Hannibal Kdo další se objeví ve druhé řadě?

Kdo další se objeví ve druhé řadě?

Kdo další se objeví ve druhé řadě?

Druhá řada se blíží. Koho Bryan Fuller dostal do pokračování svého seriálu?


2 0
4.2.2014

Je to již nějaký čas, co jsme vás informovali o tom, že ve druhé řadě by se mohl objevit opět Eddie Izzard, představitel doktora Gideona, kterého však Will Graham zastřelil. Tato spekulace byla potvrzena, nebyly prozrazeny žádné další informace ohledně Gideonova návratu, ale Gideon bude!

Vrátí se i představitel doktora Fredericka Chiltona. Raul Esparza a samozřejmě nebude chybět ani Gillian Anderson, která hraje Bedelii Du Maurier. Oba jste již mohli vidět v ukázkách na druhou řadu.


Nově by se v sérii měl objevit Jeremy Davies, kterého mohou znát především fanoušci seriálu Ztraceni, kde hrál postavu Daniela Faradaye či fanoušci seriálu Justified, kde hraje postavu Dickiea Bennetta. O jeho roli v seriálu Hannibal zatím nejsou známy bližší informace.

Ve druhé řadě by si měl zahrát i Jonathan Tucker známý především ze seriálu Parenthood, kde hraje Boba Littlea. Uvidíme i Amandu Plummer známou z kultovního Pulp Fiction. Fuller dodal, že až uvidíte postavu Amandy, tak si pořádně promyslíte, jestli půjdete na akupunkturu.

Vícekrát v seriálu uvidíme herečku Katharine Isabelle, kterou můžete znát ze seriálu Being Human (Suzanna Waite). V Hannibalovi ztvární postavu Margot, která se ve vězení zakouká do Willa. Později během druhé řady se v sérii ukáže i její bratr Mason Verger, kterého ztvární Michael Pitt (Boardwalk Empire – James ‚Jimmy‘ Darmody). Mason Verger je bohatým pacientem doktora Lectra, se kterým bude hrát nebezpečnou hru na kočku a myš. Právě Mason Verger odhalí, že Will Graham sedí ve vězení za činy Hannibala Lectra.

Tak to bychom prozatím měli všechny nově ohlášené tváře pro druhou řadu. Co na ně říkáte? Na koho se nejvíce těšíte?

Diskuze /1

Ellen

Mason Verger – krásná postava díky níž jsem se chvíli bála prasat :)

20.2.2014 | 19:39:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás