Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) S01E12: Mistress & Misunderstandings

S01E12: Mistress & Misunderstandings

S01E12: Mistress & Misunderstandings

Annabeth a Zoe se stávají tajně kamarádkami…tajně proto, aby Lemon nezjistila, že se Annabeth přátelí se Zoe, jelikož by to pokazilo její reputaci. Je totiž zakázané, aby se přátelila s lidmi z „nižší třídy“, ke kterým Zoe stále patří, protože ji lidé z města pořád neberou. Zoeyna přátelskost a dobrá nálada přijde obyvatelům Bluebell podezřelá a Wade si mylně myslí, že má pletky s Judsonem, který se objeví u Zoe s nabídkou usmíření. Wade velice žárlí. Lemon má na dosah vytouženou pozici u Bells, ale s pomocí Zoe toto místo získává Annabeth.

cz sk
30.1.2012
1 540 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 261×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby)

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás