Hannibal Laurence Fishburne o Jackově osudu

Laurence Fishburne o Jackově osudu

Laurence Fishburne o Jackově osudu

Mnoho postav má osud na vlásku a Laurence Fishburne napovídá, jak to bude s Jackem.


3 0
19.7.2014

Představitel Jacka nám napověděl, jak to bude s Jackem. Laurence Fishburne má letos totiž na programu ještě seriálovou novinku Black-ish pro stanici ABC, kde je i výkonným producentem.

Laurence Fishburne řekl, že nebude dělat celou sezónu Hannibala ani Black-ish, což mu dává možnost podílet se na obou projektech.


Tím nám vlastně Laurence prozradil jen to, že Hannibalův útok přežije. Nic dalšího jsme se nedozvěděli. Jak myslíte, že to s Jackem bude, zemře během třetí řady?

Diskuze /5

Kamylko

podla mna nezomrie, by mi to prislo aj trochu divne, ze teraz prezije tak tazky utok a potom by mal zomriet, takze bud mal po 2.serii zomriet alebo nie :)

#5 ElektronickyOtisk
19.7.2014 | 15:16:13
Leeroy

alebo je možné, že ho zraneného dostanú do nemocnice a tým pádom sa v hannibalovi ešte ukáže a po pár dieloch na následky zranení umrie…

20.7.2014 | 5:42:57
sakal

nemuže zemřít kdy jack crofford byl i v mlčení jehnátek. které se odehrávají po červeném draku podle kterého je tento seriál

20.7.2014 | 21:42:03
IsisErunis

seriál se ale knihami jen volně inspiruje, je tedy možné, že se tvůrci nebudou držet tím, že postava dále vystupuje v dalších dílech..nebo knize.. vzhledem k tomu, že i díly jsou čerpány z různých knih z různých období..

22.7.2014 | 10:55:03
ElektronickyOtisk

#1 Kamylko: Zase s Abigail to také vypadalo, že je mrtvá a pak jí vrátili jen proto, aby jí v druhé scéně zabili… takže.. :) ale souhlasím, nezemře ;)

22.7.2014 | 20:26:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás