Harry Potter Fantastická zvířata 3 nabírají další výraznou posilu, která může film povznést na novou úroveň

Fantastická zvířata 3 nabírají další výraznou posilu, která může film povznést na novou úroveň

Fantastická zvířata 3 nabírají další výraznou posilu, která může film povznést na novou úroveň

Studio Warner Brothers si moc dobře uvědomilo, že mít jednu silnou značku a J. K. Rowlingovou na své straně samo o sobě k úspěchu nestačí. Ke štěstí je zkrátka zapotřebí více. Studio tedy nyní povolalo dalšího zkušeného muže, který se pokusí celou sérii zachránit.

17 1
9.11.2019

Nedávno jsme psali o tom, že natáčení třetího dílu Fantastických zvířat by mohlo začít již v únoru 2020, přitom premiéra je naplánovaná na podzim 2021. Studio Warner Brothers si dává na projektu velice záležet. Ví, že jakýkoliv přešlap už tentokrát fanoušci jen tak neodpustí. A tak se pochopitelně začalo posilovat.

J. K. Rowlingová je sice skvělá spisovatelka, ale nutno podotknout, že jako scenáristka ani v jednom z filmů úplně nezazářila. I když dostala na starost psaní scénáře i ke třetímu dílu, který údajně prošel pořádnou změnou, nakonec jí s celým dílem ještě někdo vypomohl. A to byl Steve Kloves. Pakliže se dobře orientujete ve světě Harryho Pottera, toto jméno určitě znáte.


(Jak dobře zamotaný bude asi příběh dalšího filmu? Foto: Warner Brothers)

Steve Kloves byl producentem filmů s Harrym Potterem, tentokrát přímo zasedl za stůl a vypomohl se scénářem. Detaily nejsou zatím známy, ale je klidně možné, že Rowlingová napsala scénář, který následně Kloves revidoval a upravil k filmovému obrazu. Rowlingová je přeci jenom spisovatelka a scénáře jí ještě dělají menší či větší problémy. Tento nešvar by měl být ale (snad) odstraněn.

Důležitou zprávou je také to, že se počítá s celým obsazením z původních filmů. Dokonce se spekuluje, že by se mohla vrátit i jedna mrtvá postava, ale nechme se raději překvapit. Výraznější roli získá herečka Jessica Williams, která si zahraje učitelku Eulalii Hicks. Dále se ví, že příběh bude situován především v Brazílii, konkrétně v Riu de Janeiro.

Začínáte se na nový film těšit? A myslíte si, že je konečně v dobrých rukách?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

MiqueEala

No potěš. Filmy Pottera byly příšerné a oni ho k tomu znovu pustí? :/

9.11.2019 | 19:59:39
Lex Luthor

Harry Potter a vězeň z Azkabanu. Úryvek knihy hned z úvodu. Tohle tvrzení přímo popírá děj fantastických zvířat a stvoření obskuriálů ve kterém říkali, že se čarodějové bály odhalení. Jen taková zajímavost. Lidé nedisponující čarodějnými schopnostmi (častěji známí jako mudlové) se sice v dobách středověku nesmírně báli čar a kouzel, nebyli však příliš zdatní v jejich rozpoznávání. Při oněch vzácných příležitostech, kdy se jim podařilo chytit skutečnou čarodějku či kouzelníka, nepřinášelo jejich upálení sebemenší efekt. Čarodějka či kouzelník prostě pronesli základní ohněchladicí zaklínadlo a pak předstírali, že ječí bolestí, zatímco ve skutečnosti si užívali příjemného, lehce šimravého pocitu. Je dokonce známo, že Vendelína Výstřednice nalezla v upalování takovou zálibu, že se v různých převlecích nechala chytit celkem sedmačtyřicetkrát.

10.11.2019 | 6:56:33
Cecko

Mne se filmy moc nelibily zatim… Ani jeden.

11.11.2019 | 18:39:43
derill129

so Stevom Klovesom to no nie je žaidna výhra keď sa vezme ako Sfušoval Gobelt of Fire, Half-Blood prince a Dethly Hallows pritom mal k dispozícii solidnú predlohu ktorú sa rozhodli ignorovať. Koledujú si o daľší prúser

6.1.2020 | 15:20:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy Fantastických zvířat

Reklama

Filmy

Fotografie

Fotografie

Narozeniny