Hannibal Popis

Hannibal

Hannibal

Will Graham je velmi nadaný tvůrce profilů zločinců, který je společně s FBI na stopě jednomu sériovému vrahovi.


Will Graham má jedinečný způsob myšlení, který mu dává schopnost vcítit se do někoho jiného a to třeba i do psychopatů. Will brzy zjistí, že tento případ je jiný. Vrahova mysl je tak zvrácená, že Will musí požádat o pomoc Dr. Lectera, jednoho z předních psychiatrických mozků v zemi.

Vzniká tak brilantní partnerství mezi Willem a Hannibalem (o kterém diváci vědí, že je hledaným vrahem), až se zdá, že neexistuje padouch, kterého by tato dvojce nedokázala chytit.


Jen kdyby Will věděl…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MihaT

Sice nic není dokonalé, ale tento seriál k tomu má hodně blízko! Mistrovské dílo na našich obrazovkách!

Mantra budoucích 22 měsíců nebo zbytku života? #SaveHannibal #SaveHannibal #SaveHannibal ;-)

!!!FB skupina pro CZ & SK fanoušky!!! — Celosvětový Fan Newsletter

15.5.2017 | 17:16:43
Ejkix

Musím opakovat, co už bylo napsáno: „Mistrovské dílo“ :-)

23.12.2016 | 23:43:30
Jájinka89

Jsem velká fanynka knih Thomase Harrise a následného filmového zpracování v podání Anthonyho Hopkinse…proto jsem měla z kraje celkem problém přijmout Madse Mikkelsena jako nového doktora Lectra… no trvalo mi to asi jen dva díly :) propracovanost, smysl, poutavost, reálnost a velmi věrohodné výkony postav si jednoznačně zaslouží plný počet!

9.7.2016 | 0:01:56
Mrs.Stark

Mistrovské dílo.

5.6.2016 | 16:21:57
vanesdo

Uzasny serial!

12.3.2016 | 6:49:07
Ink

Ty dialogy jsou prostě úžasné. Jednotlivé postavy taktéž. Nevím, proč diváci nedokáží ocenit skvost, když ho mají přímo před očima.

24.10.2015 | 11:39:05
You-Know-Who

Chápem, že nie každému sa musí páčiť psychologický mysteriózny krimi thriller, ale pre mňa je to to najlepšie čo som v TV videla, úplne ma to vzalo. Škoda že nepokračuje :/ 3. séria nebola o nič horšia ako predchádzajúce, len sa seriál zo začiatku posúval od typických vyšetrovacích seriálov k svojskému umeleckému štýlu, ktorý z neho robí masterpiece na čele s úžasným Madsom Mikkelsenom. Precízna hra s detailami, symbolmi, vyšperkované dialógy, neskutočné efekty, hudba, atmosféra, sledovať toto dokonalé dielo bol hotový (nielen estetický) pôžitok, ktorý mi bude chýbať, dávam 100% a viac. <3

27.9.2015 | 12:30:12
alexis

První série – nuda, šroubované dialogy a špatné vyšetřování. Druhá série – konečně se objevuje napětí mezi Hannibalem a Willem, který ale stejně nejvíc připomíná zamilovanou patnáctku. Šroubované dialogy a špatné vyšetřování. Třetí série – všechno je strašně umělecké, pomalé, až je to obskurdním způsobem zábavné. Šroubované dialogy a špatné vyšetřování. Mads Mikkelsen má naštěstí dost charismatu, že se na něj dá dívat, přestože vypouští z úst takové nesmysly… Jenže pak přijde finále. Konec někdy dokáže zkazit jinak dobré filmové nebo seriálové dílo (proč jen bratři Wachovští točili pokračování Matrixu, a co měl znament ten závěr Lostu?), nebo ho taky pozvednout. To druhé se stalo v případě Hannibala. Takže hodně poctivých 90 %… a už nechám toho vykecávání.

31.8.2015 | 17:14:57
frisbin

Jeden veľmi dobry serial. Tiež osobne 3 radu pokladam za sklamnie. Uvod ešte ušiel, ale záver zdaleka nemam to vyvrholenie ako 2 serial ktorá bola vyborna zo všetkých serii. Verim, že serial bude mať aj 4 seriu, ktorá ma byť podľa Fulera vyborna

23.8.2015 | 10:00:06
schmidtec

Stále tomu nedokáži přijít na chuť. (před okamžikem jsem se dodívala na poslední díl první řady, zvyšuji o jednu hvězdu, ale dál se vrhám raději na jiný seriál)

16.8.2015 | 18:04:29

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás