Hannibal Jack a Will vytasili esa z rukávů, jak bude reagovat Hannibal?

Jack a Will vytasili esa z rukávů, jak bude reagovat Hannibal?

Jack a Will vytasili esa z rukávů, jak bude reagovat Hannibal?

Jedenáctou epizodu Kō No Mono můžeme v rámci druhé řady považovat za mezník. Teď už konečně víme, jakou hru Jack a Will hrají. Nesmíme však zapomínat, že Hannibal bývá většinou o krok napřed.


2 0
13.5.2014

Přátelství jen na oko

V posledních několika epizodách se Will značně změnil a zdálo se, že přešel na druhou stranu síly. Nejprve umlátil Randalla Tiera a následně zabil Freddie Loundsovou. Své vraždy diskutoval s Hannibalem, čímž si získal jeho přízeň a i ten se mu otevřel. Will se perfektně dokázal vcítit do toho, jaké to je vraždit a říkal Hannibalovi přesně to, co chtěl Hannibal slyšet. Jenomže je tohle přátelství skutečné?

Mason Verger v plné parádě

Hannibal opět prokázal, jak mistrným manipulátorem je, když Margot svedl dohromady s Willem. Ta díky Willovi otěhotněla, jenomže Hannibal dal Masonovi brouka do hlavy a ten tvrdě zakročil, když se Margot, pokusila utéci z domu, Mason ji naboural a následně ji připravil i o dámské orgány.


Alana v nebezpečí?

Alana se ocitá na velmi tenkém ledě. Jako jediná nevěděla, co se to kolem ní děje a považovala Willa jako jediná za vraha. Will měl o ní starost a dal ji zbraň, aby se učila střílet. Mělo tohle hlubší význam a chtěl Will, aby Hannibal věděl, že Alana má zbraň a přestává mu důvěřovat?

Nejen Hannibal umí intrikovat

Ukázalo se však, že Hannibal není jediný, kdo v této řadě intrikaří. Jack pravděpodobně celou dobu ví, co Will dělá. Ukázalo se, že Freddie není mrtvá, že je naživu a spolupracuje s Willem a Jackem. Následně si Will nakráčel za šíleným Masonem a místo jeho vraždy, mu upřesnil, kdo za všechno může – Hannibal.

Je jasné, co přijde. Vlastně i díky ukázkám víme, že Mason zajme Hannibala – kdo ho zachrání? A jak to bude s Masonem? Kolik času zbývá Alaně a jak teď bude pohlížet na Hannibala? Jak se jedenáctá epizoda líbila vám? Dejte nám vědět a to nejlépe tak, že epizodu ohodnotíte!

Diskuze /3

Ftrider

To budované napětí stále docela sráží ona úvodní scénka prvního dílů této druhé série. Ale ta psychologie okolo a vlastně ono budování té cesty k cíli mě nesmírně baví:)

#2 1Bobesh1
15.5.2014 | 13:07:55
1Bobesh1

#1 Ftrider: Souhlasím, škoda, že nám ukázali, kam druhá řada směřuje a ještě větší škoda, že je to součástí finálové epizody. Přece jen kdyby jsme ve finále mohli pozorovat následky, tak by to bylo ještě zajímavější…Jinak poslední tři fotky k finále jsou parádní :)

admin
15.5.2014 | 18:27:27
Cheera

Toto jej jednoducho vynikajúci seriál :D len dúfam že Jack prežije… aj keď mi to tak nepríde :/

16.5.2014 | 23:02:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás