Hannibal Pannibal 2015

Pannibal 2015

Pannibal 2015

Na letošním panelu Hannibala se představila Martha De Laurentiis, Bryan Fuller, Hugh Dancy a Richard Armitage. Ačkoliv nebyl sál plně zaplněný, fanoušci to vynahradili svou oddaností a kromě Marthy De Laurentiis, která přišla s vlastním květinovým věncem, byli všichni podle již zaběhlé tradice obdarováni. Kromě pokládání věnců na hlavy se samozřejmě po rozhovoru dostalo i na otázky fanoušků…

13 0
16.7.2015

Jedním z prvních témat bylo pochopitelně zrušení seriálu. Při zmínce o NBC se sálem ozval vzrušený, nespokojený pokřik. Neukázněné fanoušky ale Fuller rychle utišil a dokázal z nich dokonce dostat potlesk oceňující míru svobody, kterou NBC seriálu nabídla. Dále vysvětlil, že Netflix nepřichází v úvahu kvůli dosavadní streamingové smlouvě s Amazonem – Amazon o pokračování seriálu stál také, ale podle Fullera to bylo moc narychlo, chce mít totiž připravené scénáře dříve než s natáčením začne… Nikdo se ale stále nevzdává:

Pořád hledáme. Zatím nemáme mnoho odpovědí… Hugh a Mads jsou seriálu velmi odevzdaní a rádi by s ním pokračovali, takže způsob, jakým tato série končí, by se mohl stát příležitostí pro malou pauzu; a snad najdeme způsob, jak vám Hugha s Madsem vrátit.


Mluvilo se i o možnosti přivést Hannibala zpátky na velký formát a natočit celovečerní film, později se zase vrátit k seriálu. „Není to konec,“ prohlásila odhodlaně Martha De Laurentiis. Hannibalovo hledání nového domovu tak pokračuje, ale nový potenciální partner by musel uzavřít nové smlouvy s herci, a co je hlavní: podle nejnovějších informací by musel počkat dalších 18 měsíců.

Dalším důležitým tématem se stalo nové pojetí postavy Francise Dollarhyda. Richard Armitage fanouškům vysvětlil, že nápovědy, jak ho hrát, bral pouze v knihách, filmům se vyhýbal. Popisoval, jak Will i Hannibal vidí v Dollarhydovi, co potřebují – Will verzi Hannibala, kterou může zachránit; Hannibal verzi Willa, kterou může zkazit. Jedna z fanynek seriálu při dotazech z publika děkovala, že se Fuller rozhodl dostát svému slibu a nezapojovat příběhy o znásilnění, ačkoliv byly součástí knižního i filmového pojetí Červeného draka.

Je to více o útoku na rodinnou jednotku než na ženu v rodinné jednotce. Pozorně jsme naslouchali našemu publiku, dobře víme, kdo naše publikum je. A myslím, že znásilnění by se mělo v příbězích používat, jen pokud tomu můžete věnovat čas a pokud můžete prozkoumat, co takový čin znamená pro všechny zúčastněné. V televizi tomu tak často není, proto to je nezajímavé a líné. Minimalizovali jsme a neklademe na to důraz. Pokud hledáte, najdete to. Já sám o to ale nestojím.

Další otázky byly méně vážné: jakou smrt ze seriálu by si tvůrci vybrali, jaký umělec či dílo je v životě nejvíce ovlivnil, a dostalo se i na food stylistku Janice Poon, která mimochodem pracovala na kuchařce inspirované Hannibalem (její vydání je potvrzené i přes neobnovení seriálu).

Na konci panelu byli všichni odměněni ovacemi ve stoje a díky za cestu, kterou tvůrci a herci spolu s fanoušky podstoupili, pro obě strany nesmírně emotivní.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Wrath of the Lamb

cz100%
DOKONČENO

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Primavera

Primavera

Reklama

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás