Harry Potter
93/100 - 57×

Harry Potter

Harry Potter, který celý svůj život vyrůstal u nudných Dursleyů, zjišťuje, že je slavný čaroděj, kterého zná celý kouzelnický svět. Harry za sebou nechává svět mudlů a vydává se do školy čar a kouzel v Bradavicích, kde čelí své nelítostné minulosti. Zjišťuje pravdu o smrti svých rodičů a dozvídá se o tajemném Vy-víte-kom.

VB | 2001 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Rupert Grint (Ron Weasley), Michael Gambon (starší Albus Brumbál), Ralph Fiennes (Tom Raddle), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Alan Rickman (Severus Snape), Eddie Redmayne (Mlok Scamander), Jude Law (mladší Albus Brumbál), Johnny Depp (první Gellert Grindelwald), Mads Mikkelsen (druhý Gellert Grindelwald), Ezra Miller (Credence Holokost), Maggie Smith (Minerva McGonagallová), Tom Felton (Draco Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black)

Narcisa Malfoyová

Narcisa Malfoyová

Věrná manželka Luciuse Malfoye, která je pro rodinu schopna udělat cokoliv.

Sezóny 3
2009 - 2011

Základní informace:

Celé jméno: Narcisa Malfoyová, rozená Blacková
Datum narození: 1955
Místo narození: Velká Británie
Čarodějnická krev: Čistá
Bradavická příslušnost: Zmijozel
Postavení: Podporuje Pána zla, ač sama není smrtijedka

Filmy

Narcisa Malfoyová je…

Narcisina hůlka

Pořadí Materiál Jádro Délka Výrobce
1. Neznámý Neznámé Neznámá Neznámý

Milující manželka a matka na straně zla

Narcisa Malfoyová se narodila do rodiny Blacků, čistokrevné čarodějnické rodiny, a zároveň se provdala do jiné čistokrevné rodiny, do rodiny Malfoyů. Ač stojí na straně Pána zla, tak se nikdy nestala, podobně jako její sestra Bellatrix, smrtijedkou. Její láska k manželovi a synovi je tak velká, že přebije doslova cokoliv.

Když Draco dostane od Voldemorta úkol, tak jde jeho matka za Severusem Snapem, který pod kouzlem slíbí, že Draca za každou cenu ochrání. Malfoyovi se po Voldemortově boku vydávají do Bradavic, kde bojují s bradavickými učiteli a studenty. Když Voldemort zabije Harryho Pottera, tak jde Narcisa ověřit, zda je skutečně mrtvý. Když se k němu sklání, tak se ho ptá, zda je Draco v pořádku. Harry jí řekne, že je, a proto Narcisa řekne Voldemortovi, že je Harry mrtvý. Poté v bitvě o Bradavice prchá se svým manželem a synem pryč.

Foto: Warner Bros.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Black_Barton

Správná máma

12.5.2021 | 15:01:39
Dawe202

Hned jak se s Harrym potkala v Příčné ulici tak jsem ji neměl rád …

8.10.2016 | 20:22:39
komcus

Za Harryho 80%…

čestný člen redakce
1.10.2016 | 19:15:43

Aktuální film

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Premiéra: 6. dubna 2022
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling, Steve Kloves
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po více jak čtyřech letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět, hledat skvělá stvoření z kouzelnického světa a taktéž bojovat proti Grindelwaldovi

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filmy

Předchozí film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama