Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) S01E10: Hairdos & Holidays

S01E10: Hairdos & Holidays

S01E10: Hairdos & Holidays

V Bluebell nastal vánoční čas a Zoe povzbuzuje Rose, aby se zúčastnila soutěže krásy a stala se tak konkurentkou Magnolie, kterou připravuje Lemon na vítězství, aby mohla pokračovat v rodinné tradici. Nastává soupeření mezi Zoe a Lemon. Mezitím jsou Wade a George zatčeni za nelegální kácení stromu, který měl stát na náměstí v Bluebell. Lemon vzpomíná na svůj vztah s matkou, která odešla na Štědrý den bez toho, aniž by řekla jediné slovo.

cz sk
5.12.2011
1 810 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 261×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby)

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás