Harry Potter
93/100 - 57×

Harry Potter

Harry Potter, který celý svůj život vyrůstal u nudných Dursleyů, zjišťuje, že je slavný čaroděj, kterého zná celý kouzelnický svět. Harry za sebou nechává svět mudlů a vydává se do školy čar a kouzel v Bradavicích, kde čelí své nelítostné minulosti. Zjišťuje pravdu o smrti svých rodičů a dozvídá se o tajemném Vy-víte-kom.

VB | 2001 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Rupert Grint (Ron Weasley), Michael Gambon (starší Albus Brumbál), Ralph Fiennes (Tom Raddle), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Alan Rickman (Severus Snape), Eddie Redmayne (Mlok Scamander), Jude Law (mladší Albus Brumbál), Johnny Depp (první Gellert Grindelwald), Mads Mikkelsen (druhý Gellert Grindelwald), Ezra Miller (Credence Holokost), Maggie Smith (Minerva McGonagallová), Tom Felton (Draco Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black)

Cho Changová

Cho Changová

Havraspárská studentka, která se líbí Harrymu Potterovi.

Sezóny 3
2005 - 2011

Základní informace:

Celé jméno: Cho Changová
Datum narození: Roku 1978 nebo 1979
Místo narození: Velká Británie nebo Irsko
Čarodějnická krev: Čistá nebo poloviční
Bradavická příslušnost: Havraspár
Pracovní postavení: Neznámé

Filmy

Choina hůlka

Pořadí Materiál Jádro Délka Výrobce
1. Neznámý Neznámé Neznámá Neznámý

Harryho první láska

Cho chodila do bradavické školy čar a kouzel, kde se stala členkou havraspárské koleje. Je o rok starší než Harry Potter. Během turnaje tří kouzelníků se do ní Harry zakouká a rozhodne se ji pozvat na vánoční ples. Cho ho však odmítne, protože už přijala nabídku Cedrica Diggoryho.

Harry ve svém pátém školním roce začne učit studenty, jak se mají bránit proti černé magii. Cho chodí na jeho tajné hodiny, díky čemuž se s ním velmi sblíží. Dokonce si před Vánocemi dají pusu. Cho ji však probrečela, protože stále něco cítí k zesnulému Cedricovi.

Po Vánocích však ředitelka Dolores Umbridgeová zjišťuje, kde Harry vyučuje své tajné hodiny. Zjistí to právě od Cho, která jí to po vyhrožování řekla. Harry od té doby s Cho moc nemluví. Setkávají se pak až v závěrečné bitvě o Bradavice.

Foto: Warner Bros.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Black_Barton

Nesympatická

13.5.2021 | 13:32:30

Aktuální film

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Premiéra: 6. dubna 2022
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling, Steve Kloves
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po více jak čtyřech letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět, hledat skvělá stvoření z kouzelnického světa a taktéž bojovat proti Grindelwaldovi

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Filmy

Předchozí film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama