Hannibal Hannibal se vrátí nejdříve v květnu

Hannibal se vrátí nejdříve v květnu

Hannibal se vrátí nejdříve v květnu

Hannibala čeká nový začátek, který přijde až příští léto.


1 0
17.9.2014

Bryan Fuller dnes oznámil, že Hannibal se vrátí nejdříve až v květnu 2015, což znamená, že třetí řada se bude vysílat nejspíš přes léto, kdy sledovanost televize bývá nižší, což by pro budoucnost seriálu nemuselo být zrovna dobré.

Hannibal se na pokraji zrušení pohybuje již od první série a zatím se mu daří utíkat hrobníkovi z lopaty, jenomže třetí řada by podle všech vyjádření měla být zcela jiná, čeká nás méně FBI a mnohem více Hannibala.


Těšíte se na třetí řadu?

Diskuze /3

iHyi

Není to k tématu, ale četl taky někdo ty brýle v anotačním obrázku jako dvě písmena O, která pokračují v tom textu za ním? :-)

webmaster
17.9.2014 | 20:41:50
Serial.Lover

Těšíme se moc :)

17.9.2014 | 20:47:09
paytrack

To já myslím že letní vysílání by až tak špatné zprávy znamenat nemuselo – v létě mají televize na seriály mnohem menší nároky a pokud by si Hannibal udržel rating tak 0.8–0.9 bude to pro NBC v létě v podstatě hit. A i s nižšími ratingy to furt nemusíme vidět černě kvůli nízkým nákladům na seriál díky koprodukci. A plus, díky ne zrovna oslnivé nabídce, kterou má NBC celkově na podzim a midseason, se může stát, že jí všechno vyhoří a bude ještě ráda za „náplast“ Hannibala někdy v únoru. :D

17.9.2014 | 21:18:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás