Harry Potter Harry Potter si vyčaroval cestu i na Ednu

Harry Potter si vyčaroval cestu i na Ednu

Harry Potter si vyčaroval cestu i na Ednu

Dnešním dnem spouštíme nový web o Harrym Potterovi, kde se budeme věnovat kouzelnickému světu, který stvořila J. K. Rowlilngová. S novými filmy, které nás v blízké budoucnosti čekají, bude rozhodně o čem psát, proto určitě na náš nový web zavítejte.

51 0
1.10.2016

S blížící se premiérou Fantastických zvířat a kde je najít, které nás čekají již 17. listopadu, jsme si řekli, že je načase, abychom spustili web o Harrym Potterovi. Jelikož nás z tohoto světa čekají (nejméně) další tři filmy, tento kouzelnický svět by si určitě zasloužil svůj fanweb. Navíc v předchozích dnech v českých knihkupectvích vyšlo (zřejmě) poslední pokračování o Harrym Potterovi – Harry Potter a prokleté dítě.

Jak můžete vidět, pro design webu jsme se rozhodli ponechat hlavní slovo stále Harrymu. Ostatně po něm se přeci web jmenuje a jeho jméno stále vzbuzuje větší pozdvižení než v případě Mloka Scamandera, hlavního hrdiny budoucích filmů. Toho příliš lidí zatím nezná. Později samozřejmě plánujeme přejít na design, kde budou předně hlavní postavy filmu Fantastická zvířata a kde je najít.


V sekci postavy jsme si pro vás připravili postavy těch nejdůležitějších charakterů ve světě Harryho Pottera. Nenajdete tady ovšem jen hlavní postavy, ale i vedlejší, které se ve filmu třeba jen mihly na jeden díl. Proto si profily postav určitě přečtěte, dozvíte se spoustu zajímavostí. Zároveň také postavy ohodnoťte, abychom trochu rozhoupali žebříček nejoblíbenějších postav napravo.

V sekci filmy na vás čekají profily zatím všech vydaných filmů. Zde se můžete dočíst různé zajímavosti z natáčení, o tom, jak film vznikal, s jakými problémy si museli tvůrci poradit a tak dále. I filmy můžete klasicky hodnotit jako postavy. Profil filmu Fantastická zvířata a kde je najít doplníme s premiérou filmu v listopadu.

 

Jednou z nejzajímavějších sekcí u nás na webu je rozhodně encyklopedie, ve které je zatím pět článků o Famfrpálu, Bradavicích, Prasinkách, Azkabanu a Ministerstvu kouzel. V průběhu roku budeme encyklopedii doplňovat, už nyní si připravujeme například článek o Viteálech. Pokud byste měli nějaké nápady, co bychom mohli do encyklopedie přiřadit, určitě se nám ozvěte.

V poslední sekci, kterou jsme nezmínili, jsou knihy. Kromě popisů jednotlivých knih tu můžete najít i pár zajímavostí a odlišností knih oproti filmům. I zde budeme postupem času přidávat různé doplňkové knihy, které byly vydány (např. Famrfpál v průběhu věků). Brzy doplníme i dojmy z nejnovější knihy Harry Potter a prokleté dítě.

Neplecha ukončena.

Diskuze /4

marty269

Tak to je super. :)

1.10.2016 | 17:21:23
NejvetsiKozak

Top :-D. Ale layout by mohl bejt s Voldemortem – for the glory of satan of course :-D.

1.10.2016 | 17:46:31
majkl44

Je to super. Dlouho jsem si to od Edny přál :-) Můžu v diskuzích pod článkem něco opravit?? Netuším, jak se na to autoři dívají..

#4 tom99
2.10.2016 | 21:22:13
tom99

#3 majkl44: Nebo mi to můžeš napsat. Jelikož jsem většinu psal já, nejspíš to bude na mě :-)

webmaster
2.10.2016 | 23:45:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy Fantastických zvířat

Reklama

Filmy

Fotografie

Fotografie

Narozeniny