Harry Potter V dalších dílech nás čeká kouzelnická válka namixováná do 2. světové války

V dalších dílech nás čeká kouzelnická válka namixováná do 2. světové války

V dalších dílech nás čeká kouzelnická válka namixováná do 2. světové války

Třetí díl se dočkal maličkého odkladu, protože spisovatelka J. K. Rowlingová ladila scénář po nepříliš vřele přijaté dvojce. Nyní se ovšem už mělo začít natáčet, ale bohužel kvůli koronaviru to není možné. Dan Fogler nás alespoň láká na další díly. A docela se mu to vede.

22 2
30.3.2020

Dan Fogler je jeden z mála herců z Fantastických zvířat, který nás pravidelně informuje o aktuálním dění v sérii. Ještě nedávno se nám svěřil, že neměl možnost číst scénář, který se do poslední chvíle piloval kvůli nepříliš úspěšnému druhému dílu. Teď už je situace jiná. Jelikož se již mělo natáčet, měl Fogler to štěstí a scénář četl.

Prozradil něco konkrétního? Fogler se zmínil, že má rád velké série a rád se vrací ke svým postavám. A je jedno, jestli mluví o Fantastických zvířatech nebo třeba o seriálu The Walking Dead, kde také hraje. Fogler na těchto projektech miluje to, že v průběhu času vidí, jak se daná postava vyvíjí. A velice se mu zamlouvá, jak se v dalších dílech bude vyvíjet charakter postavy Jacoba Kowalskiho.


(Kam Jacob asi zavítá příště? Foto: Warner Brothers)

Kromě toho také nastínil, že nás čeká spousta epických kouzelnických bitev. A do toho máme vidět historické události z 2. světové války, které se zúčastnili i kouzelníci. Poprvé tak uvidíme nejenom kouzelnickou válku, ale jakýsi mix mezi ní a válkou mudlů. To rozhodně zní zajímavě a my jsme už nyní zvědaví, jak si s touto výzvou poradí scénáristka J. K. Rowlingová a její kolegové.

Jenom připomínáme, že třetí díl se měl aktuálně začít natáčet. Zatím nevíme, zda se bude měnit datum premiéry, ale doposud takové informace nemáme. Třetí film by se měl odehrávat především v Brazílii a v Německu, je tedy klidně možné, že bude končit začátkem 2. světové války. Nicméně to nás ještě bude muset čekat nějaký časový skok, protože válka začala roku 1939 a druhý díl se odehrával v roce 1927.

Co říkáte na novinky ohledně třetího dílu?

Zdroj: Syfy.com

Diskuze /3

Blackhand47XD

On se problém se skoky dal čekat už od začátku, takže tu prostě budeme mít další Vikingy a X-Meny s nestárnoucími hrdiny. :D

webmaster
30.3.2020 | 17:36:06
Lex Luthor

Časový skok o 12let uvidíme, jak to nakonec bude a to mají být ještě asi dva díly ne.

30.3.2020 | 18:35:42
Svjatogor

Do Bradavic nastoupí nový žák Harry. Harry Hitler. Hajltla!!! :-D

1.4.2020 | 2:00:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy Fantastických zvířat

Reklama

Filmy

Fotografie

Fotografie

Narozeniny