Harry Potter
93/100 - 57×

Harry Potter

Harry Potter, který celý svůj život vyrůstal u nudných Dursleyů, zjišťuje, že je slavný čaroděj, kterého zná celý kouzelnický svět. Harry za sebou nechává svět mudlů a vydává se do školy čar a kouzel v Bradavicích, kde čelí své nelítostné minulosti. Zjišťuje pravdu o smrti svých rodičů a dozvídá se o tajemném Vy-víte-kom.

VB | 2001 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Rupert Grint (Ron Weasley), Michael Gambon (starší Albus Brumbál), Ralph Fiennes (Tom Raddle), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Alan Rickman (Severus Snape), Eddie Redmayne (Mlok Scamander), Jude Law (mladší Albus Brumbál), Johnny Depp (první Gellert Grindelwald), Mads Mikkelsen (druhý Gellert Grindelwald), Ezra Miller (Credence Holokost), Maggie Smith (Minerva McGonagallová), Tom Felton (Draco Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black)

Ohodnoťte nové postavy druhých Fantastických zvířat

Ohodnoťte nové postavy druhých Fantastických zvířat

V prvním pokračování Fantastických zvířat se nám opět představilo několik nových postav, které jsme právě zařadili do naší databáze. Vám už jen zbývá je ohodnotit.

11 1
8.12.2018

Došlo k přidání následujících herců a postav

(Všechny postavy nezapomeňte ohodnotit! Foto: Warner Bros.)

Diskuze /6

Jiri007

Mě se nejvíce zamlouvali Leta a Nagini, na ostatní si asi udělám názor v dalším díle.

redaktor
8.12.2018 | 21:06:44
Lex Luthor

Brumbál byl asi nejlepší, ale menší chyba učil přeměňování ne obranu proti černé magii doufám, že tehdy v Bradavicích ten předmět jen suploval, protože jestli ne tak Rowlingová úplně překopala knihy. V 6 dílu napsala, že obranu proti černé magii učila nějaká žena přes 50 let. Brumbál se o tom bavil s Harrym, když tehdejší Voldemort žádal hned po ukončení studia o místo učitele obrany proti černé magii.

#3 Xavik
8.12.2018 | 23:01:02
Xavik

#2 Lex Luthor: Chyba to není, údajně podle všeho učil obranu proti černé magii do té doby, než porazili Grindelwalda, pak se stal učitelem přeměňování. Navíc bylo ve druhém díle jasně vidět, co učí. To nebylo přeměňování. :)

#4 Lex Luthor #5 GingerGin
admin
9.12.2018 | 9:40:04
Lex Luthor

#3 Xavik: ok já myslel, že supluje a ve volném čase učí studenty souboje

9.12.2018 | 9:53:16
GingerGin

#3 Xavik: Ok, já taky počítala s tím, že učil vždycky přeměňování a prostě to s tou obranou proti černé magii tam dali jako „chybu“, která sice napadne fanoušky knížek, ale pro ty, co to nečetli (nebo nečetli pořádně :D ) to nebude nic znamenat. Připadalo mi, že z něj v tomhle filmu chtěli udělat typ učitele, jaký byl ve třetím díle Remus. A proto mu strčili tu obranu (plus z filmu známá scénka s bubákem jako takové pomrknutí). Navíc…nemihla se tam taky McGonagalová? Jako profesorka? Pokud to nebyla její příbuzná (matka, starší sestra), tak přeměňování musela učit ona a asi těžko by ji na pár let (než se stal Brumbál ředitelem, což bylo až po Voledomortových letech v Bradavicích) vyhodili.

9.12.2018 | 12:00:07
google147

Těžko mohl učit obranu proti černé magii před porážkou Grindelwalda. Tom Raddle dostudoval ve stejném roce jako když porazili Grindelwalda, ale v Tajemné komnatě říká Harrymu, že jediný kdo mu nikdy úplně nevěřil byl učitel přeměňování Brumbál.

Rowlingová jenom rozesírá už dávno řečená fakta. A jsem zvědavý jak hodlá ten bordel co pořád zvětšuje dovést do uspokojívého konce.

9.12.2018 | 12:15:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Premiéra: 6. dubna 2022
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling, Steve Kloves
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po více jak čtyřech letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět, hledat skvělá stvoření z kouzelnického světa a taktéž bojovat proti Grindelwaldovi

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filmy

Předchozí film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama