Harry Potter
93/100 - 57×

Harry Potter

Harry Potter, který celý svůj život vyrůstal u nudných Dursleyů, zjišťuje, že je slavný čaroděj, kterého zná celý kouzelnický svět. Harry za sebou nechává svět mudlů a vydává se do školy čar a kouzel v Bradavicích, kde čelí své nelítostné minulosti. Zjišťuje pravdu o smrti svých rodičů a dozvídá se o tajemném Vy-víte-kom.

VB | 2001 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Rupert Grint (Ron Weasley), Michael Gambon (starší Albus Brumbál), Ralph Fiennes (Tom Raddle), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Alan Rickman (Severus Snape), Eddie Redmayne (Mlok Scamander), Jude Law (mladší Albus Brumbál), Johnny Depp (první Gellert Grindelwald), Mads Mikkelsen (druhý Gellert Grindelwald), Ezra Miller (Credence Holokost), Maggie Smith (Minerva McGonagallová), Tom Felton (Draco Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black)

Jusuf Kama

Jusuf Kama

Čaroděj toužící po pomstě.

Sezóny 2
2018 - 2022

Základní informace:

Celé jméno: Jusuf Kama
Datum narození: 1884
Místo narození: ?
Čarodějnická krev: Čistá
Škola: ?
Pracovní postavení: ?

Filmy

Jusuf Kama je…

Jusufova hůlka

Pořadí Materiál Jádro Délka Výrobce
1. Neznámý Neznámé Neznámá Neznámý

Touha po pomstě

Jusuf měl poměrně klidný život, tedy až do doby, kdy ho a jeho otce opustila jeho matka, která se pod vlivem kouzla provdala za Corvuse Lestrange. Těsně před otcovou smrtí se Jusuf zapřisáhl, že se pomstí, a to tak, že Corvusovi vezme toho, na kom mu nejvíce záleží.


Původně chtěl zabit jeho dceru Letu, která byla zároveň jeho nevlastní sestrou, ale pak si uvědomil, že více bude trpět, když zabije jeho syna Corvuse. Jusuf zjistil, že právě ten se nalézá v Paříži pod jménem Credence Holokost, a proto ho šel vyhledat. Cestou narazil i na Tinu, Mloka a Jacoba, kterým se podařilo ho zadržet, nicméně Jusuf jim uprchl. Následně Credence nezabil, protože mu Leta řekla pravdu o jeho původu.

Jakmile konečně vyřešil své rodinné trable, stal se součástí odboje vůči Grindelwaldovi. Jeho úkolem se stane proniknout k nepříteli a vydávat se za jeho poskoka, zatímco bude u něj figurovat jako špeh. Grindelwald ho k sobě přijme, ale během toho v Jusufovi pronikne vnitřní boj, kvůli kterému to vypadá tak, že se k němu skutečně přidal. Až v Bhútánu konečně dostane rozum a opět se přidá na Brumbálovu stranu.

Foto: Warner Bros.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

nezajimavy…

9.12.2018 | 14:04:43

Aktuální film

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Premiéra: 6. dubna 2022
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling, Steve Kloves
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po více jak čtyřech letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět, hledat skvělá stvoření z kouzelnického světa a taktéž bojovat proti Grindelwaldovi

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Filmy

Předchozí film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama