Harry Potter Ve druhém díle se můžeme těšit na kouzelný cirkus a útěk z vězení

Ve druhém díle se můžeme těšit na kouzelný cirkus a útěk z vězení

Ve druhém díle se můžeme těšit na kouzelný cirkus a útěk z vězení

Komunitu v Americe jsme již poznali, nyní se vrátíme zpět do Evropy. Konkrétně do Londýna a Paříže. Kouzelník Grindewald prchá ze svého vězení, svolává své následovníky a rozpoutává po celé Evropě peklo. Jediný, kdo ho může zastavit, je Albus Brumbál. Na co se můžeme ve druhém díle těšit?


33 0
30.7.2017

Spisovatelka J. K. Rowlingová napsala scénář i k pokračování Fantastických zvířat. I když nás v sérii čekají velké skoky v čase, v případě druhého dílu si s nimi nemusíme dělat žádné starosti. Příběh se bude odehrávat v roce 1927, tedy pár měsíců, co se Mlok Scamander vrátil z USA. I když Mlok pomohl uvěznit obávaného Gellerta Grindelwalda, nemusíme se bát, že by tento mocný čaroděj strávil většinu filmu ve vězení.

(Ponese i pokračování název „Fantastická zvířata a kde je najít“? Foto: Warner Brothers.)


Údajně hned v první třetině snímku unikne. Kouzelnický svět se následně bude strachovat, jak Grindelwalda opět dopadnout. Zde přichází na scénu Albus Brumbál, který je jedním z mála kouzelníků, který má dostatek sil, aby Grindelwalda dopadl či ho přemluvil k návratu ke světlu. Jelikož Grindelwald rozpoutá v Evropě peklo a nebude na to sám, i Brumbál bude potřebovat veškerou pomoc.

Proto se spojí se svým bývalým studentem Mlokem Scamanderem, který Brumbálovi se zbytkem svých přátel v pátrání po Grindelwaldovi pomůže. I když se ale Mlok opět shledá s Tinou, Queenie a Jacobem, síla jejich přátelství bude podrobena zkoušce. Kouzelnický svět nyní čelí velké hrozbě a otázka loajality bude na prvním místě. Ve filmu se máme taktéž těšit na magický cirkus. Setkáme se tam například s Credencem Holokostem?

Co říkáte na zápletku druhého filmu? Jste rádi, že se děj přesunul z Ameriky do Evropy?

Diskuze /6

Lex Luthor

Dobrý jsem rád, že se to nebude odehrávat jen v minulosti a Grindewald nebude celý film zavřený v cele, doufám, ale že se tam objeví i pan Graves

#2 m.dak
30.7.2017 | 17:29:03
m.dak

#1 Lex Luthor: Nechápu, proč by se tam měl objevovat Graves, ten je mrtvý. Grindelwald užíval jeho podobu, dokud se mu to hodilo, teď už mu to ale k ničemu není.

#4 Lex Luthor
30.7.2017 | 23:10:13
Gabi3

Tak to je skvělé, už se nemůžu dočkat :-)

31.7.2017 | 12:54:30
Lex Luthor

#2 m.dak: Mohl používat mnoholičný lektvar a někde ho věznit

31.7.2017 | 17:33:11
SaDiablo

Farrell mi tam tak sednul (na rozdíl od Deppa), že mě mrzí, že Grindelwalda nehraje on.

29.8.2017 | 21:45:04
Škola čar a kouzel v Bradavicích

Už se nemůžu dočkat :-) Na mém blogu ( https://skolacarakouzelvbradavicich.blogspot.cz/ ) bych se taky chtěla víc zaměřit na Fantastická zvířata :-)

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktuální film

Název: Fantastická zvířata a kde je najít
Premiéra: 17. listopadu 2016
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se vydáme ještě jednou. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mlocka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy Fantastických zvířat

Filmy

Fotografie

Fotografie

Narozeniny