Harry Potter Emma Watson by si možná za deset let ráda opět zahrála Hermionu v Prokletém dítěti

Emma Watson by si možná za deset let ráda opět zahrála Hermionu v Prokletém dítěti

Emma Watson by si možná za deset let ráda opět zahrála Hermionu v Prokletém dítěti

O Harrym Potterovi jsme se dočkali celkem sedm knih a osmi filmů. Příběh byl ale definitivně uzavřen divadelní hrou, která nesla název Harry Potter a Prokleté dítě. I když Rowlingová popírá zfilmování, Emma Watson by se nejspíše nebránila se do role Hermiony Grangerové vrátit.


26 0
26.4.2017

Emma Watson aktuálně válcuje kina s filmem Kráska a zvíře, který už vydělal přes miliardu amerických dolarů. Během několika interview se pochopitelně zvídaví novináři Emmy zeptali i na případné účinkování ve filmu Harry Potter a Prokleté dítě. Emma měla pro novináře připravenou pohotovou odpověď:

S jistotou mohu říci, že se nyní určitě žádný film neplánuje. Nechci nikomu dávat falešné naděje. Zeptejte se mě ale za deset let.


(Uvidíme ještě někdy Emmu Watson v roli Hermiony? Foto: Warner Bros.)

Samotná odpověď nám nic neříká, ale Emma přeci jenom tak trochu naznačila, že by byla ochotná se do role Hermiony Grangerové vrátit. Sama spisovatelka slavné série J. K. Rowling potvrdila, že se v budoucnu zfilmování knihy Harry Potter a Prokleté dítě nikdy nedočkáme. Ale všichni moc dobře víme, jak se sliby ve filmovém světě porušují.

Je klidně možné, že se jednou Prokletého dítěte dočkáme. Studio Warner Bros. se aktuálně soustředí na Fantastická zvířata. Vždyť nás ještě čekají čtyři další filmy a poslední bude uveden do kin až v roce 2024. Je klidně možné, že se po této sérii znovu začne spekulovat o filmu s Harrym Potterem.

A navíc by to dávalo smysl. Nyní by bylo bezpředmětné zastínit Fantastická zvířata filmem o Harrym. Navíc za nějakých deset let budou herci už dostatečně staří, aby mohli hrát starší verze Harryho, Rona a Hermiony. Problém je ovšem se staršími herci, kteří se objevili v původních filmech, a nyní už nejsou mezi námi (např. Alan Rickman v roli Severuse Snapea). Za pár let může být situace s původními herci ještě horší.

Jaký máte názor na knihu Harry Potter a Prokleté dítě? Chtěli byste ji zfilmovat?

Diskuze /7

Lex Luthor

Hermiona se mi z trojice líbila nejvíce.

26.4.2017 | 17:46:50
Blackhand47XD

Původní herce by bylo možné dodělat digitálně, to by ani problém nebyl. Spíše by se musel dosti upravit děj hry, protože mnohdy je to opravdu překombinované a působí to jako fan fiction.

#5 tom99
webmaster
26.4.2017 | 18:53:29
Tonks123

Mam pocit ze konkretne Severus uz nebude problem. O to sa uz Naginy postarala. :D

#4 SOADdave
26.4.2017 | 19:11:05
SOADdave

#3 Tonks123: Pokud by jsi četl Harry Potter a Prokleté dítě tak víš, že se tam Severus objeví. :) ;)

26.4.2017 | 19:40:29
tom99

#2 Blackhand47XD: To by u Rowlingové neprošlo.

webmaster
26.4.2017 | 21:57:13
M.Heaven

Mám pocit, že ani všechny filmové triky a příkrasy by nedokázaly proměnit Prokleté dítě v seriózní (či dokonce kvalitní) dílo.

27.4.2017 | 10:58:22
ShadowKittyGirl

Další díl Harryho Pottera, nebo příběh, kde by figurovala dospělá hlavní trojka bych možná brala, ale Prokleté dítě ne… Jednak se vrací k minulosti namísto toho, aby si šel vlastní cestou a jednak je to prostě celé nedotažené a je na tom hodně znát, že to Rowlingová nenapsala :-/

5.5.2017 | 0:21:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Název: Fantastická zvířata a kde je najít
Premiéra: 17. listopadu 2016
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se vydáme ještě jednou. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mlocka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy Fantastických zvířat

Filmy

Fotografie

Fotografie

Narozeniny