Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) S01E13: Sweetie Pies & Sweaty Palms

S01E13: Sweetie Pies & Sweaty Palms

S01E13: Sweetie Pies & Sweaty Palms

V Bluebell nastává čas tance. George plánuje romantický večer s Lemon, ale jeho plán nevyjde, protože se Lemon snaží najít rande pro otce na tanec v naději, že přestane truchlit po svojí manželce a pomůže mu to jít dál. Zoe z počátku odmítá pozvání na ples od Judsona, ale změní názor, když Wade zmanipuluje Judsona a Zoe, aby šli. Lavon je šokován, když spatří Didi s jiným mužem, o kterém zjistí, že je její bývalý přítel. Lemon se zhroutí, když její otec přijde domů sám. Řekne svému otci, aby se přenesl přes ztrátu manželky, protože se nevrátí a nakonec odhalí, že její matka žije v nedalekém městečku s novou rodinou. Judson se rozejde se Zoe, protože vidí chemii mezi ní a Wadem. Didi a Lavon se usmíří a Didi najde fotku Lavona a Lemon v Lavonově stole.

cz sk
6.2.2012
1 520 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 261×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby)

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás