Harry Potter
93/100 - 55×

Harry Potter

Harry Potter, který celý svůj život vyrůstal u nudných Dursleyů, zjišťuje, že je slavný čaroděj, kterého zná celý kouzelnický svět. Harry za sebou nechává svět mudlů a vydává se do školy čar a kouzel v Bradavicích, kde čelí své nelítostné minulosti. Zjišťuje pravdu o smrti svých rodičů a dozvídá se o tajemném Vy-víte-kom.

VB | 2001 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Rupert Grint (Ron Weasley), Michael Gambon (starší Albus Brumbál), Ralph Fiennes (Tom Raddle), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Alan Rickman (Severus Snape), Eddie Redmayne (Mlok Scamander), Jude Law (mladší Albus Brumbál), Johnny Depp (první Gellert Grindelwald), Mads Mikkelsen (druhý Gellert Grindelwald), Ezra Miller (Credence Holokost), Maggie Smith (Minerva McGonagallová), Tom Felton (Draco Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black)

Tvůrci nám představují hru z bradavického prostředí Hogwarts Legacy

Tvůrci nám představují hru z bradavického prostředí Hogwarts Legacy

Hra Hogwarts Legacy je očekávanou hrou z Bradavic, kdy se opět vrátíme do školních lavic a budeme odhalovat tajemství nejznámějšího hradu v Anglii. Tvůrci nám představují hru, kouzla, prostředí a taktéž příběh. Zatím to nevypadá vůbec špatně a pomalu se začínáme těšit, co vy?

18 1
18.3.2022

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Camaris

Pokud bude hra obsahovat všechno co je v traileru, tak to bude pecka. Fakt sem nečekal takovou různorodost aktivit.

18.3.2022 | 20:29:40
terari

Vypadá to luxusně. Už se moc těším. Otázka je jestli to stejně bude vypadat i na živo ve hře, jaké přesně bude ovládání atd. A nejhlavnější věc je co všechno se tam bude platit navíc a za kolik.

19.3.2022 | 17:39:31
marty269

Jako fanoušek HP se těším a budu kupovat za každou cenu i kdybych měl být poté zklamaný. Všechno vypadá skvěle. To, že grafika není tak realistická, jak v dnešní době může být mě vůbec netrápí, spíše se obávám toho, že jak se bude začínat od 5.ročníků, tak odpadne jedna z těch základních a pro mě zábavných věcí z prvních dílů a to učení kouzel, atd.

20.3.2022 | 11:57:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Premiéra: 6. dubna 2022
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling, Steve Kloves
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po více jak čtyřech letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět, hledat skvělá stvoření z kouzelnického světa a taktéž bojovat proti Grindelwaldovi

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Filmy

Předchozí film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama