala poskytl rozhovor webu tvguide.com a my pro vás máme jeho překlad. Bryan Fuller v něm představuje své plány pro třetí řadu a také mluví o finále druhé řady.


3 0
31.5.2014

Bryan Fuller má pro třetí řadu zcela jiné plány. Čeká nás zcela jiný seriál. Jak jiný zjistíte v rozhovoru, ve kterém Bryan Fuller mluví i o tom, kdo by mohl přežít.

Již od první epizody jsme věděli, že se dočkáme souboje mezi Jackem a Hannibalem, jak velká část finálové epizody byla jasná již od počátku druhé řady?
Bryan Fuller: Celou dobu jsem chtěl, aby Hannibal dostal všechny z hlavního obsazení a pak pohodlně odešel pryč. To byl hlavní cíl. Chtěli jsme tím ukázat, jak moc Will Hannibalovi ublížil. Chtěli jsme, aby to vyznělo jako ošklivý rozchod. Muselo to tak pro všechny dopadnout, protože navázali vztah s Hannibalem a mysleli si, že ho přelstili.


Bylo šokující pozorovat Hannibala, když ucítil z Willa Freddie Loundsovou, vypadal tak zlomeně.
Bryan Fuller: Willův plán se vydařil. Naprosto se mu podařilo svést Hannibala Lectra. V tu chvíli byl Hannibal zničený tím, že přišel o přítele a myslel jen na to, že ho Will oklamal a on mu to dovolil.

A to se zdálo, že se Will snaží Hannibala varovat před Jackem. Zradil skutečně Will Hannibala?
Bryan Fuller: Upřímně, Will vůbec nevěděl, koho má zradit a koho zachránit. Myslím si, že Will si dokázal představit svět, ve kterém by Hannibala nechal odejít a i svět, ve kterém by byl Hannibal uvězněn. Když Will volal Hannibalovi a řekl Vědí to. Tak nám z části šlo i o to vytvořit paralelu s první epizodou první řady. Ale pro Willa to mohlo znamenat dvě věci, které nepochopíme, dokud neuvidíme třetí řadu. Will mohl varovat Hannibala před Jackem, ale také mohl chtít, aby Hannibal zmizel, než přijede Jack, protože se obával o Jackovo bezpečí.

Prvním velkým šokem ve finále bylo zjištění, že Abigail žije.
Bryan Fuller: Původně jsme chtěli nechat Hannibala odletět s ní, ale když jsme o tom začali mluvit, řekli jsme si: Už jsme oživili Miriam a přivedeme zpět doktora Chiltona, není to moc? A tak jsme si řekli, že ji přivedeme zpět a necháme umřít na scéně.

Kde celou tu dobu byla? Držel ji Hannibal naživu z vícero důvodů, než jen aby překvapil Willa?
Bryan Fuller: Když ji Hannibal v první řadě hladil po tváři a říkal ji, promiň, že jsem tě v tomto životě nemohl ochránit, znamenalo to, že pro ni má nový život. Nejspíš ji celou dobu držel ve stejném domě jako Miriam. Hannibal za ni cítil odpovědnost, to on varoval jejího otce a způsobil jí to utrpení.

Donutil Hannibal Abigail, aby vystrčila Alanu z okna, protože k ní opravdu něco cítil?
Bryan Fuller: Na přivedení Abigail zpět bylo nejlepší to, že způsobila překvapení a ono překvapení se tak stalo pro Alanu osudným. Alana měla zbraň, a pokud by se Abigail neobjevila, tak by Alana zcela jistě Hannibala dostala. Proto Hannibal řekl Abigail, aby šla za Alanou a vystrčila ji z okna a tím zachránila jejich společnou budoucnost. Nemyslím si, že s tím Abigail souhlasila, byla vyděšená a nechtěla to udělat, ale musela.

A pak byla Abigail překvapením i pro WIlla, i když ne takovým, jak Hannibal původně zamýšlel.
Bryan Fuller: Tak romantické gesto.

Vykuchání WIlla a podříznutí Abigail už tak romantické gesto nebylo. Chtěl Hannibal ublížil Willovi, jak jen nejvíc mohl?
Bryan Fuller: Rozhodně.

Byl to skutečný konec jejich přátelství? Will viděl umřít jelena.
Bryan Fuller: Jelen vždy představoval spojení mezi Willem a Hannibalem. Will začal vídávat jelena, když poprvé viděl Hannibalovu vraždu. To úmrtí jelena znamenalo, že vztah který mezi nimi byl, právě skončil. Cokoliv se mezi nimi stane v další řadě, bude nové.

To znamená, že Will přežije.
Bryan Fuller: Snažíme se vztah mezi Willem a Hannibalem udržovat podle předlohy, takže je to jasné.

A co ostatní? Přežijí?
Bryan Fuller: Tady mohu jen říct, že ne každý to zvládne. Pro někoho cesta skončí.

Mezitím Hannibal uteče do Francie s Bedelií. Věděla o tom celou dobu?
Bryan Fuller: Odpověď na to, proč je Bedelie v letadle s Hannibalem, je součástí první epizody třetí řady, která bude sloužit jako pilotní epizoda nové série, protože se vše změní.

Uvidíme ve třetí řadě Bedelii častěji?
Bryan Fuller: Gillian Andersonová je velmi zaneprázdněná dáma, ale kdyby to bylo v mé moci, ve třetí řadě by byla stálou postavou.

Řekl jste, že další řada bude jiná. Znamená to, že měníte úhel pohledu a seriál bude spíše o Hannibalovi?
Bryan Fuller: Ve třetí řadě nás toho čeká opravdu hodně, protože si bere hodně z předloh Hannibal: Zrození a Hannibal. Proplétá je dohromady. Bude to zábava dát dohromady dvě knihy a udělat z nich jednu sezónu, ale všechny rovnou upozorním, že jsme změnili Hannibalův příběh z Hannibal: Zrození.

Původně jste měl naplánované, že jednotlivé řady budou dodržovat jednotlivé knihy. Máte to pořád v plánu?
Bryan Fuller: Knihy se nutně nemusí dodržovat v pořadí. V příští sezóně se trochu dotkneme každé knihy. Pro třetí řadu máme připravený zcela originální příběh, ale také chceme přivést postavy jako Francis Dolarhyde či lady Murasaki.

Víte, kdy se seriál vrátí, nebo kdy začne produkce třetí řady?
Bryan Fuller: V úterý (27. května) máme poradu. Doufám, že produkce tentokrát začne o něco později, rád bych totiž dostal trochu více času na scénář, protože třetí řada bude dost jiná a rád bych, aby to dopadlo dobře.

V čem se třetí řada změní nejvíce?
Bryan Fuller: V první polovině nás čeká mnohem méně FBI.

To nevyznívá pro Jacka moc dobře. K tomu má Laurence Fishburne hrát v novém sitcomu ABC.
Bryan Fuller: Laurence je také velmi zaneprázdněný. Začátek třetí řady nám odhalí, jestli Jack, Alana a Abigail přežili.

Takže když jste předtím říkal, že to někdo nezvládne, zahrnoval jste do toho i Abigail? Ta je podle mě zcela jistě mrtvá.
Bryan Fuller: Mluvil jsem o všech. Nemusí to však znamenat, že zemře jen jedna z postav.

Více už toho Bryan Fuller neprozradil, co říkáte na plány pro třetí řadu?

Diskuze /9

CoCozrOut

peknej rozhovor uz se tesim doufam ze uvidime vic Hannibala nez Willa

31.5.2014 | 22:00:45
Bastian0389

Je tam chyba (aj v originále rozhovoru)…Oživili predsa doktora Gideona, nie Chiltona.

#3 1Bobesh1 #7 Maki
31.5.2014 | 22:14:26
1Bobesh1

#2 Bastian0389: Proč myslíš, že tvrzení We're brining Dr. Chilton back je špatně? Může to znamenat, že ve třetí řadě se Chilton vrátí ;)

admin
31.5.2014 | 22:25:18
hayemaker8

no , zaujimavý rozhovor .. tak na 3. season som riadne zvedavý A po tomto rozhovore si myslim ze Jack neprezije ,, pomáhat willovi bude miriam lassova :D ..+nejake nové tvare , bedelia podla mna z hannibalom nieje dobrovolne

31.5.2014 | 22:35:05
barulie

Podle mého Bedelia zjistila kdo Hannibal je a od té doby v tom jedou spolu…tedy máme se na příští rok na co těšit :-)

1.6.2014 | 22:57:40
ElektronickyOtisk

Tak nevim, jestli ten seriál bude fungovat tak, že v jedný scéně postavy umírají, a pak se najednou vrací zpět, tak mě to dost otráví. Jeden návrat se dá, víc už fakt ne :/ Vlastní tip, kromě Willa, je Alana. Jack a Abigail doufám nepřežijí.

9.6.2014 | 10:11:57
Maki

#2 Bastian0389: Jen upřesním pokud si teda dobře pamatuju:-). V rozhovoru chyba není,přece Chilltona unesl Gideon,rozpáral mu břicho a vzal s sebou zrzavou novinářku Freddii,ta Chilltona udržovala při životě dýchací pumpičkou,V dalších dílech se Chillton vrátil zpět jako ředitel tý psychárny,ale už se podepíral hůlkou.....Gideon mu vyndal játra,nebo ledvinu,nebo teď nevim přesně jakej orgán.....mluvilo se tam o tom.

#8 Maki
21.6.2014 | 17:10:10
Maki

#7 Maki: Jinak Chilton už se těžko vrátí,když mu Miriam prostřelila hlavu.-)…ve výslechovce

21.6.2014 | 17:17:32
Maki

Na třetí řadu jsem dost zvědavá,podle mě má za vším prsty Hannibalova psychiatrička:-)))…určitě k ní začal kdysi chodit kvůli tomu,že zabil svojí sestru…a ona zjistila,že z něho může udělat takovýhle monstrum…nakonec to bude ona,kdo tam se všema manipuluje:-)))…

21.6.2014 | 17:21:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás