Harry Potter Ohodnoťte nové postavy druhých Fantastických zvířat

Ohodnoťte nové postavy druhých Fantastických zvířat

Ohodnoťte nové postavy druhých Fantastických zvířat

V prvním pokračování Fantastických zvířat se nám opět představilo několik nových postav, které jsme právě zařadili do naší databáze. Vám už jen zbývá je ohodnotit.

11 1
8.12.2018

Došlo k přidání následujících herců a postav

(Všechny postavy nezapomeňte ohodnotit! Foto: Warner Bros.)

Diskuze /6

Jiri007

Mě se nejvíce zamlouvali Leta a Nagini, na ostatní si asi udělám názor v dalším díle.

8.12.2018 | 21:06:44
Lex Luthor

Brumbál byl asi nejlepší, ale menší chyba učil přeměňování ne obranu proti černé magii doufám, že tehdy v Bradavicích ten předmět jen suploval, protože jestli ne tak Rowlingová úplně překopala knihy. V 6 dílu napsala, že obranu proti černé magii učila nějaká žena přes 50 let. Brumbál se o tom bavil s Harrym, když tehdejší Voldemort žádal hned po ukončení studia o místo učitele obrany proti černé magii.

#3 Xavik
8.12.2018 | 23:01:02
Xavik

#2 Lex Luthor: Chyba to není, údajně podle všeho učil obranu proti černé magii do té doby, než porazili Grindelwalda, pak se stal učitelem přeměňování. Navíc bylo ve druhém díle jasně vidět, co učí. To nebylo přeměňování. :)

#4 Lex Luthor #5 GingerGin
admin
9.12.2018 | 9:40:04
Lex Luthor

#3 Xavik: ok já myslel, že supluje a ve volném čase učí studenty souboje

9.12.2018 | 9:53:16
GingerGin

#3 Xavik: Ok, já taky počítala s tím, že učil vždycky přeměňování a prostě to s tou obranou proti černé magii tam dali jako „chybu“, která sice napadne fanoušky knížek, ale pro ty, co to nečetli (nebo nečetli pořádně :D ) to nebude nic znamenat. Připadalo mi, že z něj v tomhle filmu chtěli udělat typ učitele, jaký byl ve třetím díle Remus. A proto mu strčili tu obranu (plus z filmu známá scénka s bubákem jako takové pomrknutí). Navíc…nemihla se tam taky McGonagalová? Jako profesorka? Pokud to nebyla její příbuzná (matka, starší sestra), tak přeměňování musela učit ona a asi těžko by ji na pár let (než se stal Brumbál ředitelem, což bylo až po Voledomortových letech v Bradavicích) vyhodili.

9.12.2018 | 12:00:07
google147

Těžko mohl učit obranu proti černé magii před porážkou Grindelwalda. Tom Raddle dostudoval ve stejném roce jako když porazili Grindelwalda, ale v Tajemné komnatě říká Harrymu, že jediný kdo mu nikdy úplně nevěřil byl učitel přeměňování Brumbál.

Rowlingová jenom rozesírá už dávno řečená fakta. A jsem zvědavý jak hodlá ten bordel co pořád zvětšuje dovést do uspokojívého konce.

9.12.2018 | 12:15:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy Fantastických zvířat

Reklama

Filmy

Fotografie

Fotografie

Narozeniny