Hannibal Hannibal si brousí nože, druhá řada se blíží

Hannibal si brousí nože, druhá řada se blíží

Hannibal si brousí nože, druhá řada se blíží

Jedna z nejlepších novinek minulé seriálové sezóny se vrací a Hannibal bude opět řádit. Na co se můžeme těšit ve druhé řadě? Článek obsahuje spoilery jak z první řady tak i z řady druhé.


2 0
23.2.2014

První řada v kostce

Nejprve se pojďme velmi krátce připomenout, o čem byla první řada:
Jack Crowford přichází za WIllem Grahamem a chce po něm pomoci při pátrání po vrahovi mladých dívek. Will má zvláštní vlastnost, dokáže se vžít do vraha a představit si jeho pocity a i to jak zabijí. Proto mu Jack opatří rovnou dva psychology Hannibala Lectra a Alanu Bloom. Will má za úkol dostihnout Gerretta Hobbse, který zabíjí mladé dívky. Hannibal je Willovou vlastností zaujat a chce zjistit, co všechno jeho tělo dokáže zvládnout a místo pomoci jím manipuluje a Willův stav se zhoršuje a začíná si myslet, že je blázen. Nakonec Hannibal na Willa navlékne všechny své vraždy a Will je zavřen.

To bychom měli první řadu shrnutou v kostce. Druhá řada bude převážně o dokazování, Willovy neviny. Jednotlivé postavy si budou muset vybrat, zda Willovi věří anebo ne. Během rozhodování bude Hannibal dál vesele řádit.


A na co se můžete těšit ve druhé řadě?

Will Graham je ve vězení a všichni si myslí, že je vinný 

Všechny určitě překvapil právě konec první řady, kdy se Hannibalovi podařilo dostat do vězení Willa za své činy. Ten teď bude mít jasný úkol. Prokázat svou nevinu a dostat se ven z vězení. Druhá řada by se měla více zaměřovat na Willa, který už nebude trpět encefalitidou a také bude vědět, že není blázen. Velmi aktivně se bude snažit dostat z vězení a také dostat Hannibala.

Hannibal převezme Willovu práci

Když je Will ve vězení, jednotka BAU bude potřebovat nového profesionála a tak se Jack obrátí právě na Hannibala. Budeme tak sledovat, jak sériový vrah pomáhá s dopadením jiných sériových vrahů.

Vrátí se i Gillian Anderson

Jak jste si již v nějaké ukázce mohli všimnout, ve druhé řadě se budeme opět vídat s Bedelí Du Maurier, která je Hannibalovou psycholožkou. Její podezření ohledně Hannibala se začne zvyšovat, což pro ni bude dost nebezpečné.

Vrahové budou ještě podivnější

Seriál Hannibal je specifický tím, že vrahové jen tak nesmyslně nevraždí své oběti. Vždy to dělají z nějakého důvodu. Například, že si z jejích střev chtějí udělat struny, schovávají si své oběti, aby z nich udělali totem, či na lidech chtějí pěstovat houbičky. Ve druhé řadě by vrahové měli být ještě zvláštnější.

Dojde i na Margot a Masona Vergerovi

Ve druhé řadě se objeví Margot, která bude společně s Willem vězněna a zamiluje se do něj. Dojde i na jejího bratra Masona, který je pro druhou řadu velmi důležitou postavou a objeví se až ve druhé části. Ti z vás kdo četli knihu, moc dobře vědí, proč je Mason tak důležitý.

Hannibal vs. Jack

Hned v první epizodě se můžeme těšit na nečekanou konfrontaci mezi Jackem a Hannibalem. Určitě si všichni pokládáme stejnou otázku – COŽE? Ano, Jack a Hannibal se poperou, otázkou však zůstává, zda to bude v přítomnosti anebo jestli půjde o ukázku z budoucnosti, protože jak jsme viděli, tak dojde i na krev…

Již v sobotu začne druhá řada seriálového Hannibala a nás zajímá, co byste Hanniballovi do druhé řady popřáli vy a jaké jsou vaše očekávání od druhé řady?

Diskuze /2

BerryBlack

Na Masona jsem teda hodně zvědavej…

redaktor
24.2.2014 | 13:30:54
Cheera

V prítomnosti to ( Hannibal vs. Jack) podľa mňa nebude. Veď Hannibal bude pomáhať polícií určite viac epizod ako tú jednu, takže jedine asi tá budúcnosť, alebo nejaký sen či čo. =D ale inak sa nenormálne teším na zajtrajšiu časť ako to teda dopadne =D

28.2.2014 | 21:06:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás