Hannibal Obsazení se rozrůstá o Ninu Ariandu

Obsazení se rozrůstá o Ninu Ariandu

Obsazení se rozrůstá o Ninu Ariandu

Nina Arianda míří do třetí řady Hannibala. Koho si zahraje, vám prozradíme až v článku, ale pozor. Tato informace je nadmíru spoilerová.


5 2
20.1.2015

Herečka Nina Arianda, držitelka ceny Tony, dává přednost především divadlu a filmům. V seriálech jsme ji zatím moc neviděli a když už ano, tak jen v hostujících rolí. Můžete znát například z filmu Půlnoc v Paříži, kde hrála Carol.


V divadle hraje i s Hughem Dancym a bude s ním působit i v seriálu Hannibal, kde si zahraje a teď pozor na spoiler! Zahraje si totiž jeho ženu Molly, která bude představena v osmé epizodě, kdy se také přesuneme v čase o několik let dopředu, což umožní Willovi změnit styl jeho života.

Molly je něco přes třicet a snaží se svému manželovi pomoci přejít jeho temnou minulost. Molly chápe, že Will je dobrý muž a její láska mu pomohla se změnit. Ale když je opět požádán, aby se vrátil k FBI, žádá ho, aby chránil především jejich životy. S touto informací přišel web tvline.

Tak co říkáte na skoky v čase? Nejprve se premiérou posuneme o rok dopředu od finále druhé řady a poté se znovu posuneme v čase o několik let, což by nemuselo působit zrovna nejlépe. Jaký je váš názor?

Diskuze /4

Neely

Mě to přijde i logické…podle knih Willovo setkání s Red Dragonem nedopadne nejlépe (A pokud informace nelžou a R. Armitage bude hostovat cca 8 epizod, pak ten skok v čase i uvítám)

21.1.2015 | 16:50:11
Jamessi

Radši si to nenechám vyspoilerovat, co bude hrát. :)

21.1.2015 | 17:36:27
dexter01

SPOILER: Tak a už se to asi jasné :) První půlka bude o chytání Hannibala, kterého asi na konci první poloviny přeci jen dostanou. Pak asi příde ten skok v čase, kdy Will začne znovu a když se na scéně objeví RED DRAGON, tak Will se vrátí zpět a bude spolupracovat s Hannibalem na jeho případu. Myslím, že tvůrci se budou držet předlohy a finální střet mezi Willem a RED DRAGONEM nedopadne moc dobře. Zatím se ta 3. série rýsuje znamenitě.

22.1.2015 | 17:01:38
amaldea

no, mohli vybrat lépe vypadající a lépe sedící k Willovi

14.4.2015 | 22:55:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás